Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Warsaw LOVEPARADE #AFTERPARTY // CAŁONOCNY TECHNO RAVE

 • Impreza

Warsaw LOVEPARADE #AFTERPARTY // CAŁONOCNY TECHNO RAVE

Sobota, 31 lipca 2021

18:00

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

BILETY DOSTĘPNE JUŻ TYLKO W SPRZEDARZY NA MIEJSCU

ZAPRASZAMY!

Warsaw LOVEPARADE 2021 to pierwsze takie wydarzenie zorganizowane w Polsce. Idąc tropem naszych przyjaciół z Berlina i Zagłębia Ruhry, którzy już od lat 90. Poprzez wspólny przemarsz w rytm muzyki techno ulicami niemieckich metropolii, manifestowali swoją wolność, postanowiliśmy zaprosić wszystkich - tym razem do wzięcia udziału w naszej LOVEPARADE.

Chcemy pokazać światu, że Polska nie musi być kojarzona jedynie z manifestacjami nazistów niosących na swoich banerach dyskryminujące hasła, nacjonalistami podpalającymi mieszkania i bijącymi ludzi, którzy myślą inaczej. Muzyka techno, której nie zabraknie na ulicach Warszawy 31 listopada 2021 roku od zawsze była nieodłącznym atrybutem rebelii i buntu. Nie zgadzamy się z polityką autorytarnego rządu, która prowadzi nas na szlak wytyczony przez premiera Orbana i Marine Le Pen. Nie chcemy aby nasz kraj podążał szlakiem Białorusi, w której urzędujący na stanowisku prezydenta dyktator, szykanuje i nęka mniejszości wyznaniowe i seksualne.

Równolegle opowiadamy się za sekularyzacją, ponieważ uważamy, iż KK jest współodpowiedzialny za popularyzację dyskryminacji wielu grup społecznych w Polsce.

W Warsaw LOVEPARADE 2021 wezmą udział znani w całej Europie muzycy, którzy uczestniczyli w pierwszych i dziś już legendarnych LOVEPARADACH w Berlinie, ale też grali na głównych scenach najpopularniejszych festiwali świata takich jak m.in. Creamfields, Love Parade, Street Parade Berlin, Instytut, Elextrocity, Audioriver, , Mayday; Soundtropolis PL; Nature One PL; Tunnel Electrocity; Sunrise Festival; Silesia In Love. Na paradzie oraz na afterparty zagrają m.in.: Siasia, Lekko Techno, Kalicky, Garsija, Matush i Jakub Kubiński i wielu innych muzyków. O kolejnych nazwiskach będziemy informować na bieżąco na stronie wydarzenia w serwisie społecznościowym Facebook.

LOVEPARADE rozpocznie się na plaży pod Mostem Poniatowskiego (Praga) – tutaj także zaplanowaliśmy piknik, i kilka paneli dyskusyjnych z zaproszonymi gośćmi: prawnikami, artystami i aktorami. Parada przemaszeruje al. Jerozolimskimi w kierunku PKiN, a następnie dotrze do pl. Bankowego i skręci w prawo w al. Solidarności, którymi dotrze Starej Stalowni na Pradze przy ul. Szwedzkiej 2. Tutaj zaplanowaliśmy festiwal food trucków oraz afterparty. Wstęp na całonocny rave (czyli afterparty) jest możliwy po zakupie biletu w serwisie Going App w przedsprzedaży lub na miejscu. Liczba wejściówek jest ograniczona ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Celem zgromadzenia jest walka o prawa mniejszości w Polsce. Nie zgadzamy się z polityką autorytarnego rządu, który usiłuje przeforsować prawo, które ma na celu szykanowanie mniejszości w Polsce. Chcemy wyrazić swoją dezaprobatę dla decyzji polskiego rządu, który podąża szlakiem ustawodawczym Wiktora Orbana. Jako młodzi i pełni energii ludzie nie godzimy się z polityką iluzorycznie zjednoczonej prawicy, której posłanki i posłowie na każdym kroku w sposób bezprecedensowy dokonują publicznego linczu na osobach nieheteronormatywnych, imigrantach i osobach innej nacji. Nasze zgromadzenie uzupełni muzyka elektroniczna, która od dekad utożsamiana jest z ruchami wolnościowymi i społeczną rebelią. Naszym celem jest pokazanie Europie, że w naszej społeczności w Polsce drzemie niemały potencjał. Idąc na przekór działań rządu, który na każdym kroku ośmiesza się, a co za tym idzie też nas za granicami Polski, MY MŁODZIEŻ I LUDZIE JUTRA pragniemy aby wspomniane jutro oparte było na fundamencie wzajemnej akceptacji, szacunku, jedności, równości i tolerancji. Nie idziemy niczyim śladem ani szlakiem - chcemy wykreować i stworzyć w tych smutnych czasach następny festiwal, z którego wszyscy Polacy będą dumni. Nadrzędnym celem jest scalenie Polaków wokół tego co łączyło ludzi i pokolenia od zarania dziejów, czyli wokół RADOŚCI, MUZYKI i TAŃCA. Wystarczy spojrzeć za Odrę gdzie Loveparade przyciągała zawsze setki tysięcy ludzi z całego świata i była miejscem pokoju, oazą tolerancji. Pragniemy aby nasz kraj i jego obywatele mogli być dumni nie tylko z komercyjnych festiwali, na które niejednokrotnie przecież też jeździmy, ale też z oddolnej, undergroundowej i co najważniejsze społecznej inicjatywy, która być może w perspektywie 2-3 lat wymiernie wpłynie na ustrój w jakim dziś egzystujemy, a w jakim za jakiś czas być może uda nam się żyć.

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • The Big Bang | MANOID hybrid set | Atomy Collective

  Sobota, 19 lutego 2022

  Warszawa

  Przedstawiamy Wam nową jakość na imprezowej mapie Warszawy. Kolektyw Atomy we współpracy z klubem Kultura-TECHNO zapraszają na niezapomniane przeżycie audiowizualne, gdzie najlepsza muzyka połączy się ze scenografią, jakiej jeszcze nie widzieliście! Do tego wysokiej klasy nagłośnienie i klimat nie-do-podrobienia!To wszystko już 19 lutego.Headlinerem pierwszej imprezy z cyklu będzie MANOID, polski artysta, który zaszczyci nas występem hybrydowym - tam, gdzie plan spotyka się improwizacją.Do tego mocna reprezentacja DJ-ów z rodzimej sceny muzycznej, w tym LIVE ACT instrumentalny w wykonaniu Eweliny Krupy!Zaczniemy tajemniczo, z czasem zwiększając BPM - to, gdzie skończymy, zależy tylko od WAS!!!Nasze imprezy łączą w sobie nie tylko przeżycia muzyczne. Chcemy dać Wam kompletną imprezową cząsteczkę składającą się z muzyki, dekoracji UV i oświetlenia tak, jak atomy łączą się, by dać początek wszystkiemu, co nas otacza.Dekoracje: POCIEMQ (Mandala Bookings) & Atomy DecoTeam#Impreza#Elektronika#Eksperymentalna#Polskie#Poddachem

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Sobota, 26 lutego 2022, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 79 zł

  Niemiecki wirtuoz Ben Böhmer ogłasza swój powrót do Warszawy, z monumentalnym liveshow w miejscu wydarzenia!Wyrobiwszy sobie nazwisko jako wielostronny, cudowny talent, wejście Bena Böhmer na scenę muzyki elektronicznej było skazane na sukces. Nieustannie zdobywając szczyty list przebojów dzięki wyjątkowym hitom, takim jak "After Earth", "Promise You" i remix "Father Ocean", jeden z filarów wytwórni Anjunadeep w pełni ugruntował swoją pozycję. Z kolei wydanym w 2019 roku niesamowitym debiutanckim albumem "Breathing" Ben zdobył serca fanów na całym świecie.Od tego czasu Böhmer zaczął rosnąć w siłę, a jego porywający livestream dla Cercle zwieńczył serię znakomitych wydawnictw w Anjunadeep i Future Classic.Jesteśmy podekscytowani, że jego wysoce spersonalizowany, unikalny i improwizowany występ na żywo w Warszawie uświetni wydanie jego drugiego albumu "Begin Again".Jako support wystąpi Rezident.Data: 26.02.2022Miejsce: ProgresjaDoors: 22:00End: 6:00Organizator: Follow The Step

 • Impreza
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Piątek, 11 marca 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 32 zł

  Giolì & Assia w Pradze Centrum 11 marca 2022 roku!Giolì & Assia to włoski duet producentek, multiinstrumentalistek, wokalistek, autorek tekstów, właścicielek wytwórni płytowych i DJ-ów, tworzących muzykę łączącą techno, house, indie i pop, która jest ich własną, niepowtarzalną kompozycją. Giolì gra na fortepianie, wiolonczeli, perkusji, gitarze i handpanie, a Assia zajmuje się wokalem i gitarą. Chociaż ich kreatywny duet rozpoczął się jako menedżer i artysta, kreatywne partnerstwo rozwinęło się w 2016 roku w duet producencki i autorski. Jeszcze w tym samym roku dziewczyny założyły własną wytwórnię płytową, Diesis Records, która zajmuje się dystrybucją ich muzyki.Artystki rozpoczęły swoją karierę w 2017 roku z pierwszym singlem "Stay Closer". W marcu 2018 roku wydały swój debiutancki album "Istantanee", z głównym singlem "Starry Nights". Dwa miesiące później duet wydał singiel "Something Special" w Spinnin' Records, który przyniósł im wystarczającą uwagę, aby ich pierwsza rezydencja na Ibizie w Privilege wydarzyła się. Duet Giolì & Assia był tak zainspirowany Ibizą, że wydał swój drugi album w 2018 roku "Night Experience" we własnej wytwórni Diesis Records. Dalsze miesiąca to już tylko rozkwit twórczości pod każdym względem. W kwietniu 2019 roku Giolì & Assia uruchomiły #DiesisLive, czyli stream na żywo na Youtube i Facebooku, który ukazywał ich wybuchowy występ na żywo, łączący muzykę elektroniczną z żywymi instrumentami i śpiewem. Od tamtego czasu, wideo zdobyło ponad sześć milionów wyświetleń. W maju zespół rozpoczął drugą edycję #DiesisLive na szczycie wulkanu na Wyspach Liparyjskich, która szybko zdobyła nowych fanów i ponad dwadzieścia jeden milionów wyświetleń. Najnowsza edycja #DiesisLive wystartowała na Isola Delle Femmine, w ich rodzinnym mieście Palermo, we Włoszech. Poprzez swoją muzykę i sztukę, Giolì & Assia mają nadzieję podnieść świadomość na temat filantropijnych celów ochrony dzikiej przyrody i opieki zdrowotnej dzieci dla organizacji takich jak WWF i Unicef.Line-up:Giolì & AssiaTBAData: piątek, 11.03.2022Doors: 22:00End: 6:00Data: 11 marca 2022 r. Miejsce: Praga Centrum Doors: 22:00 End: 6:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

 • Impreza
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Piątek, 1 kwietnia 2022, 23:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 54 zł

  Dixon, a dokładniej Steffen Berkhahn, to niemiecki DJ i producent, a także założyciel labelu Innervisions. Jako DJ, tworzy uderzającą postać za deckami, wyrastając z berlińskich początków wśród pionierów oryginalnej muzyki elektronicznej. Przez całą karierę przekształcił swoje brzmienie w coś wizjonerskiego. Jego występy, odbijające się echem w nieskazitelnej estetyce, są zarówno bezpieczne, jak i nieprzewidywalne, a to wyjątkowe poczucie równowagi sprawia, że jego globalna atrakcyjność rośnie z roku na rok.Karnety* #WWW22 dostępne na Going.https://goingapp.pl/wydarzenie/www-2022-warszawa/marzec-2022Data: 1.04.2022 Miejsce: Praga Centrum Godzina: 23:00supports: TBAOrganizator: World Wide WarsawRegulamin: www.worldwidewarsaw.com/regulamin