Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Między Nami Kobietami CLAUDIA

 • Spotkanie

Między Nami Kobietami CLAUDIA

Sobota, 26 października 2019

11:00

od 29 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Jesienna edycja inspirujących warsztatów dla kobiet z cyklu MIĘDZY NAMI KOBIETAMI magazynu CLAUDIA.
Niebanalne tematy, duża dawka wiedzy i pozytywnej energii.
3 bloki tematyczne (w tym panele dyskusyjne i warsztaty) i wspaniałe prelegentki:

CZĘŚĆ 1 | ROZWÓJ OSOBISTY I ZAWODOWY

MAŁA WIELKA ZMIANA / PANEL DYSKUSYJNY
• Siła stylu - Anna Deperas-Lipińska, stylistka, personal shopperka
• „Moja przemiana” - Urszula Gałęcka, uczestniczka „Metamorfoz” magazynu Claudia
• Narodziny pasji – Magda Górska (@magda_americangangsta)

ROZWÓJ OSOBISTY
Zarządzanie emocjami – Joanna Godecka, life coach
Jak mądrze organizować czas – Monika Baczewska-Alexandropoulou, LoveSimple Creations

NIGDY NIE PODDAWAJ SIĘ / PANEL DYSKUSYJNY
• Gdy w pracy codziennie jest poniedziałek - o potrzebie zmiany w życiu zawodowym – Elżbieta Strzemieczna
• Własny biznes: blaski i cienie – Ewa Konstantynowicz, założycielka marki Colorshake
• Puenta. O kobiecej przedsiębiorczości - Aleksandra Łukomska-Smulska, Prezes Fundacji WOMAN

CZĘŚĆ 2 | CIAŁOPOZYTYWNOŚĆ
Kiedy wygląd staje się obsesją – Justyna Moraczewska
Kobieta w cyklu - Kamila Raczyńska-Chomyn, 1/2 duetu „Pani Miesiączka”
Mięśnie, które warto ćwiczyć, kiedy nikt nie widzi - Justyna Żyła, FizjoBell

CZĘŚĆ 3 | RELACJE
Manifest solidarności kobiet - Joanna Kaczyńska, Ekspertki Razem
Sukces oparty na partnerstwie - jak niezależne kobiety mogą czerpać energię i inspirację z udanego związku - Marta Lech Maciejewska – autorka bloga Superstyler.pl

W cenie biletu: inspirujące prelekcje, spotkanie z redakcją, upominki (w tym kosmetyki znanych marek), napoje oraz pyszny posiłek.

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • 27. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Energa CAMERIMAGE

  Niedziela, 10 listopada 2019

  Toruń

  Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych EnergaCAMERIMAGE jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjęć filmowych. EnergaCAMERIMAGE znacznie przyczynia się do wzrostu prestiżu operatorów zdjęć filmowych wśród innych twórców X muzy. W wielu krajach, również w Polsce, zawód ten zaliczany był do technicznych. Dzięki Festiwalowi zaczęto dostrzegać, iż operator jest współtwórcą wizualnej strony filmu – jest artystą, podobnie jak reżyser i aktorzy. Wyjątkowa formuła Festiwalu, skupiająca uwagę na walorach obrazu filmowego i jego adekwatności do przesłania zawartego w fabule filmu, okazała się atrakcyjną alternatywą dla innych festiwali. Przyznawane nagrody są wyrazem uznania dla najznakomitszych dokonań w dziedzinie zdjęć filmowych i dają poczucie spełnienia ich autorom. EnergaCAMERIMAGE jest również znakomitym forum nie tylko dla prezentacji, ale i dyskusji na temat przyszłości sztuki filmowej. Skupiając środowisko filmowców już utytułowanych i pomagając debiutantom oraz studentom, pozwala im odkrywać nowe obszary artystyczne.NINIEJSZY BILET NALEŻY WYMIENIĆ NA KARTĘ WSTĘPU w Recepcji Festiwalowej CKK Jordanki 10 listopada od godz. 9:00.

 • Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Warsaw String Quartet [ZMIANA DATY]

  Niedziela, 17 października 2021

  Toruń

  W dniu 17 października 2021 r. o godz. 19:00 w sali koncertowej CKK Jordanki w Toruniu, z wyjątkowym programem koncertowym z okazji Dnia Seniora, promującym jednocześnie wydaną w 2019 roku płytę pt. „Żyć się chce”, wystąpi Alicja Majewska.Artystce towarzyszyć będzie na stałe współpracujący z Nią kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości Jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką, nieustannie „okrągły jubileusz” - Włodzimierz Korcz. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący Im od 8 lat kwartet smyczkowy „Warsaw String Quartet”.Wspaniała kariera sceniczna Alicji Majewskiej trwa ponad 45 lat. Pierwszy sukces w solowej karierze osiągnęła w 1975 r. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką „Bywają takie dni”. W latach osiemdziesiątych była wielokrotnie nagradzana na kolejnych festiwalach w Opolu. Od pierwszych występów niezmiennie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Ostatnio przeżywa szczególny okres aktywności estradowej. W 2013 r. wydała płytę pn. „Piosenki, z których się żyje”, w 2016 r. „Wszystko może się stać”, a 22 marca 2019 r. „Żyć się chce”.Album z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to jak zwykle wydarzenie dużego kalibru. Ikona polskiej piosenki w typowy dla siebie sposób łączy tu nieustającą pogodę ducha z refleksją dotyczącą spraw istotnych. Apetyt na życie z żalem i łzami. Własne słońce z nocą i mgłą. Wszak cytując fragment pieśni tytułowej: "rzeczy tylko dwie są trwałe - radość i ból istnienia"

 • MICHAŁ BAJOR Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie [ZMIANA DATY]

  Sobota, 6 listopada 2021

  Toruń

  Uwaga! Zmiana terminu koncertu na 6 listopada 2021 r. (sobota) godz. 18:00Michał Bajor, tradycyjnie na początku listopada, wraz ze swoim zespołem muzycznym wystąpi w CKK Jordanki w Toruniu. W dniu 6 listopada 2021 r. (sobota) o godz. 18:00 Artysta, na specjalne życzenie wiernych fanów, ponownie zaprezentuje program koncertowy oparty na wydawnictwie płytowym pt. „Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie”. Premiera płyty odbyła jesienią 2019 r., ale w dalszym ciągu cieszy się dużym powodzeniem, a wielbiciele Artysty nieustannie chcą oglądać Jego przepiękne recitale. Dla miłośników talentu Michała Bajora oraz sympatyków włoskich i francuskich przebojów w niepowtarzalnej interpretacji Mistrza będzie to z pewnością niezapomniany koncert! Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny "Impart" www.impart.pl tel. 602 80 43 29