ŁYDKA GRUBASA + ZENEK KUPATASA [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Rock
  • Polskie
  • Pod dachem

ŁYDKA GRUBASA + ZENEK KUPATASA [ZMIANA DATY]

Sobota, 30 października 2021

20:00

od 50 

Zakupione bilety zachowują ważność. Ewentualne zwroty można zgłaszać przez formularz: https://goingapp.pl/form/zwrot-biletu

Już wkrótce do Zabrza powraca nieprzewidywalna Łydka Grubasa w towarzystwie Zenka! Tego wydarzenia nie możecie przegapić!

W połowie lutego 2020 roku startuje najnowsza trasa zespołu – Łydka Grubasa, której pierwsza część potrwa praktycznie do końca sezonu letniego. W jej ramach Łydka Grubasa zawita w około 30 miastach, występując przed publicznością klubową. Grupa szykuje super - odświeżony repertuar, skupiając się na nowych kompozycjach z tegorocznej płyty pod tytułem „Socjalibacja”, które będą stanowić oś koncertów. Ale – nie zabraknie żelaznych przebojów grupy, jak również niespodzianek muzycznych i nie tylko.

Jak podkreślają sami członkowie zespołu, Łydka zawsze stara się grać i brzmieć jak najlepiej. Priorytetem jest też wzajemny szacunek oraz więź z Publicznością wyrażone tak, aby na ich koncercie każdy mógł poczuć się jego częścią i pełnym uczestnikiem. Bez barier, murów – po prostu rock’and’rollowo.