Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Muniek i Przyjaciele | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Muniek i Przyjaciele | Krynica Źródłem Kultury

Sobota, 28 sierpnia 2021

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już tego lata rusza szósta edycja festiwalu Krynica Źródłem Kultury, jednego z najbardziej popularnych wydarzeń w Polsce. To wyjątkowy festiwal, w wyjątkowym czasie. W ramach tego wydarzenia imprezy odbywały się w lutym i marcu, za to w tym roku koncerty będą odbywać się aż przez trzy letnie miesiące. Ale to nie wszystko... Festiwal wiąże się z wystąpieniami aż siedemnastu artystów!

Jednym z gości, którego powitamy na festiwalowej scenie, jest dobrze wszystkim znany MUNIEK. Lider formacji T.LOVE niejednokrotnie zachwycił swoim niepowtarzalnym głosem. Jego piosenki do dziś śpiewa cała Polska. Tym razem będziemy mogli usłyszeć go w jego nowej, solowej odsłonie. Muniek zasłynął z piosenki ,Kłamstwo, oraz ,Pola. Mogliśmy go także usłyszeć w duetach, m. in z Krzysztofem Krawczykiem i Kortezem.

Czas: Sobota, 28 sierpnia 2021 godz. 20:00

Miejsce: Pijalnia Główna, Krynica-Zdrój

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego, a także z zachowaniem bezpiecznej odległości.

informacja organizatora

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).