Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Monika Fortuniak • Wakepark Bydgoszcz

 • Koncert

Monika Fortuniak • Wakepark Bydgoszcz

Piątek, 2 września 2022

19:00

od 30 zł
Kup bilet
informacja organizatora

Bydgoska artystka wraca na scenę z najnowszym albumem zatytułowanym „Wszyscy Jesteśmy Zgubieni". Gościnnie wystąpią BISZ, pozy.

Monika na deskach bydgoskiej Estrady zadebiutowała już 2009 roku, lecz jej pierwsza solowa płyta „Za Jasno" ukazała się dopiero w 2020 roku. Obecnie promuje swój drugi album, który w melodyjny sposób łączy ze sobą gitary, elektronikę oraz hip hopowe beaty. Na nowym wydawnictwie znaleźli się tacy goście jak Bisz, pozy, czy Hans z 52Dębiec. Poza solową twórczością współpracuje z Biszem będąc odpowiedzialną za warstwę gitarową i wokalną. Zasila również szeregi zespołu na koncertach projektu Bisz/Kosa. W swoich muzycznych poczynaniach zdobyła takie nagrody jak tytuł najlepszego gitarzysty na przeglądzie SPAZM 2013 w Świeciu, Grandprix w Toruńskim przeglądzie KATAR 2013, czy pierwsze miejsce w plebiscycie muzycznym Konstelacje 2020.

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Niedziela, 21 sierpnia 2022

  Zapraszamy na wspólne tańce i zabawę z zespołem Spoko Loko! Jedyne takie godzinne #tańcedlaDZIECI, podczas których dzieciaki razem z zespołem zatańczą i zaśpiewają do takich piosenek jak: "Tańce Połamańce", "Ciu ciu ła", "A ram sam sam" i wieeeele innych. Podczas koncertu nie zabraknie także magiczny sztuczek oraz... więcej nie zdradzimy! Spoko Loko, czyli Kasia, Dawid i Karolina. Na swoim koncie na YouTube mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń. W 2020 roku na Dzień Dziecka wydali swoją pierwszą płytę "Tańce Połamańce". Opinie zadowolonych rodziców mówią same za siebie - przyjdźcie i dajcie się porwać rodzinnie w zwariowany świat Spoko Loko! * Dziecko z orzeczeniem wstęp bezpłatny (potrzeba okazania dokumentu) **Dzieci do lat 2 wstęp bezpłatny (dziecko na kolanach rodziców)

 • Piątek, 26 sierpnia 2022

  Koncert promuje "Kompot" czyli 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę, klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach.Kompot - oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również "polską heroiną", który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować. Na koncercie nie zabraknie również wcześniejszych numerów Palucha.Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 15. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album "Nadciśnienie", który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku, okrył się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk.

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Czwartek, 25 sierpnia 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 40 zł

  Kochani…w ramach 3 edycji Przeglądu piosenki turystycznej 2022 serdecznie zapraszamy na koncert gwiazdy wieczoru - EKT Gdynia w murach Fabryki Lloyda. Już 25 sierpnia na naszej scenie zagości jeden z najpopularniejszych w Polsce zespołów wykonujących piosenkę turystyczną, żeglarską oraz poezję śpiewaną. Start koncertu : 20:00Bilet:I Pula - 40 zł II Pula - 50 zł EKT Gdynia – polski zespół założony w 1986 roku w Kieleńskiej Hucie z inicjatywy Jana Wydry. Jego nazwa wywodzi się od Elitarnego Klubu Turystycznego, mającego swoją siedzibę w Gdyni. Karierę rozpoczynali śpiewając piosenki turystyczne, by z czasem ewoluować do roli jednego z najpopularniejszych w Polsce zespołów wykonujących piosenkę żeglarską. Filarami zespołu, prócz założyciela, głównego wokalisty, autora tekstów oraz muzyki, Jana Wydry, są Ireneusz Wójcicki oraz perkusista Jacek Fimiak. Wyjątkowy klimat i niezapomniany wieczór gwarantowane, do zobaczenia!

 • Koncert

  Czwartek, 6 października 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50 zł

  6 października pod znakiem mocnych brzmień, zapraszamy na Tribute to AC/DC by 4szmery!Otwarcie: 18:00Koncert: 20:00Bilety:I Pula - 50 złII Pula - 60 złIII Pula - 70 złDziałająca od 22 lat grupa „4szmery" znana dotąd z wykonywania coverów AC/DC , wydała 9 listopada 2019 roku swój pierwszy, w pełni autorski album zatytułowany "Roll". Utrzymana w rock n rollowej stylistyce płyta zawiera dziesięć kompozycji. Z tej płyty pochodzi utwór „Ślad”.https://www.youtube.com/watch?v=S46UkNqtPRw Zespół "4 szmery" tworzą : Andrzej Tabor perkusjaRobert "Sierściu" Mastalerz – vocalGrzegorz "Gabi"Gruca gitara bassowa Jacek Szwed gitaraArkadiusz Kluczewski gitaraZespół oprócz wspomnianego albumu, ma w dorobku dwie płyty koncertowe z numerami AC/DC : "No sheep till Muzyczna Owczarnia" - 2006 "Live after Death" - Koncert akustyczny w PR III -2010 ( feat. Jacek Królik, Paweł Mąciwoda (Scorpions) Andrzej Nowak (TSA), Jan Gałach) TSA, IRA, Dżem, Perfect, Lady Pank, Hey, Proletaryat i wielu innych.Zespół był gościem festiwali: "Ku przestrodze", "Zew się budzi", "50 lat polskiego Big- Beatu", "Igrzyska Rockowe" , „Coverfestiwal” , „American cars mania” oraz gwiazdą największych zlotów Harley Davidson, występując u boku Saxon czy Black Label Society.Od 9 grudnia płyta "Roll" jest dostępna na wszystkich serwisach streamingowych na świecie.

 • Koncert

  Piątek, 14 października 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 69 zł

  Już 14 października zapraszamy na niezwykły koncert zespołu Bibobit w Fabryce Lloyda!Otwarcie: 18:00Koncert: 20:00I Pula - 69 złII Pula - 79 złIII Pula - 89 zł Bibobit to muzyczny sekstet złożony z żywej perkusji, basu, instrumentów klawiszowych i sekcji dętej.
Ich największą miłością jest jazz, który niezwykle elastycznie łączą z elektroniką, ale i innymi gatunkami. Nieoczywiste harmonie zespojone są tu z tłustymi syntezatorowymi brzmieniami
 i niezwykłą charyzmą frontmana.
Skład:Daniel Moszczyński – wokal i elektronika
Bartek Pietsch – bas i dyrekcja muzyczna
Adam Lemańczyk – piano i instrumenty klawiszowe
Waldemar Franczyk – perkusja
Jan Adamczewski – saksofon
Patrycjusz Gruszecki -trąbkaDo zobaczenia!