Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Matrang | Warszawa [ZMIANA DATY]

 • Koncert
 • Rap
 • Zagraniczne
 • Pod dachem
 • Trasa
 • WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

Matrang | Warszawa [ZMIANA DATY]

Czwartek, 17 marca 2022

19:00

od 99 zł

Uzdolniony artysta muzyczny Matrang pojawi się 17 marca 2022 roku na terenie Warszawy.

Jego koncert zaplanowano w Praga Centrum, rozpocznie się o godzinie 19:00.

Matrang na samym początku swojej kariery muzycznej należał do chóru republikańskiego. Zdobywał z nim wiele różnych nagród, jednak z czasem przekonał się do tworzenia swoich utworów. Jego produkcje okazały się być prawdziwymi hitami, dzięki czemu zdobył dużą popularność w wielu krajach. Na swoim koncie ma m.in. album pod tytułem "Meduza". W 2020 roku pojawi się po raz pierwszy w Polsce, planując na ten rok małą trasę koncertową. Zjawi się w czterech miastach.

Matrang wraz ze swoimi utworami pojawia się na wielu listach przebojów, zajmując na nich czołowe pozycje. Co ważniejsze wiele jego kawałków tworzonych jest w domu, na specjalnie przeznaczonym do tego sprzęcie. To udowadnia słuchaczom, iż jest to artysta wielkiego kalibru, który nie boi się żadnych wyzwań i po drodze pokonuje różnorakie trudności. Dzięki temu stał się sławny.

informacja organizatora

Alan urodził się i wychował we Władykaukazie. Oprócz nauki w szkole był solistą chóru republikańskiego, z którym stale koncertował i wygrywał nagrody.

Na pierwszym roku studiów zaczął tworzyć muzykę w swoim domowym studiu, gdy jego ojciec zaprezentował mu swój sprzęt do nagrywania. Pierwsze utwory - „Для меня ты” i „от Луны до Марса” zostały nagrane właśnie w domu.

Jego świeże produkcje podbijają listy przebojów, klipy zbierają miliony wyświetleń, a koncerty szybko się wyprzedają. Autor świetnie przyjętego albumu „Meduza” przyjedzie do Polski po raz pierwszy i odwiedzi aż trzy miasta - Kraków, Wrocław oraz Warszawę.

Data: 17.03.2022 r. Doors: 19:00 Start: 20:30 Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

RU: MATRANG или Алан Хадзарагов - один из самых интересных молодых представителей рэп-сцены в России, который продолжает покорять музыкальные вершины.

«Я не верю в то, что человек рождается ни с чем. В каждом есть талант. Вопрос в том, как им распорядиться».

Алан родился и вырос во Владикавказе. Помимо учебы в школе, он был солистом республиканского хора, с которым постоянно гастролировал и занимал призовые места. На первом курсе университета он начал заниматься музыкой в своей домашней студии, когда его отец подарил ему свое записывающее оборудование. Первые песни - "Для меня ты" и "От Луны до Марса" были записаны дома.

Его свежие треки покоряют выходят в топы музыкальных чартов, клипы собирают миллионы просмотров, а концерты быстро распродаются. Автор хорошо принятого сингла «Медуза» впервые приедет в Польшу и посетит целых 4 города - Краков, Вроцлав, Варшаву и Гданьск.

bilety
Pula 1
od 99
miejsce

Praga Centrum

Warszawa, Szwedzka 2/4

Praga Centrum to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Osadzone w sercu starej Pragi przy ulicy Szwedzkiej, mury dawnej praskiej stalowni zostały przekształcone w niezwykle urokliwy kompleks, który liczy ponad 3000 m2. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji koncertów oraz eventów, a także szeroką wiedzę o przemyśle muzycznym, stworzyliśmy przestrzeń, posiadającą najlepsze rozwiązania oświetleniowe, akustyczne i nagłośnieniowe oraz najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie. Praga Centrum zachwyca swoim niepowtarzalnym klimatem i zabytkowym charakterem. Atmosferę tworzą wysokie pomieszczenia z sufitem z drewna i ceglanymi ścianami. Postindustrialne otoczenie tworzy idealną przestrzeń dla ekspozycji kultury i sztuki.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Oliver Huntemann | Praga Centrum

  Piątek, 18 lutego 2022

  Warszawa

  Oliver Huntemann jest z pewnością jednym z najważniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej w Niemczech i całej Europie. Już pod koniec lat 80-tych, kiedy fala acid house'u przetaczała się przez Niemcy, zaczął organizować swoje własne imprezy. Przy okazji poznał DJ-a i inżyniera dźwięku Gerreta Frerichsa, z którym odbył pierwsze sesje studyjne i w końcu wydał swoją pierwszą płytę w 1992 roku. Przez lata był odpowiedzialny za coraz więcej świetnych projektów, takich jak seria H-Man czy projekt Rekorder, realizowany wspólnie z przyjacielem Stephanem Bodzinem. W 2008 roku założył wytwórnię Ideal Audio, w której wydawał przede wszystkim młodych muzyków, nową muzykę oraz swoje własne utwory jako Oliver Huntemann. W 2014 roku założył swój nowy label Senso Sounds oraz agencję artystyczną Kontrast Artists. Oprócz swoich produkcji, ma na koncie również wiele kolaboracji, które zaowocowały różnymi remiksami, między innymi dla takich artystów jak Chemical Brothers, Depeche Mode czy Underworld.Huntemann jest jednym z najlepszych performerów w historii, który 18 lutego wystąpi w Pradze Centrum!Data: 18 luty 2022Miejsce: Praga Centrum

 • Yves Tumor [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  Sobota, 26 lutego 2022

  Warszawa

  UWAGA!ZMIANA TERMINU KONCERTU! Nowa data koncertu: 26.02.2022 r.Z uwagi na trudną sytuację panującą na świecie związaną z epidemią COVID-19 i wprowadzonymi w całej Europie restrykcjami, koncert artysty Yves Tumor w Warszawie zostaje przeniesiony o kilka dni - na 26 lutego br.Yves razem z zespołem przez ostatnie tygodnie robili wszystko, żeby nie odwoływać trasy koncertowej. Ze względu na odmienne przepisy dotyczące covidu w każdym z krajów, które są częścią trasy muzyka, jedynym sposobem było przesunięcie nadchodzących występów o kilka dni. Pozwoliło to na spięcie wszystkiego logistycznie, aby Yves mógł dla Was zagrać w Warszawie w lutym.Nowa data koncertu: 26.02.2022 r.----------------Niewiele projektów na czele sztuki współczesnej naprawdę przekracza granice brzmieniowe tak, jak robi to Yves Tumor. Jego twórczość opiera się na psychrocku i współczesnym popie. Yves Tumor łączy powściągliwość i chaos; rozcieńczając rzeczywistość poprzez nadawanie znaczenia abstrakcji i pozwalając, aby dysonans był postrzegany i słyszany jako harmonia. Oprócz nadchodzącego albumu i ogłoszonej światowej trasy koncertowej YVES TUMOR & ITS BAND, Yves Tumor udostępnia nowy singiel „Gospel For A New Century” z oficjalnym wideo wyreżyserowanym przez Isamaya Ffrench. Yves Tumor zachwycił publiczność na całym świecie energetycznymi występmi na żywo, podczas prestiżowych festiwali takich jak Coachella, Primavera i Pitchfork Midwinter Festival w 2019 roku. Od następnego miesiąca Yves Tumor i jego zespół wracają na scenę, a do warszawskiej Hydrozagadki zawitają w maju.Data: 23.02.2022 r.Doors: 19:00Start: 20:00Miejsce: Praga Centrum, WarszawaOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Korolova | Praga Centrum

  Sobota, 26 lutego 2022

  Warszawa

  Pochodząca z Kijowa Korolova wystąpi w Pradze Centrum 12 lutego! Artystka swoją przygodę rozpoczęła z momentem, kiedy jej debiutanckie utwory z Janem Blomqvistem i duetem Tube & Berger dotarły do listy TOP 21 przebojów melodyjnego techno.Po zaledwie trzech miesiącach weszła do TOP 50 producentów Beatports, gdzie obecnie jej miksy podbijają czołowe miejsca list przebojów. Jej utwory supportują m.in. Pete Tong, Tiesto czy Nora En Pure. Korolova jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się DJ-ek i producentek na świecie oraz prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w tym gatunku w Europie. Jej styl jest zróżnicowany, to wybuchowa mieszanka melodyjnego progressive house'u i energetycznego electro house'u z elementami popularnych utworów. Do tej pory zagrała już w 70 krajach, ale ta liczba ciągle rośnie, a kolejnym przystankiem jest właśnie Praga Centrum!Data: 26.02.2022 Miejsce: Praga Centrum Drzwi: 22:00Organizator: Follow The Step https://followthestep.com/pl/regulamin/

 • Héctor Oaks | Praga Centrum

  Piątek, 4 marca 2022

  Warszawa

  Pół człowiek, pół techno-maszyna, DJ, producent, właściciel labelu i słynny 2-step dancer. Innymi słowy - Hector Oaks już niebwem odwiedzi warszawską Pragę. Pochodzący z Hiszpanii i obecnie rezydujący w Berlinie artysta zagra na Pradze Centrum w pierwszy weekend marca.LET THERE BE FUEGOLine up:Hector Oaks + TBAData: 4.03.2022Start: 22:00Miejsce: Praga CentrumUwaga! Na wejściu będziemy prosić Was o certyfikaty szczepień, bądź aktualne testy wyników na Covid.Praga Centrumul. Szwedzka 2/4, 03-429 Warszawawww.pragacentrum.plW trakcie wydarzenia zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventu organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Czwartek, 24 lutego 2022, 19:00

  Pogłos, Warszawa, od 40 zł

  Barto Katt to niezwykle barwny i oryginalny raper oraz producent, który mimo młodego wieku ma za sobą bogaty bagaż doświadczeń. Współpracował z wieloma ikonami polskiej sceny rapowej takimi jak JWP, Hades, Guzior czy Tymek. Na swoim koncie ma już 5 albumów. Najnowszy z nich pt. "YUPPIE" ukazał się w październiku 2021 roku.W 2018 roku Barto Katt został wytypowany na siódmego Młodego Wilka w akcji PopKiller. Artysta ceni sobie niezależność i zawsze stara się być wierny swojej własnej wizji. Eksperymenty z dźwiękiem, chropowatość, winylowy kurz, a do tego równie charakterna miejska maniera to śmiała mieszanka inspiracji Barto. Na scenie raperowi towarzyszy Peepz - jego przyjaciel, hypeman i prawa ręka. Duet ma za sobą kilkadziesiąt występów zarówno klubowych jak i festiwalowych. Zagrali również przed licznymi zagranicznymi gwiazdami oraz legendami rodzimej sceny.W ramach trasy promującej album “Yuppie” z 2021 roku Barto Katt wystąpi w 7 polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Bielsko-Białej, Wrocławiu i Białymstoku.Data: 24 luty 2022 r.Miejce: Pogłos, WarszawaDoors: 19:00Start:Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthetep.com/regulamin

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 25 lutego 2022, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 45 zł

  Słońce w środku zimy!Szczyl wyrusza w trasę promującą debiutancki krążek. “Polska Floryda” to szczere refleksje, wrażliwy storytelling i romantyczne motywy w atmosferze nadmorskiego luzu. Posłuchaj na żywo i ucieknij myślami daleko, jeszcze przed nadejściem wiosny!Szczyle mają w łapach cały świat!SZCZYL to powiew młodości, wrażliwości i nadbałtyckiego luzu na rodzimej rap scenie. Stylistyczna różnorodność, wyróżniający się wokal i artystycznie dopracowane teledyski to tylko część elementów, którymi Szczyl pozytywnie zaskakuje do tej pory.

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 4 marca 2022, 20:00

  Niebo, Warszawa, od 39.00 zł

  Chcesz trafić do Nieba i z nami pohulać?Bez ceregieli.Zabieramy Cię do najlepszego Nieba na Ziemi.4 marca, PIĄTEK/PIĄTECZEK/PIĄTUNIOIVOGościnnie: BISZDj set St. ElmoSTART: 20:00WarszawaNIEBOWBIJAJ#rap #pomojemuIVO – dziewczyna z bloków, songwriterka, pianistka i trener wokalny.Przez ostatni rok wypuściła serię #pomojemu, inspirowaną projektem Albo inaczej, gdzie z wybranych tekstów polskich raperów robiła nowe piosenki.Na projekt składa się 11 utworów, do których powstały również teledyski.Całość dostępna na kanale IVO na YouTube.Dzięki aprobacie i uprzejmości samych twórców, niektóre wersje można usłyszeć również w streamie, a są to: Iluzja Kacpra HTA i Gibbsa, InterpolPro8l3mu oraz Poświęcić wszystko BISZa.W trakcie koncertu oprócz serii #pomojemu usłyszymy 5 premierowych kawałków, m.in. SPOKÓJ, którego premiera odbędzie się 23 lutego, wybrzmiąrównież dwa single IVO, wydane w 2021 roku, czyli KOT i Bujaj się mała.Koncert w Niebie to koncert premierowy, na którym IVO pokaże się w zupełnie nowej muzie i w zupełnie nowym składzie. Za konsolą stanie producent St.Elmo, a na perkusji Kevin Mielewczyk. Gościnnie na scenie wystąpi również BISZ w kawałku Poświęcić wszystko, który znalazł się w projekcie #pomojemu.IVO o projekcie:#pomojemu to seria wersji-esencji moich ulubionych rapowych kawałków, z których robię piosenki; inspirowana projektem #alboinaczej.Najpierw czytam tekst i wybieram z niego najważniejsze dla mnie strofy, później robię bit i składam na nowo w piosenkę.Jeśli dany kawałek posiada już melodię, tak jak FALA, Interpol, Iluzja czy Billy Kid, śpiewam oryginalne refreny, a swoją melodię dopisuję tylko do zwrotki.W przypadku tych wersji wybieram minimalistyczny akompaniament na pianie. Teledyski realizujemy własnym sumptem i według własnego pomysłu, tak jakczujemy.Dla mnie w tym projekcie najważniejsze jest to, że śpiewam teksty, które na mnie działają i z którymi się utożsamiam.Chcę też pokazać słuchaczom, którzy być może na co dzień nie obcują z rapem, jak wiele cennych treści i pięknych melodii można w nim znaleźć.