Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

MYSTIC FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Polskie
  • Zagraniczne
  • W plenerze
  • Metal
  • Industrial / Gothic

MYSTIC FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

2-4.06.2022 r.

od 200 zł

Gdańsk: Wielkimi krokami zbliża się Mystic Festival

W dniach 2 - 4 czerwca 2021 roku na terenie gdańskiej Stoczni odbędzie się jedyny w swoim rodzaju Mystic Festival. Organizatorzy już teraz zapraszają na to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, w trakcie którego można spotkać się ze swoimi ulubionymi artystami.

Na gdańskiej scenie zaprezentuje się wiele znanych i cenionych gwiazd światowego formatu, a konkretniej: Judas Priest, Baroness, Infected Rain, Gold, Ovo, Gojira, Igorrr, Katatonia, Mercyful Fate, Code Orange czy też The Materia. Festiwalowi artyści zaskoczą swoich fanów ciekawymi aranżacjami oraz starannie przemyślaną choreografią.

To jeden z tych festiwali, w którym warto wziąć udział przynajmniej raz w życiu. Na uznanie zasługuje kilka scen, kilkudziesięciu zaproszonych artystów oraz aż trzy dni doskonałej zabawy nad samym morzem. To zróżnicowana muzyka, w której każdy odnajdzie swoje ukochane brzmienia. Jeśli do tej pory nigdy wcześniej nie brało się udziału w muzycznym festiwalu najwyższa pora, aby to zmienić i pojawić się w pierwszych dniach czerwca w Gdańsku.

informacja organizatora

Mystic Festival 2022: Sprawa jest poważna, dochodzi Saxon, potwierdzamy Mercyful Fate i 39 innych wykonawców!

Nie odpuścimy! Ten festiwal odbędzie się i będzie wydarzeniem, które wszyscy zapamiętamy do końca życia. Judas Priest będą świętowali u nas zaległe 50. urodziny – to już wiecie. Oprócz tego czekają was koncerty m.in. wyczekiwanego od wieków Mercyful Fate i Saxon – legendy brytyjskiego metalu. Zapowiadają się także Mgła, Igorrr, Katatonia, Vader, Gold… a to dopiero początek długiej listy, pełnej znakomitych artystów z całego świata.

Oprócz 40 nazw, które już znacie, możemy dziś zaprosić was na koncert Saxon, pionierów Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu, niestrudzonych krzyżowców odzianych w dżins i skórę. W 2019 roku Saxon świętował swoje 40 urodziny koncertowym materiałem "The Eagle Has Landed 40 (Live)", w tym roku ukazała się płyta "Inspirations", gdzie grają covery artystów, którzy ich uformowali, a na początek 2022 zapowiadany jest nowy album studyjny Biffa Byforda i jego kompanów – możemy się więc spodziewać mocnego, różnorodnego setu.

Zaraza zyskała kolejną rundę, zmuszając nas do przesunięcia festiwalu o kolejny rok, ale nie dajemy za wygraną, nie wycofują się również artyści, którzy chcą współtworzyć z nami – i z wami! – historię. Poniżej znajdziecie listę artystów, których obecność w Stoczni Gdańskiej w czerwcu przyszłego roku możemy potwierdzić już dziś, a kolejna porcja zostanie podana najpóźniej w lipcu.

(0) 1914
 Arabrot Azarath 
 Baest Bleed From Within
 Czerń
 Dead Lord
 Deluge Dolch 
 Dopelord
 Dwaal
 Favorit89
 Fleshworld
 Gold
 Grift
 Hangman's Chair Igorrr
 Imperial Triumphant Infected Rain
 Irfan
 Katatonia
 Konvent
 Lindy-Fay Hella Maggot Heart Major Kong
 Medico Peste Mercyful Fate
 Mgła
 Mortiis Motanka
 Nightrun87 Okkultokrati Only Sons OVO
 Raging Speedhorn
 Rosk Saxon
 Tester Gier
 Truchło Strzygi
 Vader


bilety
MYSTIC FESTIVAL 2022 | Karnet 4-dniowy
od 479
Upgrade biletu jednodniowego 2020/21 na karnet czterodniowy 2022
od 200
Bilet Jednodniowy (2.06.2022)
od 299
Bilet Jednodniowy (3.06.2022)
od 299
Bilet Jednodniowy (4.06.2022)
od 299
miejsce

Ulica Elektryków

Gdańsk, Elektryków 1

W samym sercu gdańskiej stoczni, w industrialnym otoczeniu znajduje się miejsce tętniące życiem. Miejscówka muzyczno-gastronomiczną, której wyjątkowość docenią przede wszystkim osoby lubiące postindustrialne klimaty i… duże statki. Co prawda nie jest to klub, a miejsce na świeżym powietrzu, ale właściciele dbają o oprawę muzyczną. Świadczy o tym ściąganie do swojego portu nazwisk i ksywek reprezentujących przeróżne muzyczne kierunki – od dobrego techno po solidny post club. W rozświetlonych portowych hangarach można sobie nieźle podjeść, a pod chmurką potańczyć. Muzycznie jest różnorodnie, kulinarnie jest w czym wybierać, a kto odmówiłby sobie dobrej zabawy z widokiem na coś więcej niż piwniczny sufit?