Nachtdigital x We Are Radar: Don't Dj live / Nina + more

  • Impreza

Nachtdigital x We Are Radar: Don't Dj live / Nina + more

Piątek, 26 kwietnia 2019

22:00

od 20 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Ponownie We Are Radar łączy siły z najfajnieszym niemieckim Festiwalem Nachtdigital, by wspólnie przyspieszyć przybycie lata i razem bawić się przy najlepiej wyselekcjonowanej muzyce. Tej nocy na Szpitalnej 1 uruchomimy dwie sceny, jedna taneczna z naciskiem na różne odmiany muzyki tanecznej techno, house, acid, electro i ebm. Druga scena zamieni się Strange Room, gdzie rozbrzmiewać będzie głównie muzyka eksperymentalna i ambient. Usłyszycie artystów, którzy od lat związani są z Festiwalem i swoją muzyką tworzą magię tego wydarzenia.

Nachtdigital Festival X We Are Radar: Mint

Zagrają: Don't Dj (BAKK/ Berceuse Heroique/ Berlin) live https://soundcloud.com/dont-dj-1

Good News (V I S/ Golden Pudel/ Hamburg) https://soundcloud.com/g00dnews

Michelson (Nachtdigital/ Leipzig) https://soundcloud.com/megamichelson

Nina (V I S/ Golden Pudel/ Hamburg) https://soundcloud.com/hellonina

Steffen Bennemann (Nachtdigital/ Holger/ Leipzig) https://soundcloud.com/steffenbennemann

Rrrkrta (Brutaż) https://soundcloud.com/rrrkrta

Chino (Radar/ shtum) live https://soundcloud.com/chinoradar

CHRONO BROSS: Kinzo Chrome & Olivia (Radar) https://soundcloud.com/kinzo-chrome https://soundcloud.com/olivia-ungaro

Start: 22:30 Bilety: I pula: 20 pln - do 22 kwietnia II pula: 25 pln - po 22 kwietnia

Nachtdigital to jeden z najważniejszych niemiecki festiwal prezentujący niezależną muzykę elektroniczną, który obecny jest na festiwalowej mapie już od ponad 20 lat. Odbywa się na kempingu w malowniczej miejscowości Olganiz. Co roku na początku sierpnia ponad 4 tysięcy osób rozbija namioty wokół jeziora, by nieprzerwanie przez 72 godziny cieszyć się muzyką i niepowtarzalną rodzinną atmosferą. Festiwal jest ewenementem na skalę światową, niezmienny od dwóch dekad, organizowany przez grupę przyjaciół, którym przyświeca idea równości, otwartości i tolerancji. Nie jest to miejsce dla przypadkowych osób, nie dba się tu o zbędne ozdobniki, liczy się muzyka, towarzystwo i natura. To jedno z niewielu wydarzeń na świecie, gdzie każdy niezależnie od wieku, orientacji czy pochodzenia czuje się komfortowo i miło przyjęty.

miejsce

Szpitalna 1

Kraków, Szpitalna 1

Wierzymy, że nasz klub to wyjątkowe miejsce. Zapraszamy na Szpitalną najlepszych reprezentantów polskiej i zagranicznej sceny klubowej oraz koncertowej. Wspieramy także tych mniej znanych i niedoświadczonych artystów. Wiemy, że jakość obroni się sama. Dbamy o to by muzyka wypełniająca labirynty klubu była czysta i bezpieczna dla Waszego słuchu. Dlatego, jako jedyni w Krakowie, posiadamy najlepszej jakości soundsystem - Void Acoustics. Wpadnij sprawdzić jak dobrze tu jest.