Matrang | Wrocław, Akademia [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Rap
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Matrang | Wrocław, Akademia [ZMIANA DATY]

Sobota, 19 marca 2022

19:00

od 99 

Alan Hadzarogov, znany wielu jako Matrang to jeden z młodych reprezentantów rosyjskiej sceny muzyki rapowej, którego warto obserwować, ponieważ podbija on ciągle kolejne szczyty muzycznej kariery.

Urodził się on i wychował w Władykaukazie, stolicy Republiki Północnej Osetii-Alanii. Już od czasów szkolnych zajmował się muzyką. Był solistą chóru republikańskiego, z którym zdobywał nagrody. Swoją muzykę zaczął tworzyć już na pierwszym roku studiów w swoim domu. Właśnie wtedy od ojca dostał pierwszy sprzęt do nagrywania. Jego pierwsze utwory - „от Луны до Марса” i „Для меня ты” zostały nagrane właśnie w jego domu.

Najnowsze klipy Matranga zdobywają miliony wyświetleń, muzyka podbija listy przebojów, a bilety na koncerty wyprzedają się w kilka chwil. Autor niezwykle dobrze przyjętego albumu „Meduza” już niedługo po raz pierwszy przyjedzie do Polski i odwiedzi aż cztery miasta — Kraków, Warszawę i Wrocław. W tym ostatnim mieście pojawi się w klubie Akademia już 16 października 2020 roku. Nie możecie przegapić tego wyjątkowego wydarzenia!

informacja organizatora

PL: Matrang, czyli Alan Hadzaragov to jeden z najciekawszych młodych reprezentantów rapowej sceny w Rosji, który wciąż kontynuuje podbijanie muzycznych szczytów. Jak sam mówi: „Nie wierzę, że człowiek rodzi się z niczym. Każdy ma talent. Pytanie brzmi, jak nim zarządzić”.

Alan urodził się i wychował we Władykaukazie. Oprócz nauki w szkole był solistą chóru republikańskiego, z którym stale koncertował i wygrywał nagrody. Na pierwszym roku studiów zaczął tworzyć muzykę w swoim domowym studiu, gdy jego ojciec zaprezentował mu swój sprzęt do nagrywania. Pierwsze utwory - „Для меня ты” i „от Луны до Марса” zostały nagrane właśnie w domu.

Jego świeże produkcje podbijają listy przebojów, klipy zbierają miliony wyświetleń, a koncerty szybko się wyprzedają. Autor świetnie przyjętego albumu „Meduza” przyjedzie do Polski po raz pierwszy i odwiedzi aż trzy miasta - Kraków, Wrocław oraz Warszawę.

Data: 19.03.2022 r
Doors: 19:00
Start: 20:30
Miejsce: Centrum Koncertowe A2, Wrocław

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

RU: MATRANG или Алан Хадзарагов - один из самых интересных молодых представителей рэп-сцены в России, который продолжает покорять музыкальные вершины.

«Я не верю в то, что человек рождается ни с чем. В каждом есть талант. Вопрос в том, как им распорядиться».

Алан родился и вырос во Владикавказе. Помимо учебы в школе, он был солистом республиканского хора, с которым постоянно гастролировал и занимал призовые места. На первом курсе университета он начал заниматься музыкой в своей домашней студии, когда его отец подарил ему свое записывающее оборудование. Первые песни - "Для меня ты" и "От Луны до Марса" были записаны дома.

Его свежие треки покоряют выходят в топы музыкальных чартов, клипы собирают миллионы просмотров, а концерты быстро распродаются. Автор хорошо принятого сингла «Медуза» впервые приедет в Польшу и посетит целых 4 города - Краков, Вроцлав, Варшаву и Гданьск.

miejsce