Mata / 100 dni do matury / Warszawa [ZMIANA DATY/MIEJSCA]

  • Koncert

Mata / 100 dni do matury / Warszawa [ZMIANA DATY/MIEJSCA]

Dzisiaj

16:30

od 40 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Zapraszamy na specjalny finałowy koncert trasy Maty, promującej album pt. „100 dni do matury”.

Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie oraz w aplikacji Going, a także w salonach Empik w całej Polsce.

UWAGA! Wszystkie bilety zakupione na koncert mający odbyć 03.04.2020 r. zachowują swoją ważność. W sprawie zwrotów prosimy o kontakt z bileterią Going Bilety zakupione po 27.08.2020 nie podlegają zwrotowi!

UWAGA!
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Oświadczenie do pobrania:
http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

UWAGA!
W związku z COVID-19, przypominamy o konieczności wypełnienia oświadczenia uczestnika koncertu. Możecie wypełnić je online poprzez bileterię Going lub przynieść wypełnione na wydarzenie. Zdecydowanie usprawni to proces wpuszczania.

Link do oświadczenia:
https://drive.google.com/file/d/1MTApZbUq6646Dyt4WZCJQASW78Bs8HK5/view?fbclid=IwAR1kvVCPCJwUTOW1Sfbh_Arg7KwPXf66mJmOqlm5aJtkEiWtu8eWAR4PUaE

Zadbamy, by zachowane były wszystkie względy bezpieczeństwa.

A Wy pamiętajcie o konieczności zakrywania ust i nosa. Nie zapomnijcie o maseczce, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2m od innych osób.