Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Nadmiar#4: Rewizja

  • Festiwal

Nadmiar#4: Rewizja

5-6.07.2019

od 45 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Nadmiar to festiwal sztuk wizualnych i muzyki eksperymentalnej. Nadmiar wzrusza się barokiem, inspiruje campem, roni łzę przy muzyce klasycznej, kontempluje muzykę współczesną, eksploruje meandry kultury popularnej. Powstał jako «perła ze styroduru o nieregularnym kształcie». Teraz będzie zastanawiał się, jak ową perłę poddać upcyklingowi.

Tematem tej edycji jest Rewizja. Z jednej strony organizatorzy odnoszą się krytycznie do swoich poprzednich działań przyznając, że choć efekt był piękny, to jego wpływ na środowisko pozostawia wiele do życzenia. Z drugiej Rewizja to próba zmiany postawy wobec planety Ziemi, na której wszyscy żyjemy. Antropocen, zero waste, fast fashion, ocieplenie klimatu, nadmiar plastiku – to sformułowania, które słyszymy codziennie, ale czy faktycznie zmieniamy swoje zachowanie? Poprzez spotkania z aktywistami, panele dyskusyjne, wystawy, warsztaty i koncerty organizatorzy chcą podjąć dialog o ekologii nie tylko na polu artystycznym, ale też wskazać praktyczne rozwiązania pomagające zmniejszyć nasz negatywny wpływ na środowisko.

Karnet obowiązuje na wydarzenia muzyczne 5.07 i 6.07. Pozostałe wydarzenia w ramach festiwalu są bezpłatne (oprócz warsztatów „F*ck it sex toys made from upcycled plastic"). Bilety na pojedyncze wydarzenia muzyczne (5.07 lub 6.07) będą dostępne na bramce do wyczerpania puli.

Liczba biletów jest ograniczona ze względu a specyfikę miejsca.

Piątek (koncerty po otwarciu wystawy głównej)

Erah live ixc999x live aroo0700 rap live paszka live Katarina Gryvul live TRSSX live

Sobota (dwie sceny)

Mała scena:

Ehh hahah live splndr rap rap lúa live Astma live TRSSX & Kuba Château b2b Justyna Stasiowska dj set

Duża scena:

Dj Zerowaste (Nadmiar) dj set Krzeski (Rygor/Jebaćtyhihten Records) dj set House of Public Vogue PUSSYMANTRA & VJ no art live performans FOQL & VJ Copy Corpo AV live Dj Morgiana Hz set hybrydowy Rekombinacje & VJ Agnespies AV live Kryst (Rygor) dj set

Karnet na dwa dni 5.07–6.07 I PULA (do 2.07) – 45 PLN II PULA (od 2.07 do 5.07 godz. 12.00) – 55 PLN

Bilety na pojedyncze wydarzenia muzyczne (5.07 lub 6.07) będą dostępne na bramce. Pt, 5.07 – 20 PLN Sb, 6.07 – 45 PLN

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
  • Sordide (FRA) / Guantanamo Party Program / Neige Morte (FRA)

    Sobota, 12 lutego 2022

    Kraków

    Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią... nic nie pada bo globalne ocieplenie. Ale w obliczu nieuchronnej zagłady ludzkości zapraszamy na gig:▼ SORDIDE (Fra) - black metal• https://www.facebook.com/sordideband• https://sordide.bandcamp.com• Live: https://youtu.be/wIfq97rS2RsSurowy ale i mocno klimaciarski black metal wyrosły z punkowych korzeni i ze ścieków Normandii. ▼ GUANTANAMO PARTY PROGRAM (WRO) - apocalyptic hardcore• https://www.facebook.com/GuantanamoPartyProgram• https://guantanamopartyprogram.bandcamp.com/Tych kolegów chyba nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. Śmiało można powiedzieć, że legenda mrocznego, hardcore z Wrocławia.▼ NEIGE MORTE (Fra) - black metal• https://www.facebook.com/neigemorte• https://neigemorte.bandcamp.com/• Live: https://www.youtube.com/watch?v=sgxnfjuSP70Mroczny, smolisty chaotic death/black grany przez panków z Lyonu.+++++Bilety w cenie 35zł dostępne w serwisie Going. oraz w każdym salonie EmpikW dniu koncertu wjazd 45zł