MYSTIC FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Polskie
  • Zagraniczne
  • W plenerze
  • Metal
  • Industrial / Gothic

MYSTIC FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

2-4.06.2022 r.

od 200 

Gdańsk: Wielkimi krokami zbliża się Mystic Festival

W dniach 2 - 4 czerwca 2021 roku na terenie gdańskiej Stoczni odbędzie się jedyny w swoim rodzaju Mystic Festival. Organizatorzy już teraz zapraszają na to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, w trakcie którego można spotkać się ze swoimi ulubionymi artystami.

Na gdańskiej scenie zaprezentuje się wiele znanych i cenionych gwiazd światowego formatu, a konkretniej: Judas Priest, Baroness, Infected Rain, Gold, Ovo, Gojira, Igorrr, Katatonia, Mercyful Fate, Code Orange czy też The Materia. Festiwalowi artyści zaskoczą swoich fanów ciekawymi aranżacjami oraz starannie przemyślaną choreografią.

To jeden z tych festiwali, w którym warto wziąć udział przynajmniej raz w życiu. Na uznanie zasługuje kilka scen, kilkudziesięciu zaproszonych artystów oraz aż trzy dni doskonałej zabawy nad samym morzem. To zróżnicowana muzyka, w której każdy odnajdzie swoje ukochane brzmienia. Jeśli do tej pory nigdy wcześniej nie brało się udziału w muzycznym festiwalu najwyższa pora, aby to zmienić i pojawić się w pierwszych dniach czerwca w Gdańsku.

informacja organizatora

Mystic Festival: Zapraszamy do Gdańska w czerwcu 2022 roku, Judas Priest headlinerem

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie zmusiła nas do podjęcia najtrudniejszej w tym roku decyzji – tegoroczny Mystic Festival zostaje przeniesiony na 2-4 czerwca 2022 roku. Judas Priest potwierdzają swój udział, dochodzi dodatkowy Warm Up Day!

Drodzy przyjaciele, zdaniem specjalistów jesteśmy w najtrudniejszym miejscu pandemii, ale najciemniej jest przed świtem. Jesteśmy przekonani, że jeszcze w tym roku spotkamy się na koncertach, jednak nie możemy ryzykować organizacji takiego przedsięwzięcia, jakim jest Mystic Festival, dopóki nie będziemy w stu procentach pewni, że zarówno fani, jak i artyści będą w pełni bezpieczni.

Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by się udało, ale raz jeszcze prosimy o cierpliwość i zaufanie – musimy przełożyć Mystic Festival na rok 2022 i mamy nadzieję, że wszyscy dotrwamy do tego czasu w dobrym zdrowiu. Epidemiolodzy zapewniają, że dzięki szczepieniom pandemia zostanie do tego czasu w pełni opanowana i będziemy mogli bez przeszkód cieszyć się najlepszą muzyką i doborowym towarzystwem.

Na szczęście mamy też dobre wiadomości:

Judas Priest potwierdzają swój udział w Mystic Festival 2022. Będą jednym z headlinerów i zgodnie z planem zaprezentują swój jubileuszowy show, celebrujący półwiecze Bogów Metalu.

Niemal cały program Mystic Festival 2021 zostanie powtórzony w 2022 roku – obecnie dogrywamy szczegóły i niebawem będziemy potwierdzać wszystkie interesujące was nazwy.

Nowa data festiwalu, czyli 2-4 czerwca to czwartek, piątek i sobota. Widzimy się w Gdańsku, na terenie Stoczni.

Dodatkowo zapraszamy was 1 czerwca na Warm Up Day, kiedy czekać was będą specjalne koncerty i inne atrakcje. Liczba miejsc na Warm Up Day będzie ściśle ograniczona. Skład i szczegóły podamy niebawem!

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

Każdy kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.