Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Meek, Oh Why? OFFLINE TOUR | Lublin

 • Koncert

Meek, Oh Why? OFFLINE TOUR | Lublin

Środa, 27 kwietnia 2022

20:00

od 49 zł

Jeżeli znacie singiel Nocne Niebo, to z pewnością już wiecie, że zapowiada on najnowszą płytę „Offline” artysty Meek, Oh Why?. Na wiosnę nadejdzie premiera albumu a wraz z nią trasa koncertowa po największych polskich miastach. Mikołaj Kubicki odwiedzi Olsztyn, gdzie zagra 29 kwietnia, tuż przed weekendem majowym!

Twórczość tego artysty to działanie koncepcyjne – każdy utwór na płycie odgrywa swoją rolę i wspólnie stanowią zharmonizowaną całość. Tak właśnie sam Meek, Oh Why? mówi o najnowszym singlu „Nocne Niebo” promujące nadchodzący krążek „Offline”. Każdy utwór to wiązka łapiących za serce refleksji i przemyśleń podlana dużą dawką emocji. Utalentowany trębacz i raper, który pobierał naukę w Krakowskiej Akademii Muzycznej współpracował z wieloma znaczącymi artystami w polskiej sceny muzycznej, jak Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski czy Voo Voo. Do tej pory wydał trzy płyty – Miło było poznać (2016), Płyta Rodzaju (2018) i Zachód (2019).

Czekamy na odsłonę czwartej płyty „Offline” i występ live w Olsztynie, jak i innych miastach w Polsce! Nie przegapcie tego wydarzenia, wpadajcie do olsztyńskiej Kuźni Społecznej 29 kwietnia.

występują

informacja organizatora

Gdyby doszło do eksplozji słońca, mielibyśmy 8 minut i 20 sekund, zanim energia wybuchu dotarłaby do Ziemi. To właśnie te słowa zdobią pierwsze sekundy teledysku do najnowszego singla Meek, Oh Why?, który po niespełna trzech latach powraca, aby ponownie skraść serca setek tysięcy słuchaczy.

Singiel “Nocne Niebo” to pierwsza zapowiedź czwartego albumu, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2022 roku. Krążek już teraz możecie zamówić w przedsprzedaży. To jednak nie koniec. Artysta wraz z mocną premierą, uruchamia również trasę koncertową obejmującą aż 13 miast. Meek, Oh Why? o utworze “Nocne Niebo”: Od zawsze inspiruje mnie pisanie płyt koncepcyjnych, to z kolei sprawia, że niektóre piosenki wyrwane z kontekstu, mogą wydać się nieczytelne w odbiorze. „Nocne Niebo” jest dla mnie jedną z tych, które ciekawie rozwijają całość, ale też samostanowią. Tekst refrenu, w moim wewnętrznym czuciu, opisuje równolegle kilka emocji, które towarzyszyły mi w ostatnim czasie. Urodziłem się w latach 90s i ostatnie wydarzenia po raz pierwszy obudziły we mnie wrażenie zbliżającego się końca, na który nie mam żadnego wpływu. Błądząc wśród zlepków cyfrowych myśli, próbowałem odnaleźć chociaż namiastkę dawnego świata, który chociaż smucił na wielu płaszczyznach, coś w sobie miał. Wspomnienie z czasem traciło kolor i stawało się coraz bardziej odległe. W pewnym momencie zatrzymałem się i zamiast błądzić w otchłani tych wspomnień, zauważyłem teraźniejszość, zdałem sobie sprawę, że świat jest taki, jakim go widzimy, niezależnie od okoliczności.

bilety
Pula I
od 49
miejsce

Dom Kultury Lublin

Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 19

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Polska Wersja / Lublin

  Piątek, 18 marca 2022

  Lublin

  Witajcie!Serdecznie zapraszamy Was na koncert zespołu Polska Wersja. Hinol i Jano zagrają numery, nie tylko ze wspólnych krążków, ale także z solowych albumów, więc usłyszycie wszystko co najlepsze spod szyldu PW. Event odbędzie się w klubie Dom Kultury w Lublinie. Bilety:- 40pln- 50pln- 150pln VIPWięcej info niebawem!

 • KARTKY | 23.04 | LUBLIN | Księga Jesiennych Demonów

  Sobota, 23 kwietnia 2022

  Lublin

  A gdy znów daleko od lata, znów za daleko od domuTwój koszmar powraca jak najgorszych latach gdy chciałeś się wyrwać z jej szponów.I śnieg już powoli opada my we mgle - jak ślepi z wyboru ja czuje jak ciemność się skrada... i czuję, że idąTo Księga Jesiennych Demonów.gdzie: LUBLIN | DOM KULTURYkiedy: 23 IV 2022wbijajcie na INSTA ➡ http://bit.ly/Pcjg_instawbijajcie na FB ➡ http://bit.ly/fb_pcjgWstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzicaPoniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekunazgoda: http://bit.ly/ZGODA_NA_KONCERT➡️ https://bit.ly/regulamin_wydarzenia

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Pod dachem

  Piątek, 1 kwietnia 2022, 18:00

  SERCE, Lublin, od 30 zł

  Bozon Records oraz Godline z przyjemnością zapraszają na wyjątkowy koncert promujący nowe wydawnictwo TAU pt. "Ikona"Bilety zakupione na koncert w ramach trasy "2020" zachowują ważność i będą upoważniały do wejścia na wydarzenie w ramach "Ikona Tour"W związku z sytuacją epidemiologiczną zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu i lokalizacji.Tau - IkonaPierwszy singiel - https://tiny.pl/7pvc2Drugi singiel feat. Małach - https://tiny.pl/7nlrpTrzeci singiel - https://tiny.pl/7nkw7Zamów płytę tu www.bozonrecords.plOpis płyty: ,,Pierwowzorem ikon były pochodzące z I wieku portrety grobowe odnalezione w Egipcie. Przedstawiały one wizerunek osoby, która po śmierci została pochowana wraz ze swoją ikoną. Współcześnie znane nam ikony przedstawiają wizerunki chrześcijańskich świętych. Koncepcja albumu wyraża tę rzeczywistość w następujący sposób - każdy Człowiek rozpoczyna swoje życie jako Ikona stworzona na Obraz Boga. Zapisujemy ją poprzez czyny, słowa i myśli, a proces tworzenia obrazu naszego życia kończy się wraz z naszą śmiercią. Jakie było życie - taka będzie Ikona. W tytułowym utworze autor płyty zadaje pytanie, które jest rdzeniem tej metafory: ,,Jaka jest Twoja Ikona? Rozświetlona? A może bardzo mroczna - wielka rozpacz...?''. Najnowszy album, to aż 20 utworów i 7 gościnnych występów, które zaskoczą wielu słuchaczy. To m.in. BRO, Małach, Sarius, Zbuku czy ks. Bartczak. Jak prezentuje się Ikona Tau? Przekonamy się już 04.12.2020 r. gdy odbędzie się sklepowa premiera wydawnictwa.Zamów preorder na www.bozonrecords.pl Do zobaczenia pod sceną!

 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Niedziela, 15 maja 2022, 18:00

  Hala Globus, Lublin, od 50 zł

  sanah ma wielki zaszczyt zaprosić na wykwintną UCZTĘ! To 11 wyjątkowych koncertów, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym, podczas których Artystce towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli*. Informujemy jednocześnie, że w Warszawie UCZTA odbędzie się aż dwa razy – drugi koncert będzie miał miejsce 18.04.2022. Szanowni Państwo, czas wyjąć z szafy suknie, wyprasować koszule i rozpocząć świętowanie! 18.04.2022 Warszawa, COS Torwar 19.04.2022 Warszawa, COS Torwar [SOLD OUT] 30.04.2022 Gdańsk, ERGO Arena 2.05.2022 Poznań, MTP Pawilon 5 7.05.2022 Rzeszów, G2A Arena 14.05.2022 Gliwice, Arena Gliwice 15.05.2022 Lublin, Hala Globus 22.05.2022 Toruń, Arena Toruń 25.05.2022 Łódź, ATLAS Arena 26.05.2022 Kraków, TAURON Arena Kraków 27.05.2022 Wrocław, Hala Orbita 28.05.2022 Szczecin, Netto Arena **UWAGA!! Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 lutego 2022 r.,informujemy, że do uczestnictwa w koncertach sanah nie jest wymagany Unijny Certyfikat COVID ani żaden inny dokument potwierdzający fakt bycia zaszczepionym/zaszczepioną. Dotyczy to również biletów zakupionych przed 1 marca 2022 roku.**Link do Rozporządzenia: [https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20220000473/O/D20220473.pdf](http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20220000473/O/D20220473.pdf)

 • Koncert

  Piątek, 3 czerwca 2022, 17:30

  Targi Lublin S.A., Lublin, od 0 zł

  Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem. Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!**UWAGA!!Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!**