Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Malik Montana | Łódź [ZMIANA DATY NA 23.07.2021]

 • Koncert
 • Polski rap
 • Polskie
 • Pod dachem

Malik Montana | Łódź [ZMIANA DATY NA 23.07.2021]

Piątek, 23 lipca 2021

19:00

od 40 zł

23.07.2021
Malik Montana w Łodzi - koncert premierowy
Miejsce: Łódź (Księży Młyn)

Drzwi 19:00
Koncert główny: 21:00


Łódzkie Charaktery zapraszają na premierowy koncert Malika Montany, Po świetnie przyjętych albumach Malik nie zwalnia tempa i wlatuje z materiałem Import/Export Na koncercie nie zabraknie jednak klasyków z poprzednich płyt. Do zobaczenia pod sceną !

Bilety (Ilość ograniczona )
Pula1 40zł
Pula2 45zł
Pula3 49zł

bilety
Pula 3
od 49
miejsce

Księży Młyn

Łódź, ul. Księży Młyn , Przędzalniana , Tymienieckiego , Fabryczna ...

inne wydarzenia w tym miejscu
 • SYNY | Łódź [ZMIANA DATY NA 2.07.2021]

  Piątek, 2 lipca 2021

  Łódź

  SYNY W ŁODZIPożegnalna TrasaData : 02.07.2021Miejsce: Letnisko Ksieży MłynBILETY ( Ilość ograniczona)Online: www.letniskowlodzi.pl______Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa ustalonymi przez władze oraz wypracowanymi przez izbę gospodarczą menagerów artystów polskich

 • Kaz Bałagane | Łódź

  Piątek, 9 lipca 2021

  Łódź

  KAZ BAŁAGANE W ŁODZIkoncert premierowy Data : 09.07.2021Miejsce: Łódź (Księży Młyn)BILETY ( Ilość ograniczona)______Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa ustalonymi przez władze oraz wypracowanymi przez izbę gospodarczą menagerów artystów polskich.

 • Rysy | Łódź

  Rysy | Łódź

  Sobota, 10 lipca 2021

  Łódź

  Data : 10.07.2021Miejsce: Łódź (Księży Młyn)BILETY ( Ilość ograniczona)______Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa ustalonymi przez władze oraz wypracowanymi przez izbę gospodarczą menagerów artystów polskich.

 • Kukon | Łódź [ZMIANA DATY NA 16.07.2021]

  Piątek, 16 lipca 2021

  Łódź

  KUKON W ŁODZIkoncert premierowyData : 16.07.2021Miejsce: Łódź (Księży Młyn)BILETY ( Ilość ograniczona)Online: https://goingapp.pl/wydarzenie/kukon-lodz/czerwiec-2021______Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa ustalonymi przez władze oraz wypracowanymi przez izbę gospodarczą menagerów artystów polskich

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Indie
  Rock
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 25 czerwca 2021, 19:00

  Las Palmas by Beach Bar, Łódź, od 59.00 zł

  Zapraszamy po kilku latach przerwy na wyczekiwany koncert zespołu HAPPYSAD w Łodzi!W 2021 roku zespół obchodzi dwudziestolecie istnienia, które świętuje okolicznościową płytą oraz koncertami, na których nie może Was zabraknąć!I PULA: 59 złII PULA: 69 złW dniu koncertu: 79 złHappysad powstał w 2001 roku i od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1200 koncertów w całym kraju, 5 platynowych i 3 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.Skład zespołu:Kuba Kawalec - wokal, gitaraŁukasz Cegliński – Pan Latawiec – gitara, wokalArtur Telka – basJarek Dubiński – Dubin – perkusjaMaciej Ramisz – instrumenty klawiszowe, gitara, wokalMichał Bąk – saksofon, instrumenty klawiszowe, wokal

 • Image preview
  Koncert

  Czwartek, 7 listopada 2019, 19:00

  Klub Wytwórnia, Łódź, od 80 zł

  Powiedzieć, że jest być może najbliższa legendarnej Cesarii, to jednak trochę skrzywdzić tę młodą artystkę. Jej głos, o rzadko spotykanej szlachetności, szerokim paśmie i głębi wyrazu jest doskonale własny. Choć z drugiej strony sporo w tym porównaniu prawdy. Lucibela, urodzona w niesławnym Tarrafal, gdzie reżim Salazara więził opozycjonistów, a wychowana na Wyspach śpiewa muzykę tradycyjną. Podczas gdy Sara Tavares, Mayra Andrade czy Dino D’Santiago flirtują z klubowymi rytmami – Lucibela, niczym Wynton Marsalis w jazzie, dba o przetrwanie źródeł.Zaczynała w hotelowych barach wysp Sal i Boa Vista śpiewając piosenki Cesarii, Titiny czy Bany. Nieuchronnie, jak wszyscy artyści kabowerdyjscy, chciała sprawdzić się w Lizbonie. Przez kilka lat śpiewała tam z zespołem Nos Raiz (nasze korzenie) pod gołym niebem, na starej przystani przy centralnym placu miasta. Ilekroć brzmiał tam jej głos, tłum gęstniał i nie rozchodził się aż do ostatniej piosenki. Z zespołem nagrała kilka utworów na płytę "Conquistador" w 2017 roku. Było jednak oczywiste, że talent tej miary potrzebuje światowej ekspozycji. Lucibelę usłyszał nieomylny Jose da Silva, odkrywca Cesarii i właściciel firmy płytowej Lusafrica. Zaprosił ją do studia w Paryżu i znalazł najznakomitszych muzyków na pierwszą autorską płytę. Wkrótce Lucibela pojawiła się na festiwalach i galowych koncertach muzyki kabowerdyjskiej u boku największych – bez wyjątku znanych publiczności Siesta Festiwalu – artystów Luzofonii.Nie ulega wątpliwości, że mamy przed sobą jeden z największych talentów dekady. Pierwszy album solowy artystki – "Laco Umbilical" (2 marca 2019) zwiastuje lata olśnień i wzruszeń, o czym bezsprzecznie przekona się łódzka publiczność na koncercie Lucibeli w ramach Siesty w Drodze Marcina Kydryńskiego w klubie Wytwórnia.

 • Image preview
  Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 6 sierpnia 2021, 20:30

  Klub Wytwórnia, Łódź, od 0 zł

  UWAGA: NOWA DATA WYDARZENIA!!!Co powiecie na lufę w Łodzi? Mamy trochę zaległości, więc będzie się działo! PRO8L3M wraca ze zdwojoną siłą po długiej przerwie i zagra wyjątkowy koncert z premierowymi wykonami z dwóch ostatnich albumów: “Art Brut 2” oraz “Fight Club”. Jak zawsze możecie liczyć na wyjątkową oprawę wizualną.Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi wymogami sanitarnymi i na ten moment udostępniamy co drugie miejsce na widowni.