Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Malik Montana x HotSpot z Lechem

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • W plenerze

Malik Montana x HotSpot z Lechem

Czwartek, 19 maja 2022

20:00

od 80 zł

występują

informacja organizatora

Już niebawem na scenie HotSpot ujrzymy człowieka, który jest obecnie najpopularniejszym polskim artystą na Spotify.

Malik Montana, bo o nim mowa, to niemiecko-polski raper i autor tekstów pochodzenia afgańskiego, który zadebiutował w polskim rapie 20 października 2015 klipem “NaNaNa”. Niedawno, jego utwór Jetlag został polskim rekordzistą Spotify pod względem liczby odsłuchów w ciągu doby. Utwór wygenerował aż 1 144 105 odtworzeń w ciągu 24h! Jego numery miesięcznie odtwarza średnio ponad 2 miliony osób.

Występ Malika na HotSpocie odbędzie się 19.05.2022 i będzie jego jedynym koncertem we Wrocławiu w sezonie letnim 2022. Nie możecie przegapić tej szansy!

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE:

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie.

Zgoda do pobrania: https://tinyurl.com/2p9fuzkd

bilety
Pula 1
od 80
Pula 2
od 90
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • HYPETALK ROAD TO ROCKSTAR | WROCŁAW

  Piątek, 24 czerwca 2022

  Wrocław

  Road to Rockstar to nasza nowa muzyczna inicjatywa, w której łączymy najciekawszych artystów nowego pokolenia z ich fanami na największych do tej pory koncertach ⭐️ We Wrocławiu wystąpią:RUSINA | GUGU GANG | MŁODY KLAKSON | VKIE | YUNG ADISZ | DDOT

 • Winda do nieba 69 / Vogule Poland | Wrocław

  Sobota, 18 czerwca 2022

  Wrocław

  Po dwóch latach powracamy z imprezą! Przy okazji dziesięciolecia istnienia Vogule Poland mamy dla Was najlepszy miks muzyczny na świecie. Bardzo się za Wami stęskniliśmy, akumulatory mamy naładowane i jesteśmy gotowi bawić się tak, jakby jutra miało nie być! W planach mamy dzikie tańce, głośne śpiewy i dużo, dużo miłości. Czy cały czas znacie Ewry Najt? Czy jesteście gotowi zatańczyć z nami jeszcze raz, ostatni raz? Jesteście serem, białym żołnierzem? Tyle pytań, a odpowiedzi poszukamy na parkiecie!

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Sobota, 21 maja 2022, 18:00

  Akademia, Wrocław, od 59 zł

  Jeden z najbardziej oryginalnych zespołów rockowych ostatnich lat na 4 koncertach w Polsce! Amerykańska grupa Elder już w maju wystąpi na scenach klubów w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. Ciężkie, psychodeliczne dźwięki wymieszane z progresywnymi elementami – tak w największym skrócie można opisać muzykę Elder, którą ciężko gatunkowo zaszufladkować. Grupa wydała do tej pory 5 albumów i kilka mniejszych materiałów, a dyskografię Amerykanów zamyka „A Story of Darkness & Light” – krążek nagrany we współpracy z niemieckim Kadavar, który ukazał się pod nazwą Eldovar. Obecnie muzycy kończą pracę nad swoim kolejnym materiałem i nie mogą doczekać się powrotu na sceniczne deski! ELDER10.05.2022Poznań, Pod Minogą11.05.2022Gdańsk, Drizzly Grizzly21.05.2022 Wrocław, Akademia22.05.2022Kraków, ZaścianekSzanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WBRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

 • Koncert
  Elektronika
  Alternatywa
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Sobota, 28 maja 2022, 19:00

  Akademia, Wrocław, od 59 zł

  Do lata jeszcze kilka miesięcy, ale wiosenna trasa Coals skróci oczekiwanie. REWAL, czyli najnowsze wydawnictwo zespołu przeniesie Was na tropikalne, nieco niepokojące i tajemnicze wakacje! W swoich nostalgicznych brzmieniach przywołują klimat nocnych letnich imprez, ale nie zabraknie marzycielskiego, onirycznego klimatu charakterystycznego dla Coals. Szalona mieszanka fascynacji reggaetonowych, dusznego trapu i nieco orientalnych motywów wsparte będą onirycznymi piosenkami ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw.Trasa REWAL będzie wyjątkowa, a do każdego zakupionego biletu dołączamy plakat promujący trasę tak by powiew lata został z Wami na dłużej.Coals to młody duet, który tworzą Kacha Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Zespół szybko zdobył uznanie słuchaczy dzięki domowym nagraniom, które publikowali na Youtube kilka lat temu. Coalsi mają na koncie liczne występy na zagranicznych festiwalach, m.in. Positivus, Pohoda Festival, Tune In-Tel Aviv, Primavera Sound czy Iceland Airwaves. Nagrali również wideosesję dla kultowego radia KEXP w Kex Hostel w Reykjaviku.W 2017 roku ukazał się ich ciepło przyjęty debiut „Tamagotchi”. Płycie towarzyszyła trasa, która obejmowała kraje Beneluksu, Niemcy, Francję, Austrię, Czechy oraz Estonię.Po „Tamagotchi” Coalsi wydali oniryczną, około rapową i nieco eksperymentalną EP-kę „Klan” (2019) napisaną wyłącznie po polsku. Na EPce gościnnie udzielili się m.in. Schafter, Bella Ćwir czy Kubi Producent.W 2020 duet wydał drugi album długogrający „docusoap” pod szyldem wytwórni PIAS. Na krążku można znaleźć nawiązania do współczesnego alternatywnego R&B, ambientu oraz popularnego ostatnio trendu ASMR. Muzycy stosują tu również eksperymenty z obróbką wokalu. Modulacje i transformacje głosu nadają często hipnotyzujący klimat ich piosenkom. Za ten świetnie przyjęty album duet otrzymał nominacje do Fryderyków oraz Bestsellerów Empiku.Data: 28.05.2022 r. Miejsce: Akademia, Wrocław Drzwi: 19.00 Start: 20.00 Organizator: Follow The Step

 • Koncert

  Niedziela, 29 maja 2022, 19:00

  Nietota, Wrocław, od 30 zł

  Już 8 maja w klubie Nietota wystąpią Pola Chobot & Adam Baran. Podczas koncertu zagrają materiał z albumów "Trzeba Mi" i "Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?"