Matrang | Kraków, Klub Kwadrat [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Matrang | Kraków, Klub Kwadrat [ZMIANA DATY]

Środa, 14 października 2020

19:00

od 99 zł

Matrang w Krakowie już 14 października 2020 roku!
Miejsce: Klub Kwadrat w Krakowie


Alan urodził się jak i także wychował we Władykaukazie. Poza nauką w szkole był także solistą republikańskiego chóru, w którym koncertował stale oraz także wygrywał nagrody. Już na pierwszym roku studiów zaczął tworzyć swoją własną muzykę w studiu domowym. Właśnie w domu zostały nagrane jego pierwsze utwory. Mowa tutaj o „Для меня ты” i „от Луны до Марса”.

Zapraszamy serdecznie na koncert szczególnie ze względu, że jego produkcje podbijają listy przebojów, a klipy mogą się pochwalić milionami wyświetleń. Koncerty bardzo szybko się wyprzedają. Szczególnie warto się wybrać na ten koncert, ponieważ wokalista świetnie przyjętego albumu o nazwie "Meduza" pierwszy raz przyjedzie do Polski. Zatrzyma się jednak tutaj nieco dłużej. Odwiedzi poza Krakowem także Wrocław oraz Warszawę.

Do zobaczenia oraz do usłyszenia pod sceną już 14 października.

Zapraszamy serdecznie do zakupów biletów oraz zabawy przy świetnej muzyce.

-- Going. --

miejsce

Klub Kwadrat

Kraków, ul. Stanisława Skarżyńskiego 1

Klub Kwadrat to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Założony ponad 10 lat temu w dalszym ciągu przyciąga rzesze ludzi spragnionych dobrej zabawy. Dzięki położeniu przy ul.Skarżyńskiego 1 tuż obok akademików jest ważnym miejscem studenckich spotkań i kultury. Wiedzą o tym artyści, którzy często i chętnie grają w tym miejscu. Miejsce idealnie nadaje się na klubowe imprezy, kabareton czy zamknięte imprezy na kilkaset osób.  Klub niemalże codziennie organizuje koncerty, zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. Występowały tu legendy sceny rockowej i undergroundowej takie jak: - Killing Joke, grupa założona pod koniec lat 70 w Wielkiej Brytanii, trwająca niemalże 40 lat karierę nagrali kilkanaście albumów, i przetarli ścieżki innym zespołom. Dalej nagrywają udane albumy i z sukcesami koncertują; - The Sisters of Mercy, legenda sceny gotyckiej. Założona w 1980 roku, w Leeds. Przez lata zdołali wyrobić sobie opinię jednego z najważniejszych zespołów grających rock gotycki. Co ciekawa, zespół zaprzestał nagrywania albumów na początku lat 90, nie przeszkadza to w przyciąganiu na koncerty rzesz fanów. To nie tylko koncert, to rockowy spektakl.  - Xzibit, gwiazda amerykańskiego hip-hopu i jeden z najlepszych Mc's na Zachodnim Wybrzeżu, współpracował z Dr. Dre, Eminemem czy Snoop Doggiem. Dziś ma na koncie 7 wydanych albumów i status jednego z najważniejszych raperów w USA. Występy takich gwiazd to jedne z najważniejszych momentów w historii klubu. Wśród planowanych wydarzeń znajdują się koncerty: - Royal Republic; - Happysad; - KSU; - Eluveitie+Lacuna Coil - KVELERTAK. Oprócz tego w klubie organizowane są imprezy takie jak Sylwester 2019 w rytmie disco, 30-lecie zespołu Elektryczne Gitary, Turniej planszówek, koncerty walentynkowe, koncerty tribute bandów czy kabaretowe stand-up'y. Dzięki swojej rozbudowanej ofercie zarówno fani rocka, jak i nieco innych brzmień będą zachwyceni. Klub ciągle nawiązuje współpracę z nowymi artystami, by dać fanom masę emocji i świetnej zabawy.