Matrang | Warszawa, Praga Centrum [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Rap
  • Zagraniczne
  • Pod dachem
  • Trasa

Matrang | Warszawa, Praga Centrum [ZMIANA DATY]

Czwartek, 17 marca 2022

19:00

od 99 

Uzdolniony artysta muzyczny Matrang pojawi się 17 marca 2022 roku na terenie Warszawy.

Jego koncert zaplanowano w Praga Centrum, rozpocznie się o godzinie 19:00.

Matrang na samym początku swojej kariery muzycznej należał do chóru republikańskiego. Zdobywał z nim wiele różnych nagród, jednak z czasem przekonał się do tworzenia swoich utworów. Jego produkcje okazały się być prawdziwymi hitami, dzięki czemu zdobył dużą popularność w wielu krajach. Na swoim koncie ma m.in. album pod tytułem "Meduza". W 2020 roku pojawi się po raz pierwszy w Polsce, planując na ten rok małą trasę koncertową. Zjawi się w czterech miastach.

Matrang wraz ze swoimi utworami pojawia się na wielu listach przebojów, zajmując na nich czołowe pozycje. Co ważniejsze wiele jego kawałków tworzonych jest w domu, na specjalnie przeznaczonym do tego sprzęcie. To udowadnia słuchaczom, iż jest to artysta wielkiego kalibru, który nie boi się żadnych wyzwań i po drodze pokonuje różnorakie trudności. Dzięki temu stał się sławny.

informacja organizatora

Alan urodził się i wychował we Władykaukazie. Oprócz nauki w szkole był solistą chóru republikańskiego, z którym stale koncertował i wygrywał nagrody.

Na pierwszym roku studiów zaczął tworzyć muzykę w swoim domowym studiu, gdy jego ojciec zaprezentował mu swój sprzęt do nagrywania. Pierwsze utwory - „Для меня ты” i „от Луны до Марса” zostały nagrane właśnie w domu.

Jego świeże produkcje podbijają listy przebojów, klipy zbierają miliony wyświetleń, a koncerty szybko się wyprzedają. Autor świetnie przyjętego albumu „Meduza” przyjedzie do Polski po raz pierwszy i odwiedzi aż trzy miasta - Kraków, Wrocław oraz Warszawę.

Data: 17.03.2022 r.
Doors: 19:00
Start: 20:30
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

RU: MATRANG или Алан Хадзарагов - один из самых интересных молодых представителей рэп-сцены в России, который продолжает покорять музыкальные вершины.

«Я не верю в то, что человек рождается ни с чем. В каждом есть талант. Вопрос в том, как им распорядиться».

Алан родился и вырос во Владикавказе. Помимо учебы в школе, он был солистом республиканского хора, с которым постоянно гастролировал и занимал призовые места. На первом курсе университета он начал заниматься музыкой в своей домашней студии, когда его отец подарил ему свое записывающее оборудование. Первые песни - "Для меня ты" и "От Луны до Марса" были записаны дома.

Его свежие треки покоряют выходят в топы музыкальных чартов, клипы собирают миллионы просмотров, а концерты быстро распродаются. Автор хорошо принятого сингла «Медуза» впервые приедет в Польшу и посетит целых 4 города - Краков, Вроцлав, Варшаву и Гданьск.