Lunarny Nowy Rok: azjatyckie walentynki filmowe

  • Film
  • Online

Lunarny Nowy Rok: azjatyckie walentynki filmowe

11-15.02.2021

22/75 zł

Lunarny Nowy Rok to obchodzone niemal w całej Azji święto, przypadające w 2021 na 12 lutego. Co roku jest to dla Pięciu Smaków okazja do szczególnego spotkania z kinem. Tym razem spotkamy się online!
Można wykupić zarówno karnet na całe wydarzenie w cenie 75 pln -> piecsmakow.pl/karnetvod.do (także w formie vouchera na prezent dla kogoś innego) jak i dostępy do pojedynczych tytułów w cenie 22 pln - na stronie każdego filmu -> piecsmakow.pl/lista.do?idc=141&mid=1293

Ze względu na bliskość walentynek, program ma wyjątkowo romantyczny charakter: zmysłowe melodramaty, burzliwe zrywy uczuć, szalone przygody niespełnionych kochanków i niepoprawne związki na przekór światu - kino azjatyckie pozwoli Wam odkryć romantyczną tematykę z zupełnie nowej perspektywy!
W programie znalazły się cztery najpiękniejsze i najbardziej przewrotne filmów o miłości, cieszące się ogromnym uznaniem widzów ubiegłych edycji festiwalu Pięć Smaków, oraz wyjątkowa premiera: pierwszy i unikalny pokaz nowej produkcji Johnniego To, mistrza hongkońskiego kina akcji, bohatera przeglądu w ramach 7. edycji Pięciu Smaków.

Pełny program:
Ścigając marzenie / Chasing Dream [ POLSKA PREMIERA!]
reż. Johnnie To, Hongkong, Chiny 2019, 119’
Miłość obnażona / Love Exposure
reż. Sion Sono, Japonia 2009, 237’
Song lang
reż. Leon Le, Wietnam 2018, 90’
Wilgotna kobieta na wietrze / Wet Woman in the Wind
reż. Akihiko Shiota, Japonia 2016, 78’
Żona dla Rip Van Winkle / A Bride for Rip Van Winkle
reż. Shunji Iwai, Japonia 2016, 179'

Filmy będzie można odtwarzać bezpośrednio na stronie każdego tytułu od czwartku 11 lutego od 10:00 do niedzieli 14 lutego do północy. Można je oglądać w dowolnej kolejności i w dowolnych godzinach w ramach tego okresu.

Wszystkie filmy prezentowane są z napisami w języku polskim i angielskim.
Zapraszamy na czterodniową przygodę z fascynującym kinem azjatyckim - a także do dyskusji o filmach, rekomendacji i dzielenia się wrażeniami w naszej grupie Pięć Smaków - Kino Azji!

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.