LUMPEKS (FR/PL) | Spatif, Warszawa [ODWOŁANE]

  • Koncert

LUMPEKS (FR/PL) | Spatif, Warszawa [ODWOŁANE]

Sobota, 14 listopada 2020

20:00

od 35 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Lumpeks:
- Louis Laurain : trąbka
- Pierre Borel : saksofon
- Olga Kozieł : baraban, bębenek & śpiew
- Sébastien Beliah : kontrabas

Laureaci Grand Prix konkursu Polskiego Radia « Nowa Tradycja 2019 »

---
LUMPEKS to francusko-polski zespół założony przez francuskiego kontrabasistę mieszkającego w Warszawie – Sébastiena Beliah. Lumpeks zapraszając dwóch francuskich wybitnych improwizatorów sceny jazzowej – są nimi Pierre Borel (saxophone) oraz Louis Laurain (trąba) oraz utalentuowaną śpiewaczkę i barabanistkę Olgę Kozieł.
Zespół w znakomity sposób łączy jazz z polską, wiejską muzyką taneczną. Z tego połączenia znoszącego granice powstał osobliwy styl żąglujący energetyczną improwizacją jazzową i siłą poskiej muzyki tanecznej.

Bilety 35 pln (ograniczona ilość miejsc)

miejsce

Klub SPATiF

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 45

Klub SPATiF mieści się w klimatycznym budynku przy al. Ujazdowskich 45 w Warszawie i imponuje ideą obraną przez założycieli. Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru i Filmu zrzeszyło osobistości ściśle związane z radiem, kinem i teatrem. To wszystko na rzecz stworzenia unikalnego miejsca, które będą mogli odwiedzać wszyscy spragnieni kulturalnych wrażeń. Wyjątkowość, klub SPATiF zawdzięcza awangardowej aranżacji i najlepszej jakości trunkom oraz kuchni. Mnogość atrakcji, jakie oferuje, przyprawia o zawrót głowy i ciężko przy jednej wizycie skorzystać z nich wszystkich, dlatego stali bywalcy tam wracają. Wszechstronność to główne założenie Klubu SPATiF. Ma być miejscem, do którego każdy, niezależnie od preferencji na spędzanie czasu wróci po więcej i dopieści swoje muzyczne podniebienie. SPATiF to jednak więcej niż standardowy klub. Odwiedzając lokal zaznamy profesjonalnej i sympatycznej obsługi, która przeprowadzi przez wszystkie ścieżki SPATiF'u i zostawi po sobie pozytywne wrażenia. To miejsce to swego rodzaju hołd oddany założycielom i członkom Stowarzyszenia. Dzięki stworzeniu takiego miejsca, jakim jest SPATiF mamy możliwość zasmakować profesjonalizmu i doskonałości w nieco zawadiackiej formie. Wszystko utrzymane w klimacie wypoczynku i nastrojowości, która urzeka pasmem udogodnień.  SPATiF to miejsce nie lada artystyczne i intrygujące. Odnajdą się w nim osoby o silnych i niezależnych osobowościach, fani ambitnej muzyki elektronicznej, ale i jazzu. Każdy dzień tygodnia oferuje coś innego, dzięki czemu klub ewidentnie trafia w każde gusta. Weekendami zamienia się w prawdziwie dynamiczną i energetyczną salę, a w dni, kiedy szukamy wysublimowanych brzmień zjemy przepyszny lunch, prosto z otwartej kuchni. Jakość obsługi i organizowanych wydarzeń jest zawsze na najwyższym poziomie. Możesz tam trafić zupełnie przypadkiem, bez różnicy czy szukasz klimatycznego miejsca na herbatę w ogródku albo drinka w znakomitym lokalu. Codzienność w SPATiF niesie za sobą nowe koncerty, wydarzenia i doskonale skomponowane menu, którym Cię uraczy.