Metronomy | Warszawa [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Metronomy | Warszawa [ZMIANA DATY]

Piątek, 18 marca 2022

21:00

od 119 

Brytyjska grupa Metronomy odwiedzi Warszawę! 2 maja w klubie Progresja będziemy mieli okazję uczestniczyć w show, które wymyka się wszelkim schematom.

Elektronika pomieszana z popem, indie, new wave, elementami disco - wszystko prowadzone jak w świadomym śnie. Realistyczne i nierealne jednocześnie. Z kilku rewelacyjnych wydawnictw zespołu, niezliczeni entuzjaści na pamięć znają melodie “The Look”, “Walking In The Dark”, czy “Salted Carmel Ice Cream”. Dzisiaj wszystkich zapraszamy na świetlny koncert Metronomy w stolicy! Nie możecie go ominąć!

Bilety dostępne w Going!

informacja organizatora

METRONOMY to brytyjski zespół, który powstał w 1999 roku. Obecnie tworzą go Joseph Mount, Oscar Cash, Anna Prior, Olugbenga Adelekan i Michael Lovett.

Ich oryginalna wizja muzyki to swojego rodzaju międzygatunkowy slalom, bo choć śmiało czerpią z wpływów popu, elektroniki czy indie, to często nie dają się jednoznacznie szufladkować. Na swoim koncie mają kilka długogrających albumów, w tym "Pip Paine (Pay The £5000 You Owe)", "Nights Out" czy "The English Riviera". Najbardziej znane kawałki METRONOMY to chociażby "The Bay” „Heartbreaker” oraz „The Look”.

Do Polski zespół przyjedzie w ramach trasy, promującej najnowszy album pt. "Metronomy Forever".

Data: 18.03.2022
Doors: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Progresja

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce