Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Meek, Oh Why? OFFLINE TOUR | Elbląg [ODWOŁANE]

  • Koncert

Meek, Oh Why? OFFLINE TOUR | Elbląg [ODWOŁANE]

Niedziela, 1 maja 2022

19:00

od 49 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

1 maja 2022 roku w elbląskim klubie Mjazzga odbędzie się koncert Meek? Oh Why?, który powraca z nowy materiałem po kilkuletniej przerwie.

Tegoroczna trasa obejmuje trzynaście polskich miast, a podczas koncertów słuchacze będą mieli okazję posłuchać po raz pierwszy na żywo najnowszych utworów, jak i starszych hitów, które skradły im serca już dawno temu. Mikołaj Kubicki jest polskim raperem oraz trębaczem, który ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie. Zadebiutował w 2015 roku prezentując minialbum pod tytułem "Księżniczka i buc". Rok później na rynku pojawił się jego długogrający album "Miło było poznać", który był wysoko oceniany przez krytyków i słuchaczy. Artysta nagrywający w znanej z wysokiej jakości wytwórni Asfalt Records słynie z doskonałej warstwy lirycznej, w której nie brakuje finezji i poczucia humoru, a także nietuzinkowej muzyki. Ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami, jak Seweryn Krajewski, Sarsa czy kultowy zespół Voo Voo. Obecnych na koncercie z całą pewnością czeka więc prawdziwa uczta muzyczna.

Wpadnij do klubu Mjazzga na początku kwietnia i sprawdź jak brzmi najnowsze wydawnictwo „Offline” na żywo.

informacja organizatora

Gdyby doszło do eksplozji słońca, mielibyśmy 8 minut i 20 sekund, zanim energia wybuchu dotarłaby do Ziemi. To właśnie te słowa zdobią pierwsze sekundy teledysku do najnowszego singla Meek, Oh Why?, który po niespełna trzech latach powraca, aby ponownie skraść serca setek tysięcy słuchaczy. Singiel “Nocne Niebo” to pierwsza zapowiedź czwartego albumu, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2022 roku. Krążek już teraz możecie zamówić w przedsprzedaży. To jednak nie koniec. Artysta wraz z mocną premierą, uruchamia również trasę koncertową obejmującą aż 13 miast. Meek, Oh Why? o utworze “Nocne Niebo”: Od zawsze inspiruje mnie pisanie płyt koncepcyjnych, to z kolei sprawia, że niektóre piosenki wyrwane z kontekstu, mogą wydać się nieczytelne w odbiorze. „Nocne Niebo” jest dla mnie jedną z tych, które ciekawie rozwijają całość, ale też samostanowią. Tekst refrenu, w moim wewnętrznym czuciu, opisuje równolegle kilka emocji, które towarzyszyły mi w ostatnim czasie. Urodziłem się w latach 90s i ostatnie wydarzenia po raz pierwszy obudziły we mnie wrażenie zbliżającego się końca, na który nie mam żadnego wpływu. Błądząc wśród zlepków cyfrowych myśli, próbowałem odnaleźć chociaż namiastkę dawnego świata, który chociaż smucił na wielu płaszczyznach, coś w sobie miał. Wspomnienie z czasem traciło kolor i stawało się coraz bardziej odległe. W pewnym momencie zatrzymałem się i zamiast błądzić w otchłani tych wspomnień, zauważyłem teraźniejszość, zdałem sobie sprawę, że świat jest taki, jakim go widzimy, niezależnie od okoliczności.

miejsce