Moscow Death Brigade na Gdańsk Tattoo Konwent

  • Koncert

Moscow Death Brigade na Gdańsk Tattoo Konwent

Niedziela, 14 lipca 2019

17:00

od 39 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

W niedzielę 14 lipca w AMBEREXPO, na scenie muzycznej festiwalu Gdańsk Tattoo Konwent pojawią się wyjątkowi, muzyczni goście: Moscow Death Brigade i Siberian Meat Grinder z ROSJI! W programie największego w tej części Europy cyklu spotkań z tatuażem artystycznym znalazły się nie tylko koncerty, ale również pokazy, wystawy, warsztaty i wiele innych atrakcji. Kup jeden bilet i weź udział we wszystkich atrakcjach!

Moscow Death Brigade to kapela z Rosji serwująca unikatowy mix elektroniki, hardcore’u, punka and rapu, z którego aż wycieka uliczny klimat i undergroundowa kultura graffiti. Ich siłą jest sceniczna energia i agresywny, społeczny przekaz – absolutny sprzeciw wobec wojny, przejawów rasizmu i innych form dyskryminacji!

W ubiegłym roku zagrali 47 gigów, z czego 30 z nich zostało całkowicie wyprzedanych – wśród epickich występów znalazł się także koncert w sławnym, berlińskim SO36, na którym pojawiło się 850 osób. Ekipa MOSCOW DEATH BRIGADE chętnie angażuje się w sprawy społeczne. W 2018 zebrała 4000 euro na rzecz “Sisters” organizacji non profit pomagającej ofiarom seksualnej i domowej przemocy w Rosji.

W swojej karierze, mającej początki w 2008 roku zagrali 150 koncertów na niezliczonych festiwalach w Europie, wśród których wymienić można: Boomtown (Wielka Brytania), With Full Force (Niemcy), Zikenstock (Francja), Krach am Bach (Niemcy), Karlsoy Fest (Norwegia), Wilwarin (Niemcy), Resist to Exist (Niemcy) i wiele innych. W 2019 zaplanowali swoją obecność na Boomtown (Wielka Brytania), Xtreme (Francja), Mighty Sounds (Czechy), Rockam Berg (Niemcy) i Gdańsk Tattoo Konwent.

Ich ostatni album “Boltcutter” był w TOP 5 bestsellerowych albumów w Coretex Store (jednym z największych internetowych sklepów dla wydawnictw HC i Punk w Europie). Obok nich w zestawieniu znalazły się płyty legendarnych bandów takich jak Sick of It All, Terror, Madball and Slapshot. Teledyski MOSCOW DEATH BRIGADE mogą pochwalić się łącznie 8.5 milionami wyświetleń na Youtube.

Nie słyszałeś jeszcze o MOSCOW DEATH BRIGADE? Sprawdź ich na:

https://www.facebook.com/moscowdeathbrigade
https://www.instagram.com/yo_mdb_raps/
Video: “It’s Us” (2.5 million views) - https://youtu.be/F_qmZOZsiyk
“Brother & Sisterhood” (1.4 million views)- https://youtu.be/d4eqettF5qI

DANE:
Data: 14 lipca 2019, START: 17:00
Miejsce: Gdańsk Tattoo Konwent - AmberExpo - ul. Żaglowa 11 Gdańsk

miejsce