Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

MAŁA ORKIESTRA DANCINGOWA | potańcówka w Spatifie

 • Koncert

MAŁA ORKIESTRA DANCINGOWA | potańcówka w Spatifie

Sobota, 20 sierpnia 2022

20:00

od 30 zł
informacja organizatora

Polskie tanga, foxtroty, slowfoxy – taneczne dźwięki międzywojennej Warszawy w wykonaniu Małej Orkiestry Dancingowej to rozrywkowa wizytówka Spatifu. MOD gra do tańca w 12-osobowym składzie:

 • Noam Zylberberg – śpiew / pianino / kierownictwo artystyczne

 • Michał Górczyński – klarnet / saksofon

 • Michał Robak – klarnet / saksofon

 • Maurycy Idzikowski – trąbka

 • Filip Mazur – trąbka

 • Dagna Sadkowska – skrzypce

 • Zofia Endzelm – skrzypce

 • Olga Owczynnikow – skrzypce

 • Mikołaj Majkusiak – akordeon

 • Andrzej Izdebski – gitara / banjo

 • Łukasz Owczynnikow – kontrabas

 • Krzysztof Szmańda – perkusja / wibrafon

bilety
Pula 1
od 30
miejsce

Klub SPATiF

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 45

Klub SPATiF mieści się w klimatycznym budynku przy al. Ujazdowskich 45 w Warszawie i imponuje ideą obraną przez założycieli. Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru i Filmu zrzeszyło osobistości ściśle związane z radiem, kinem i teatrem. To wszystko na rzecz stworzenia unikalnego miejsca, które będą mogli odwiedzać wszyscy spragnieni kulturalnych wrażeń. Wyjątkowość, klub SPATiF zawdzięcza awangardowej aranżacji i najlepszej jakości trunkom oraz kuchni. Mnogość atrakcji, jakie oferuje, przyprawia o zawrót głowy i ciężko przy jednej wizycie skorzystać z nich wszystkich, dlatego stali bywalcy tam wracają. Wszechstronność to główne założenie Klubu SPATiF. Ma być miejscem, do którego każdy, niezależnie od preferencji na spędzanie czasu wróci po więcej i dopieści swoje muzyczne podniebienie. SPATiF to jednak więcej niż standardowy klub. Odwiedzając lokal zaznamy profesjonalnej i sympatycznej obsługi, która przeprowadzi przez wszystkie ścieżki SPATiF'u i zostawi po sobie pozytywne wrażenia. To miejsce to swego rodzaju hołd oddany założycielom i członkom Stowarzyszenia. Dzięki stworzeniu takiego miejsca, jakim jest SPATiF mamy możliwość zasmakować profesjonalizmu i doskonałości w nieco zawadiackiej formie. Wszystko utrzymane w klimacie wypoczynku i nastrojowości, która urzeka pasmem udogodnień.  SPATiF to miejsce nie lada artystyczne i intrygujące. Odnajdą się w nim osoby o silnych i niezależnych osobowościach, fani ambitnej muzyki elektronicznej, ale i jazzu. Każdy dzień tygodnia oferuje coś innego, dzięki czemu klub ewidentnie trafia w każde gusta. Weekendami zamienia się w prawdziwie dynamiczną i energetyczną salę, a w dni, kiedy szukamy wysublimowanych brzmień zjemy przepyszny lunch, prosto z otwartej kuchni. Jakość obsługi i organizowanych wydarzeń jest zawsze na najwyższym poziomie. Możesz tam trafić zupełnie przypadkiem, bez różnicy czy szukasz klimatycznego miejsca na herbatę w ogródku albo drinka w znakomitym lokalu. Codzienność w SPATiF niesie za sobą nowe koncerty, wydarzenia i doskonale skomponowane menu, którym Cię uraczy.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Pop
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Zmiana miejsca

  Sobota, 1 października 2022, 19:00

  Proxima, Warszawa, od 110 zł

  Dean Lewis, autor multiplatynowego hitu „Be Alright”, wystąpi jesienią w Progresji!Złote dziecko australijskiego popu, Dean Lewis to prawdziwy kolekcjoner imponujących osiągnięć - 5,6 miliarda streamów i ponad 1,3 sprzedanych wydawnictw, milion obserwujących na Youtube i 830 tysięcy followersów na Tik Toku. Artysta wystąpi w warszawskiej Progresji 1 października. Bilety w cenie 110 zł, dostępne od 4 marca na fource.pl.Jego najnowszy singiel, “Falling Up” do tej pory zaliczył ponad 45 milionów streamów na całym świecie, zyskując w Australii status Złotej Płyty. W 2019 roku Lewis został ogłoszony przez Apple jako “Up Next Artist”, wyprzedając tournee w Australii i USA. Niedługo później ukazał się jego debiutancki album „A Place We Knew”, który przyniósł takie hity jak „Waves”, „Be Alright”, „7 Minutes” i „Stay Awake”. Płyta ma status platyny w Australii, złota w USA, srebra w UK oraz platyny w ponad ośmiu innych krajach. „Be Alright”, które okazało się przełomem w karierze artysty, ma niemal 5 miliardów streamów na całym świecie (status platyny w ponad 23 krajach - w samej Australii 11-stokrotną!).Dean Lewis zawładnie warszawską Progresją 1 października.

 • Koncert
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Metal

  Piątek, 14 października 2022, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 109 zł

  CARPENTER BRUT znów zawładnie Progresją! Synthpop, trash metal, neony, horrory klasy B i zajechane taśmy VHS. Brawurowo łączący nieraz skrajne, ale wywodzące się z lat 80-tych estetyki francuski producent Carpenter Brut wystąpi 14 października 2022 r. w warszawskim klubie Progresja. Bilety już do nabycia. Po czterech latach, ze 130 występami trasy Leather Patrol Tour na koncie, Carpenter Brut powraca z drugą częścią koncertowej trylogii: Leather Terror Tour. Opowiedziana na drugim, wydanym w 2018 r. albumie “Leather Teeth” historia wchodzi w nowy etap. Oto jej bohater, Bret Halford, staje się żądnym krwi seryjnym mordercą. Koncertując w różnych miastach ze swoim zespołem Leather Patrol poluje on równocześnie na swoich prześladowców ze szkolnych lat… Zapowiada się więc mroczny, pełen zabójczych riffów ale też chwytliwych numerów i tanecznej energii show, nie tylko dla maniaków ejtisowej nostalgii! Carpenter Brut wystąpi 14 października w warszawskiej Progresji.

 • Koncert
  Rap
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Czwartek, 15 grudnia 2022, 19:00

  Proxima, Warszawa, od 79 zł

  EARTHGANG - hip-hopowa rewelacja z gorącego amerykańskiego Południa! Duet EARTHGANG, czyli Johnny „Olu O. Fann” Venus i WOWGR8 „Eian Undrai Parker”, powstał w 2009 roku w Atlancie - miasta, z którego pochodzą również Outcast i Future. Dwójka artystów poznała się jeszcze w liceum, stawiając wspólnie pierwsze muzyczne kroki, zainspirowane twórczością m. in. Curtisa Mayfielda, T-Paina, Lauren Hill czy Gila Scott-Herrona. Pracę nad swoją pierwszą EP-ką, „The Better Party”, rozpoczęli na Uniwersytecie Hampton w Wirginii - premierowe wydawnictwo ukazało się w 2010 roku, zaś kolejne dwanaście miesięcy przyniosło dwie płyty długogrające - „Mad Men” i „Good News”. Na początku 2013 roku wystąpili na festiwalu A3C w Atlancie, wydając jeszcze w tym samym roku album „Shallow Graves for Toys”, które to wydawnictwo osiągnęło 11 miejsce na liście Billboard's Emerging Artists. Chociaż wierni etosowi DIY i zwykle podejrzliwi w stosunku do wytwórni, dali się namówić na współpracę przez J. Cole’a w którego labelu Dreamville Records wydali w 2017 roku album „Mirrorland” z gościnnym udziałem Young Thuga, T-Paina i Khelani. Kultywując hip-hopowe tradycje ze swoich rodzinnych stron, EARTHGANG chętnie wplatają do swej twórczości elementy soulu i funku. „Kiedy tworzymy, naszym celem jest wprawienie słuchacza w nastrój w każdym utworze” - opowiadają raperzy. „W naszej muzyce słychać kim jesteśmy, skąd pochodzimy i jakie lubimy dźwięki”. EARTHGANG byli dwukrotnie nominowani do nagrody Grammy, są też zdobywcami wyróżnienia Black Reel Awards w kategorii „Outstanding Original Song” za utwór „Collide”. Duet wystąpi 15 grudnia 2022 roku w warszawskim klubie Proxima.