MUAY THAI - Trening z Academia Gorila - Lunapark

  • Sport

MUAY THAI - Trening z Academia Gorila - Lunapark

Niedziela, 5 lipca 2020

14:45

od 20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

W związku z otwarciem strefy sportowej w Lunaparku startujemy z treningami Muay Thai na naszym nowiutkim ringu! Zajęcia odbywają się w plenerze, wśród zieleni i drzew Lunaparku, pod okiem najlepszych trenerów Academia Gorila. Trenujemy w każdą sobotę i niedzielę o 14:45

MUAY THAI
Wywodzący się z Tajlandii sport walki o pięknej i bogatej, ponad tysiącletniej tradycji. Charakteryzuje się niezwykłą skutecznością w walce w ringu. W boksie tajskim walka toczy się w stójce, zawodnik leżący na deskach ringu nie walczy. W walce można uderzać z pełną siłą rękoma (boksować) lub nogami (kopać). Treningi Muay Thai polegają głównie na ćwiczeniach z partnerem oraz na uderzaniu w tarcze/worki. Z powodu intensywności treningów i dużej ilości ćwiczeń treningi boksu tajskiego znakomicie poprawiają kondycję, wyrabiają gibkość oraz redukują wagę!

ACADEMIA GORILA
Najszybciej rozwijający się klub sportów walki w Polsce, gdzie trenują setki osób! Ich zawodnicy regularnie zdobywają medale w krajowych i międzynarodowych zawodach, a gorylowi trenerzy regularnie dostają powołania do kadry narodowej. Co jest dla nich ważne? Przyjacielska atmosfera, duża ilość treningów do wyboru, pro zaplecze treningowe, profesjonalna i stale doszkalająca się kadra!

Trening przeznaczony dla osób początkujących. Na zajęciach nauczysz się nauczysz się walczyć, bronić, zredukujesz wagę, nabierzesz pewności siebie i wyrzeźbisz swoje ciało!

Liczba osób mogących wziąć udział w jednym treningu: 24 osoby
Udział w zajęciach jest płatny: symboliczne 20 zł

Zajęcia odbywają się na ringu w strefie sportowej (po wejściu do Lunaparku kieruj się w lewo). Wał Miedzeszyński 407

miejsce

Lunapark

Warszawa, Wał Miedzeszyński 407