Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lumpeks - pchli targ nad Wisłą!

 • Targ

Lumpeks - pchli targ nad Wisłą!

Niedziela, 1 sierpnia 2021

13:00

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Zapraszamy na LUMPEKS NAD WISŁĄ Nie wyrzucaj/nie kupuj nowych rzeczy!

Wymień się, sprzedaj to, czego już nie potrzebujesz, upoluj perełki u innych! Spotykamy się co niedzielę od 18.07 do 29.08.

Jeśli masz w domu lub garażu zbędne przedmioty, którym chcesz dać drugie życie to koniecznie rezerwuj stoisko. Nieważne czy to ubrania, ceramika czy płyty winylowe. U nas znajdzie się miejsce dla każdej osoby niezależnie co ma w swoim kramie. Przybywajcie, wymieniajcie i targujcie się! Polujcie na skarby i perełki z drugiej ręki.

A jeśli nie macie rzeczy, z którymi chcielibyście się wystawić chodźcie sprawdzić, co fajnego będą mieli inni i porelaksować się z widokiem na Wisłę

Do zobaczenia!

Jak to działa? Wystawienie się ze swoimi rzeczami nic nie kosztuje, ale będziemy mieli na barze benefitową puszkę do której będziemy zbierać środki na CHLEBEM I SOLĄ - inicjatywę służącą wspieraniu i inicjowaniu działań na rzecz poprawy losów uchodźców w Polsce i Europie. Będziemy wdzięczni za wszystkie datki! Organizacja stoiska jest po stronie wystawiającego, możesz przynieść swój wieszak, rozłożyć się na kocyku itp. Nie zapomnij o nakryciu głowy i kremie z filtrem! Prosimy wystawców do zgłaszania się na mejl: fala.program@gmail.com , podawania informacji dalej i zapraszania znajomych!

Zasady bezpiecznej rekreacji:

 • prosimy Was o dezynfekowanie rąk płynem dezynfekcyjnym, który udostępniony będzie zarówno w strefie wystawców, jak i przy barze oraz terenie wypoczynkowym Fala - Pawilon nad Wisłą

 • prosimy o zachowanie dystansu 1,5 m od innych uczestników DZIĘKUJEMY

Rezerwacje miejsc: fala.program@gmail.com

podobne wydarzenia
 • Targ
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 23 kwietnia 2022, 12:00

  Progresja, Warszawa, od 20 zł

  Klub Progresja zaprasza na Targi Hip-Hop!W weekend 23 i 24 kwietnia Progresja stanie się mekką wszystkich fanów szeroko pojętej kultury hip-hopowej! Spotkajmy się na największych warszawskich targach tego typu i przeżyjmy świetne dwa dni pełne najlepszych bitów, płyt i wspaniałych ludzi!Może nowa płyta? Albo fajna bluza na wiosnę? Albo limitowane vinyle w sam raz dla kolekcjonera? Wpadnij na targi i sam znajdź coś dla siebie! Czekać na Ciebie będą panele dyskusyjne z udziałem znanych artystów i przedstawicieli branży muzycznej.Gdzie – Klub Progresja, Fort Wola 22Kiedy – 23-24 kwietnia (weekend), 12:00-19:00Cena biletów: 20 zł za 2 dniSzczegółowy opis targów:https://bit.ly/TargiHHProgresjaBilety: https://bit.ly/TargiHipHopBiletyFormularz dla wystawców: https://bit.ly/FormularzTargiHipHop⚡ Wystawcy płytowi⚡ Największe labele⚡ Legendarny klub⚡ Znane marki odzieżowe⚡ Unikalna atmosfera⚡ Muzyka na żywo⚡ Strefa ArtPrzez weekend nie zabraknie oczywiście dobrego hip-hopu! Specjalnie dla Was przez cały weekend DJ'e będą na żywo prezentować swoje skillsy na gramofonach. Nie zabraknie tez występów Waszych ulubionych wykonawców.Podczas kwietniowych targów znajdziecie stoiska z:✅ CD✅ Vinylami✅ Wydaniami kolekcjonerskimi płyt✅ Ubraniami i dodatkami✅ Gadżetami Hip Hopowymi✅ Farbami (Spraye)✅ I wiele innychCałe wydarzenie zakończą koncerty na żywo. O tym kto wystąpi na scenie Progresji będziemy informować wkrótce. Bądźcie czujni! Więcej informacji: targi@progresja.comDo zobaczenia w kwietniu!