Love Actually In Concert | Kraków [ODWOŁANE]

  • Film
  • Muzyka klasyczna
  • Pod dachem

Love Actually In Concert | Kraków [ODWOŁANE]

Poniedziałek, 20 grudnia 2021

20:00

od 149 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Love Actually In Concert | Kraków

"To właśnie MIŁOŚĆ" nadchodzi już do Ciebie! Zapewne pamiętasz ten film, obsadzony gwiazdorską obsadą (z m.in Hugh Grantem, Colinem Firthem, Keirą Knightley i innymi) i nieustająco kojarzący się ze świętami Bożego Narodzenia. Na myśl o tym, nie sposób nie usłyszeć od razu w uszach świątecznej piosenki "Christmas is all around" na melodię innego znanego hitu. Tym razem będziesz mieć możliwość przeżycia niesamowitych wrażeń związanych z tą ekranizacją. Wszak 20.12.2021 w Krakowie w Centrum Kongresowym ICE odbędzie się niezwykły pokaz filmu "Love actually". Unikatowość wydarzenia bez wątpienia zapewni muzyka grana na żywo przez kilkudziesięcioosobową orkiestrę symfoniczną NFM Filharmonii Wrocławskiej wraz ze śpiewem chóru NFM pod kierownictwem Marka Wroniszewskiego. Nieczęsto odbywają się eventy z takim rozmachem, zapewniające niezapomnianą rozrywkę i muzyczną ucztę na wysokim poziomie. Termin wydarzenia idealnie nawiązuje do zbliżającej się Gwiazdki, dlatego też biletem na nie możesz obdarować ukochane osoby w ramach świątecznego prezentu. Taka niespodzianka z pewnością sprawi najbliższym dużo radości i zostanie w ich pamięci na dłużej.

informacja organizatora

Love Actually in Concert po raz pierwszy w Polsce! Premiera filmu z akompaniamentem kilkudziesięcioosobowej orkiestry symfonicznej i chóru już w grudniu.

Dla wielu widzów film Love Actually (pl: To właśnie miłość) stał się swego rodzaju bożonarodzeniową tradycją. Love actually in Concert to jednak znacznie bardziej wyjątkowy sposób na obejrzenie i doświadczenie tego filmu: kilkudziesięcioosobowa orkiestra symfoniczna NFM Filharmonia Wrocławska wraz z chórem NFM pod kierownictwem Marka Wroniszewskiego, wykona na żywo ścieżkę dźwiękową autorstwa Craiga Armstronga podczas projekcji filmu na dużym ekranie. Sprezentuj sobie i swoim bliskim wieczór pełen uśmiechu i wzruszeń.

19.12.2021 - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca 20.12.2021 - Kraków, Centrum Kongresowe ICE Kraków 07.01.2022 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

miejsce

ICE Kraków Congress Centre

Kraków, Marii Konopnickiej 17

ICE Kraków Congress Center jest obiektem nad Wisłą, spełniającym różnorodne funkcje. Jego położenie w pobliżu węzłów komunikacyjnych miasta, ułatwia dotarcie dla odwiedzających na liczne kongresy, konferencje, koncerty, spektakle teatralne, wystawy, czy inne wydarzenia społeczne lub kulturalne. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej blisko 40 tysięcy metrów kwadratowych zaplanowano już pierwotnie na początku XXI wieku. Na skutek zmian koncepcyjnych projekt ukończono ostatecznie w 2010 roku, aby po 4 latach otworzyć nowo powstałą instytucję. Przez ten czas Centrum zyskało nieprzeczernianą renomę i prestiż. Obecność ogromnej sali audytoryjnej, teatralnej, licznych pomieszczeń konferencyjnych pozwala na opanowanie setek lub tysięcy przedsięwzięć rocznie. Premierowy koncert pod tytułem "2014. Tu i teraz" miał miejsce 16 października i został oparty o muzykę Zbigniewa Preisnera oraz libretto Ewy Lipskiej. Od tego momentu obiekt gości osobistości ze świata sztuki, muzyki, piosenki. Na scenie ICE gościli między innymi kanadyjski piosenkarz Garou, wokalistka jazzowa Dianne Reeves, Leszek Możdżer, Arturo Sandoval, Grzegorz Turnau, czy też operowy głos Elīny Garanča. Po deskach przechodzili ponadto wirtuozi instrumentów, jak na przykład węgierski pianista Peter Bence, bądź Bel Souno. Nie sposób nie wspomnieć o współczesnych gwiazdach muzyki rozrywkowej w Polsce, czyli Edycie Górniak, Andrzeju Gromali pod pseudonimem artystycznym Gromee oraz Monice Brodce. Widzowie spragnieni cyklicznych wydarzeń zostaną usatysfakcjonowani dzięki licznym spektaklom, wręczeniom nagród, lub przedstawieniom poświęconym pamięci Marka Grechuty, Zbigniewa Wodeckiego lub innym okolicznościowym uroczystościom. Liczne koncerty będące hołdem dla osobistości ze świata kultury na stałe zapisały się do kalendarza Centrum.