Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Molo Festival 2021

  • Festiwal
  • Techno
  • House
  • Festiwale muzyczne

Molo Festival 2021

25-26.06.2021

od 59 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Molo Festival 2021 to nowa inicjatywa na festiwalowej mapie Płocka! Wydarzenie odbędzie się między 25 i 26 czerwca w Centrum Konferencyjno-Piknikowym Nad Wisłą.

Dotychczas poznaliśmy pierwszą piątkę artystów Molo Festival, w której znaleźli się Aksamit, Autronom, EnigmatiC, Leon i Pejzaż.

Dwa dni, dwie sceny, jedno miejsce i misja, jaką jest dzielenie się miłością do muzyki elektronicznej. Molo Festival zrodził się z doskonale przyjętego cyklu imprez „Techno Molo” i zainteresowania lokalnej społeczności elektronicznymi brzmieniami.

Odbywający się w bliskim sąsiedztwie Wisły płocki festiwal to dwie noce pełne elektroniki i sobotnia część dzienna, na której doświadczycie nie tylko muzyki. W plenerowej, pełnej zieleni scenerii muzyka połączy się z relaksem.

informacja organizatora

Molo Festival to nowa marka na mapie płockich wydarzeń kulturalnych. Z trzech doskonale przyjętych eventów "Techno Molo" i zainteresowania lokalnej społeczności większą ilością inicjatyw związanych z muzyką elektroniczną narodził się festiwal. Idealne, klimatyczne, pełne zieleni miejsce w bliskim sąsiedztwie Wisły stało się domem dla Molo Festivalu. Dwie noce pełne elektronicznych brzmień, przeplatane sobotnią częścią dzienną, na której doświadczycie nie tylko muzyki. Otwarta przestrzeń pozwala na połączenie muzyki i relaksu. Dwa dni, dwie sceny, jedno miejsce - Molo Festival.

Dotychczas ogłoszeni artyści (A-Z):
Aksamit
Autronom
Enigmatic
Foxall
Glasse
Kapoor
Kuba Otłowski
Leon
Pejzaż
TAS

Bilet Dwudniowy - Pula I (Early Bird) - 69 PLN (dostępny tylko przez 72h w limitowanej ilości!) - SOLD OUT
Bilet Dwudniowy - Pula II - 89 PLN (dostępny od 17.05 do 09.06)
Bilet Dwudniowy - Pula III - 109 PLN (dostępny od 10.06 do 25.06)

Do zobaczenia!