Magda Ruta | Warszawa

  • Koncert

Magda Ruta | Warszawa

Niedziela, 6 września 2020

20:00

od 10 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Magda Ruta to młoda, bardzo wyrazista osobowość na warszawskiej scenie muzycznej. Muzyczna wizja bezpretensjonalnie łączy się z jej pasją do obrazu i fotografowania. Odważny wizerunek i subtelna charyzma zjednują jej grono sympatyków nie tylko wśród słuchaczy, ale też w gronie czołowych postaci środowiska muzycznego.

Debiutancki album Magdy Ruty pt. „Nie wiem, czy będę” stanowi pogłębiony obraz skomplikowanego życia
wewnętrznego kobiety z całą masą wątpliwości, słabości, lęków, tęsknot, pragnień, ograniczeń oraz ocen innych ludzi. To dwanaście piosenek zawartych na albumie to bardzo osobista wypowiedź. Melodie i harmonie czasem podbijają
emocje, a czasem wprowadzają w trans, dając czas na bycie tak po prostu z muzyką. Nie ma na tej płycie kalkulacji,
daje się za to odczuć muzyczną wrażliwość i smak. Nie brakuje też odważnych rozwiązań jak na przykład połączenie
syrenich syntezatorów rodem z nurtu electro z kobiecym głosem i żywą sekcją rytmiczną czy surowymi gitarami.

Posłuchaj:
„22” - https://youtu.be/9vcowFjVlwg
"Nie wiem czy będę" - https://youtu.be/QGUkivMEoJM
"Wybujałe" - https://youtu.be/3P-oMgtYeHY

Facebook: https://www.facebook.com/magdaruta.music/
Instagram: https://www.instagram.com/magdaruta.music/

miejsce

Hydrozagadka

Warszawa, 11 listopada 22

Klub Hydrozagadka w Warszawie już samą nazwą sugeruje, że jest to miejsce owiane tajemnicą i intryguje. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy warszawski Klub Hydrozagadka. Założony z myślą o stworzeniu miejsca z niejednym obliczem, które będzie zmienne i mocno zróżnicowane. Znajduje się na ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze i stanowi punkt na klubowej mapie Polski. Wszyscy, którzy odwiedzili Hydrozagadkę wracają głodni nowych doznań. Przestrzenny, urządzony w klimacie vintage i ekscentryczny klub pomieści wszystkich, którzy chcą tanecznie i muzycznie spędzić wieczór. Wyjątkowa i enigmatyczna aranżacja dba o unikatowy wizerunek tego miejsca. Poznaj bliżej niezależną scenę muzyczną i ludzi, którzy zarażają charyzmą - odwiedź Hydrozagadkę! Klubową sceną Hydrozagadki zawładnęli najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny i nie tylko, między innymi KAMP!, Łąki Łan, Kim Nowak, Cool Kids of Death czy Masala. Niesamowite miejsce dla ludzi lubiących wyrażać siebie, pogodnych i kreatywnych, dla których sztuka i muzyka to sposób na chill. Hydrozagadka spełnia wszystkie oczekiwania pasjonatów alternatywnych brzmień i niebanalnych wydarzeń kulturalnych. Jest jeszcze jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia ten klub muzyczny od wszystkich innych: daje przestrzeń, która daje kameralny klimat i pozwala na integracje. Wszyscy goście Hydrozagadki, nastawieni na nowe, świetne znajomości się odnajdą i wspólnie przeżyją koncertowe emocje. Wnętrze pulsuje brzmieniami z pogranicza wielu gatunków muzycznych i urzeka nastojem, który nieustannie budują goście. Stale rosnąca ilość cyklicznych wydarzeń przyciąga stałych bywalców i pozwala na spędzenie czasu w miejscu, które nie ma sobie równych.