Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

LUNAPARK: PIERWSZE URODZINY FLAME x Łowcy

 • Impreza
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • W plenerze

LUNAPARK: PIERWSZE URODZINY FLAME x Łowcy

Piątek, 20 maja 2022

22:00

od 20 zł
informacja organizatora

Yo, już 20 maja obchodzimy nasze pierwsze urodziny i już wiem, że dla nas będzie to najlepszy dzień w roku. Przygotowaliśmy fajne niespodzianki i najlepszy lineup dotychczas! ????

Opowiemy wam trochę o nas:

FLAME to marka, która rozpoczęła swoją działalność od małego hip-hopowego cyklu w warszawskim klubie. Dzisiaj mogą poszczycić się ogromną publiką w największych klubach w Polsce a ich logo widnieje na najbardziej znanych festivalach. FLAME to przede wszystkim społeczność zrzeszająca artystów, DJi i publiczność, w której dochodzi do wzajemnej integracji ???? Mamy w portfolio współprace z najlepszymi DJami i najbardziej znanymi artystami w tym kraju. Współtworzyliśmy takie wydarzenia jak release party HULANKI Young Leosi, EPki „Kendo” Janusza Walczuka czy after po afterze SBM FFestivalu.

Jak widzicie - mamy co świętować! Chodź cieszyć się z nami!


LINEUP:

HOCKI KLOCKI:

 • DEEMZ

 • BAHSICK

 • WARFI

WATA CUKROWA:

 • TYCJANA

 • GVERILLA

 • ZUZA OK

 • NEEN NAH

 • PABLO

 • HEY SIRI

 • ANDY PATTZ

 • GREK

Partner eventu:

 • LOCAL HEROES

Wsparcie: @ProjektLowcy x @Jagermeister_PL #ktoJAGnieMy

bilety
Pula I
od 20
miejsce

Lunapark

Warszawa, Wał Miedzeszyński 407

Lunapark to koncerty, spektakle, imprezy i dobre jedzenie w jednym! Lunapark to plenerowy kompleks o charakterze kulturalnym, gastronomicznym i rozrywkowym. Twórcy Nocnego Marketu, klubów Hocki Klocki i Niebo, oraz Żarcia na Kółkach i baru Warmut stoją za nową plenerową inicjatywą, która stylistyką nawiązuje do znanych Wam z dzieciństwa wesołych miasteczek. W jego skład wchodzą dwie klubokawiarnie Wata Cukrowa i Hocki Klocki oraz Mini Market.

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 21 maja 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 32 zł

  Giolì & Assia w Pradze Centrum 21 maja 2022 roku!Giolì & Assia to włoski duet producentek, multiinstrumentalistek, wokalistek, autorek tekstów, właścicielek wytwórni płytowych i DJ-ów, tworzących muzykę łączącą techno, house, indie i pop, która jest ich własną, niepowtarzalną kompozycją. Giolì gra na fortepianie, wiolonczeli, perkusji, gitarze i handpanie, a Assia zajmuje się wokalem i gitarą. Chociaż ich kreatywny duet rozpoczął się jako menedżer i artysta, kreatywne partnerstwo rozwinęło się w 2016 roku w duet producencki i autorski. Jeszcze w tym samym roku dziewczyny założyły własną wytwórnię płytową, Diesis Records, która zajmuje się dystrybucją ich muzyki.Artystki rozpoczęły swoją karierę w 2017 roku z pierwszym singlem "Stay Closer". W marcu 2018 roku wydały swój debiutancki album "Istantanee", z głównym singlem "Starry Nights". Dwa miesiące później duet wydał singiel "Something Special" w Spinnin' Records, który przyniósł im wystarczającą uwagę, aby ich pierwsza rezydencja na Ibizie w Privilege wydarzyła się. Duet Giolì & Assia był tak zainspirowany Ibizą, że wydał swój drugi album w 2018 roku "Night Experience" we własnej wytwórni Diesis Records. Dalsze miesiąca to już tylko rozkwit twórczości pod każdym względem. W kwietniu 2019 roku Giolì & Assia uruchomiły #DiesisLive, czyli stream na żywo na Youtube i Facebooku, który ukazywał ich wybuchowy występ na żywo, łączący muzykę elektroniczną z żywymi instrumentami i śpiewem. Od tamtego czasu, wideo zdobyło ponad sześć milionów wyświetleń. W maju zespół rozpoczął drugą edycję #DiesisLive na szczycie wulkanu na Wyspach Liparyjskich, która szybko zdobyła nowych fanów i ponad dwadzieścia jeden milionów wyświetleń. Najnowsza edycja #DiesisLive wystartowała na Isola Delle Femmine, w ich rodzinnym mieście Palermo, we Włoszech. Poprzez swoją muzykę i sztukę, Giolì & Assia mają nadzieję podnieść świadomość na temat filantropijnych celów ochrony dzikiej przyrody i opieki zdrowotnej dzieci dla organizacji takich jak WWF i Unicef.Line-up:Giolì & AssiaTBAData: piątek, 21.05.2022Doors: 22:00End: 6:00Data: 25 maja 2022 r. Miejsce: Praga Centrum Doors: 22:00 End: 6:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

 • Impreza

  Piątek, 27 maja 2022, 22:00

  Klub Capitol, Warszawa, od 25 zł

  EUPHORIA PARTY 2Ostatnie Euphoria party świetnie się przyjęło, zatem przygotowaliśmy dla was kolejna impreze w tematyce serialu, tym razem z wiekszym odwołaniem do sezonu 2!Co na was czeka?Ściana ozdobiona różami do robienia zdjęć!(tak jak w scenie z Cassie)Postacie serialu 3D z którymi fotograf zrobi wam super fotki!Muzyka z serialu (i nie tylko!)Masa nagród za najlepsze makijaże/outfity!Profesjonalni fotografowie i DJ - jak zawsze będzie mnóstwo zdjęć i After Movie z całej imprezki!-Brokatowe shoty-Kula disco-Konfetti-Ledy, balony, brokat, światła- wszystko w kolorach klimatycznych dla serialu-Srebrne serpentyny-Generator dymu-Światła laserowe..i wiele więcej..-Klub Capitol Warszawa -27.05 -Wstęp +18

 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Piątek, 27 maja 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 75 zł

  Nicola Capobianco to urodzony w Szwajcarii DJ i producent, który jest bardziej znany ze swojego projektu Liquid Soul. Nicola był zakochany w muzyce elektronicznej od najmłodszych lat i w 1993 roku zainteresował się DJingiem. To właśnie wtedy oficjalnie rozpoczęła się jego podróż do świata muzyki. Stało się jasne, że jego nowo odnaleziona pasja nie jest tylko chwilowym etapem i będzie trwała, ponieważ podjął decyzję o głębszym zaangażowaniu się w muzykę. Artysta zaczął tworzyć swoje unikalne brzmienie, co znacznie ułatwiło mu karierę i pomogło w utrzymaniu stałego napływu bookingów w całej Europie, począwszy od klubów, na festiwalach kończąc.Dopiero w 2001 roku Nicola odkrył psychodeliczną stronę muzyki trance. Ten proces dał początek jego obecnemu i popularnemu projektowi LIQUID SOUL. W tym okresie był częścią garstki artystów i producentów, którzy odegrali ważną rolę w kształtowaniu krajobrazu psy-progressive trance do dzisiejszego poziomu. LIQUID SOUL stał się światową sensacją dzięki swojemu charakterystycznemu brzmieniu. Brzmienie, które można najlepiej opisać jako mistrzowskie uchwycenie emocji poprzez doskonałe wykorzystanie podnoszących na duchu melodii, które inteligentnie łączą elementy trance i psychedelic trance. Te unikalne cechy po prostu wyróżniają LIQUID SOUL i czynią go jednym z najbardziej pożądanych artystów w branży. Projekt LIQUID SOUL szybko nabrał rozpędu i natychmiast otrzymał kontrakt na wyłączność od IBOGA Records (która do dziś jest najbardziej rozpoznawalną i szanowaną wytwórnią psy - progressive trance). Artysta stał się najlepiej sprzedającym się artystą w ciągu ostatniej dekady. Kilka topowych albumów wydanych spod rąk Nicoli okazało się wielkimi klasykami. Do tego należy doliczyć niezliczone kompozycje i remiksy.Liquid Soul występował na wszystkich najważniejszych festiwalach świata, a 25 maja odwiedzi warszawską Pragę Centrum.