Louis Tomlinson

  • Koncert

Louis Tomlinson

Wtorek, 24 sierpnia 2021

19:00

od 149 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Koncert Louisa Tomlinsona w Warszawie

Louis Tomlinson wystąpi w naszym kraju już 24 sierpnia przyszłego roku. Bramy otworzą się już o 19.00, a koncert gwiazdy rozpocznie się o godzinie 21.00 Wydarzenie będzie miało miejsce w warszawskiej Progresji.

Louis Tomlinson jest piosenkarzem brytyjskim, który występuje w popowych oraz pop rockowych gatunkach. Wiele osób go zna jako członka telewizyjnego problemu X-Factor z roku 2010 oraz grupy angielsko-irlandzkiej One Direction. Pod koniec roku 2016 Lousi nagrał kawałek wspólny z DJ Steve'a Aoki. Utwór ten został zatytułowany - Just Hold On. Artyści rok później wystąpili razem na festiwalu elektronicznej muzyki Ultra Music w Miami.

Pierwszy album tego artysty ukazał się 31 sierpnia bieżącego roku. Album nosi tytuł "Walls". Na krążku się znalazło dwanaście kawałków w tym niezmiernie znane single "Kill My Mind" oraz także "Two of Us".

Nie może Cię tam zabraknąć. Bądź czujny i w momencie pojawienia się biletów zamów dla siebie wejściówkę.

Widzimy się pod sceną.

informacja organizatora

Louis Tomlinson brytyjski piosenkarz występujący w popowych i pop rockowych gatunkach. Wiele osób zna go jako członka programu telewizyjnego X-Factor z 2010 roku i anglo-irlandzkiej grupy One Direction. Pod koniec 2016 r. Louis nagrał wspólny kawałek z DJ Steve’a Aoki zatytułowany Just Hold On. Rok później artyści wystąpili razem na festiwalu muzyki elektronicznej Ultra Music w Miami. Pierwszy album Brytyjczyka zatytułowany Walls ukazał się 31 stycznia 2020 roku. Na krążku znalazło się 12 kawałków w tym dobrze znane single „Two of Us” oraz Kill My Mind.

Support: Only The Poets

Data: 24.08.2021 Miejsce: Progresja, Warszawa Drzwi: 19:00 Start: 21:00

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce