Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

MIŁY ATZ - ROLLER TOUR 2022 | LUBLIN

 • Koncert
 • Elektronika
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Trasa

MIŁY ATZ - ROLLER TOUR 2022 | LUBLIN

Dzisiaj

20:30

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

występują

informacja organizatora

OTO ROLLER TOUR 2022!

Po dwudziestu trzech miesiącach Miły ATZ objawia się z kolejnym solowym wydawnictwem, mając za sobą dwa lata koncertów po świetnym debiucie "Czarny Swing", ale również wiele imprez Święty Bass czy wspólnych gigów z zespołem Undadasea i Lowpass. Kto pamięta trasę sprzed dwóch lat dobrze wie, że szykuje się grube show bo ta muzyka jest stworzona do grania na żywo.

Razem z Atezetem na scenie za deckami DJ WAR i @atutowy, który jest odpowiedzialny za większość produkcji na albumie. Zapowiada się noc pełna grubych basów, mistrzowsko przerapowanych linijek bez playbacku, emocjonalnych uniesień przy akompaniamencie szczerej energii i wzajemnej wdzięczności.

MIŁY ATZ - ROLLER TOUR 2022 28.05.2022 drzwi g.19:30 / start 20:30 Lublin / Dom Kultury

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. ️ Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/REGULAMIN_WB

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Miły ATZ - ROLLER TOUR

miejsce

Dom Kultury Lublin

Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 19

podobni artyści
  podobne wydarzenia
  • Koncert
   Polski rap
   Rap
   Polskie
   Trasa

   Sobota, 3 września 2022, 16:00

   Secret Location, Lublin, od 79 zł

   W tym roku polecimy jeszcze wyżej! Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu. Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety już w sprzedaży!

  • Koncert

   Piątek, 3 czerwca 2022, 17:30

   Targi Lublin S.A., Lublin, od 0 zł

   Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem. Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!**UWAGA!!Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!**

  • Koncert

   Sobota, 11 czerwca 2022, 19:00

   Plener Lublin, Lublin, od 60 zł

   Data: 11 czerwca 2022 Miejsce: Plener, Lublin Drzwi 19.00 Support 19.30 Zdechły Osa 20.30[Zdechły Osa TYFY TYFY](https://goingapp.pl/polecamy/zdechly-osa)