Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lordofon | Łódź

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • Pod dachem

Lordofon | Łódź

Piątek, 30 lipca 2021

20:00

od 25 zł

Lordofon | Koncert w Łodzi

Autorzy jednego z najciekawszych alternatywnych albumów zeszłego roku - Lordofon - zagrają koncert w Łódzkim Lordi's Club już 30 lipca!

Maciej Poreda (MC) oraz Michał Jurek (producent) to warszawski kolektyw założony w 2018 roku. Charakteryzują się przede wszystkim ogromną wszechstronnością i różnorodnością brzmieniową z pogranicza hip-hopu oraz rocka. Czerpanie inspiracji z takiego rozrzutu gatunkowego jak Nirvana, Kendrick czy Odd Future pozwala im na tworzenie muzyki nieszablonowej i wyjątkowo jak na dzisiejsze trendy oryginalnej.

Warszawski skład ma za sobą dwie płyty wydane w Asfalt Records; Plastelina EP oraz Koło LP. Na pierwszej, krótkiej formie pokazali przekrój swojej eklektyczności i jak charakterny styl potrafią reprezentować. Na nowszym albumie, „Koło” powrócili z kolei mocno do gitarowych brzmień, nie zamykając się przy tym na bardziej hip-hopowe motywy.

Romansowanie z rockiem dodaje utworom Lordofonu pazura, który niebywale podkręca ich potencjał koncertowy. Będziecie mogli się o tym przekonać już niebawem na ich najbliższym koncercie w Łodzi!

informacja organizatora

LORDOFON - 30.07 ŁÓDŹ

6 miejsce OLiS-u za debiutancki album „Koło”, nagrania na Spotify odsłuchane blisko 6 mln razy, 25 tygodni w czołówce Listy Przebojów new once z singlem "Grawitacja", a ostatnio - nominacja w kategorii „Odkrycie Roku” na Polish Hip-Hop Music Festiwal 2021. Lordofon, mimo że zadebiutował jeszcze w 2020, z miejsca trafił na usta czołówki polskiej branży pop i rap, robiąc wokół siebie nie lada zamieszanie - a to dopiero początek.
Lato 2021 dla Lordofon zapowiada się wyjątkowo aktywnie. Panowie pracują obecnie nad nowym materiałem, którego przedsmak ukaże się późną jesienią tego roku. Jednak zanim to, już 30 lipca zagrają swój materiał z „Plasteliny” i „Koła” podczas koncertu w łódzkim klubie Lordis


OTWARCIE DRZWI >>> 19:00
KONCERT >>> 20:00

WSTĘP OD 18 ROKU ŻYCIA LUB OD 16 ROKU ŻYCIA Z PISEMNĄ ZGODĄ RODZICÓW


LORDOFON>>> To warszawska formacja założona trzy lata temu przez Macieja Poredę (MC) i Michała Jurka (producent). Prezentuje oryginalną mieszankę rapu, muzyki miejskiej i gitarowej alternatywy. Inspiracje duetu rozciągają się od Nirvany poprzez Kendricka Lamara i artystów związanych z kolektywem Odd Future aż po współczesny trap. Jak twierdzą sami twórcy, na "Plastelinie" chcieli zaprezentować przelot przez wszystkie swoje muzyczne zainteresowania, pozostając przy tym całkowicie spójnym zespołem. Debiutancki album “Koło” jest powrotem do starych stylów muzycznych twórców i zarazem efektem autorskiej rekonstrukcji brzmień sprzed doświadczeń z rapem

Organizator koncertu: PROMUSICEVENT
Koncert organizowany w rygorze sanitarnym

bilety
Pula 1
od 25
Pula 2
od 35
miejsce

Lordi's Club

Łódź, Piotrkowska 102

Największy, w klasie ekskluzywnych lokali, klub w Łodzi, mogący pomieścić do 1500 osób. Design w fabrykanckim stylu sprawia, że miejsce to spełnia wymagania osób ceniących sobie klasykę połączoną z klubowym stylem.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem
  Singer/songwriter
  Trasa

  Sobota, 13 listopada 2021, 18:00

  Atlas Arena, Łódź, od 1 zł

  Po wielkim sukcesie debiutanckiej trasy #NoSory Tour, sanah nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w nową trasę koncertową, promującą jej album "Irenka".Czas na nowy rozdział i przygodę w którą sanah-Irenka zabierze swoich fanów. Kolońska i szlugi Tour rusza 31 października 2021 w Warszawie. Podczas trasy sanah zaprezentuje swoje utwory z ostatniej płyty “Irenka” takie jak: “ten Stan”, “Ale jazz!”, “2:00” czy “etc. (na disco)”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy... a może nie? sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.Dla wszystkich, którzy podczas koncertu chcą być blisko sceny, przygotowaliśmy strefę Golden Circle. Dzięki niej będziecie mieć sanah na wyciągnięcie ręki!PAKIETY TO BYŁ DOBRY DZIEŃNa każde miasto przewidzianych jest 20 pakietów „To był dobry dzień” w ramach których będziecie mieli możliwość spotkania się z sanah, zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymacie unikalny zestaw gadżetów, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży (więcej szczegółów wkrótce). Pakiet obejmuje również bilet na koncert do strefy Golden Circle.INFORMACJE ORGANIZACYJNEData: 13.11.2021Drzwi: 18:00Support: 19:30Start: 20:30Miejsce: Atlas ArenaBilety trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 16 lipca 2021, o godzinie 10:00. Przedsprzedaż biletów dla wszystkich osób zapisanych do newsletter Follow The Step (https://followthestep.com/pl/zapisz-sie/) dostępna będzie już w czwartek, 15 lipca 2021, od godziny 10:00.Pakiety "To był dobry dzień" będą dostępne od piątku.Pakiety "To był dobry dzień" są dostępne do kupienia jedynie online.

 • Koncert

  Czwartek, 7 listopada 2019, 19:00

  Klub Wytwórnia, Łódź, od 80 zł

  Powiedzieć, że jest być może najbliższa legendarnej Cesarii, to jednak trochę skrzywdzić tę młodą artystkę. Jej głos, o rzadko spotykanej szlachetności, szerokim paśmie i głębi wyrazu jest doskonale własny. Choć z drugiej strony sporo w tym porównaniu prawdy. Lucibela, urodzona w niesławnym Tarrafal, gdzie reżim Salazara więził opozycjonistów, a wychowana na Wyspach śpiewa muzykę tradycyjną. Podczas gdy Sara Tavares, Mayra Andrade czy Dino D’Santiago flirtują z klubowymi rytmami – Lucibela, niczym Wynton Marsalis w jazzie, dba o przetrwanie źródeł.Zaczynała w hotelowych barach wysp Sal i Boa Vista śpiewając piosenki Cesarii, Titiny czy Bany. Nieuchronnie, jak wszyscy artyści kabowerdyjscy, chciała sprawdzić się w Lizbonie. Przez kilka lat śpiewała tam z zespołem Nos Raiz (nasze korzenie) pod gołym niebem, na starej przystani przy centralnym placu miasta. Ilekroć brzmiał tam jej głos, tłum gęstniał i nie rozchodził się aż do ostatniej piosenki. Z zespołem nagrała kilka utworów na płytę "Conquistador" w 2017 roku. Było jednak oczywiste, że talent tej miary potrzebuje światowej ekspozycji. Lucibelę usłyszał nieomylny Jose da Silva, odkrywca Cesarii i właściciel firmy płytowej Lusafrica. Zaprosił ją do studia w Paryżu i znalazł najznakomitszych muzyków na pierwszą autorską płytę. Wkrótce Lucibela pojawiła się na festiwalach i galowych koncertach muzyki kabowerdyjskiej u boku największych – bez wyjątku znanych publiczności Siesta Festiwalu – artystów Luzofonii.Nie ulega wątpliwości, że mamy przed sobą jeden z największych talentów dekady. Pierwszy album solowy artystki – "Laco Umbilical" (2 marca 2019) zwiastuje lata olśnień i wzruszeń, o czym bezsprzecznie przekona się łódzka publiczność na koncercie Lucibeli w ramach Siesty w Drodze Marcina Kydryńskiego w klubie Wytwórnia.

 • Koncert
  Festiwale muzyczne
  Jazz
  Polskie
  Pod dachem

  Jutro, 00:00

  Klub Wytwórnia, Łódź, od 150.00 zł

  Karnet pozwala na wstęp na wszystkie koncerty 14. Letniej Akademii Jazzu.