Nannok of the North gra Johanna Johannssona - Festiwal Cinematika

  • Koncert

Nannok of the North gra Johanna Johannssona - Festiwal Cinematika

Niedziela, 22 listopada 2020

19:00

Free

Festiwal Cinematika zaprasza na trzeci z tegorocznych koncertów: Nannok of the North gra Johanna Johannssona.
Duet Nanook of the North czyli Piotr Kaliński i Stefan Wesołowski grają premierowo swoje aranże muzyki filmowej islandzkiego kompozytora Jóhanna Jóhannssona oraz swoje kompozycje inspirowane filmami i daleką Islandią.

Koncert składać się będzie z dwóch części. W pierwszej Kaliński i Wesołowski zaprezentują pięć przedpremierowych autorskich kompozycji, które powstały w toku przygotowań ich kolejnej płyty projektu Nanook of the North.
W drugiej części koncertu zaprezentują zaś pięć utworów Jóhanna Jóhannssona z filmów Sicario, Nowy Początek oraz Mandy.

Retransmisja koncertu odbędzie się z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i dostępna będzie poniżej w wydarzeniu oraz na stronie www.cinematika.pl
Dostęp do koncertu będzie bezpłatny.

Organizator: Hamulec Bezpieczeństwa - Stowarzyszenie Kulturalne
Główni partnerzy organizacyjni: Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare Theatre, Kino PRO, Kino na Szekspirowskim

Partnerzy festiwalu: Stocznia Cesarska, WL4 - Mleczny Piotr, Komunikacja pro, City Meble Gdańsk
Partnerzy medialni: Radio Chillizet, Wyborcza.pl Trójmiasto, Co Jest Grane 24, Trojmiasto.pl
Współfinansowanie: Miasto Gdańsk

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.