Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

NAWARA.CO x KRAKOW.FRINGE present: TECHNOMATE 93806391 / 8304

 • Impreza
 • Techno
 • Polskie
 • Pod dachem

NAWARA.CO x KRAKOW.FRINGE present: TECHNOMATE 93806391 / 8304

Czwartek, 26 maja 2022

22:00

od 15 zł
informacja organizatora

NAWARA.CO x KRAKOW.FRINGE

present:

TECHNOMATE 93806391 / 8304

techno / art / fashion / experience

NAWARA.CO krakowska marka, której podstawą działania jest transparentność, rzemiosło i innowacja. Od początku mocno związana z kulturą techno. Estetyka nawary wynika z koncepcji surowości i minimalizmu. Korzystając z elementów takich jak, łańcuchy, stalowe linki, karabińczyki, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów nawara przenosi nowe elementy industrialne do świata mody tworząc projekty, które celebrują autentyczność.

FRINGE to przestrzeń, gdzie spotykają się ludzie doświadczeni z pasjonatami. Przestrzeń wyjścia poza ramy i performatywnego wyżycia się, której naczelnym hasłem jest ZERO GALERII, wyjście z opresyjności white cube’a, a naczelnym celem działania lokalne, które chcą zburzyć artystyczny światek i włączyć w niego społeczność wszelaką.

MUZYKA:

damien naked.relaxing tba

Damien najlepiej wszystko co związane z techno, od wolnych i deep’owych brzmień, przez electro aż po rave. reprezentuje NAWARA.CO, jest tożsamością muzyczną marki.

Naked.Relaxing to poważny gracz, którego na pewno kojarzycie. Olek związany jest z marką od ponad roku i ma tą energię, której nam potrzeba, nie tylko kiedy gra, ale kiedy gra… to sami zobaczycie.

bilety
1
od 15
podobne wydarzenia
 • Impreza
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 27 maja 2022, 22:00

  Nowa Rezydencja, Kraków, od 49 zł

  WRACAMY!!! Nowa Rezydencja po raz trzeci otwiera dla Was swoje przestrzenie! W tym roku będziemy działać w zmienionej, cyklicznej formule, aby zapewnić Wam przeżycia tylko na najwyższym poziomie! Oznacza to, że nie będziemy otwarci w każdy weekend, a jedynie w wybrane dni. W planach mamy występy zagranicznych producentów i dj-i techno, polskich raperów i hip-hopowców oraz koncerty specjalne. Zaczynamy otwarcie dwudniowym weekendem i w piątek zapraszamy Was na koncert Mr. Polska, gdzie wraz z Hermetic Square i Bacardi zadbamy, aby wprowadzić Was w prawdziwie letni klimat. Utrzymujemy pełen skład Dj-ski wydarzenia i w tym doborowym towarzystwie bawimy się przez całą noc! MR. POLSKAMŁODY KLAKSONKRONKEL DOM33SZCZEPANPABLO NOVACCIZEPPY ZEPKOTOJELEŃBORUCCIOtwarcie Nowej Rezydencji będzie trwać cały weekend, sprawdź też kto wystąpi dnia drugiego!

 • Impreza
  Techno
  House
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 28 maja 2022, 22:00

  Nowa Rezydencja, Kraków, od 49 zł

  [ENG BELOW]WRACAMY!!! Nowa Rezydencja po raz trzeci otwiera dla Was swoje przestrzenie! W tym roku będziemy działać w zmienionej, cyklicznej formule, aby zapewnić Wam przeżycia tylko na najwyższym poziomie!Oznacza to, że nie będziemy otwarci w każdy weekend, a jedynie w wybrane dni. W planach mamy występy zagranicznych producentów i dj-i techno, polskich raperów i hip-hopowców oraz koncerty specjalne. Zaczynamy otwarcie dwudniowym weekendem i w sobotę zapraszamy Was na występ wyjątkowego włoskiego duetu - FIDELES! Daniele Aprile & Mario Robert tworzą muzykę łącząc melodyjność i epickość w celu dostarczenia dojrzałego i współczesnego brzmienia. Ich wizyta w Nowej Rezydencja w 2020 roku rozgrzała nasz dziedziniec do czerwoności i na długo zapadła w naszej pamięci. Jesteśmy przekonani, że i tym razem tak będzie! Duet wspierać będą reprezentanci Poznania - Sassafras Tree oraz nasz rezydent Roger. **FIDELES (AFTERLIFE)**https://soundcloud.com/fideles**SASSAFRAS TREE**https://soundcloud.com/sassafrastree**ROGER**https://soundcloud.com/rogerkrkOtwarcie Nowej Rezydencji będzie trwać cały weekend, sprawdź też kto wystąpi dnia pierwszego! ____________ENWE ARE BACK !!! The New Residence opens its spaces for the third time! This year we will operate in a changed, cyclical formula to ensure your experience will be only at the highest level!This means that we will not be open every weekend, but only on selected days. We are planning events with foreign techno producers and DJs, Polish rappers and hip-hop players, and special concerts. ????We start the opening with a two-day weekend and on Saturday we invite you to a performance of an exceptional Italian duo - FIDELES! ????Daniele Aprile & Mario Robert create music by combining melodic and epic to deliver a mature and contemporary sound. Their visit at Nowa Rezydencja in 2020 made our courtyard red hot and was remembered for a long time. We are convinced that it will be the same this time! The duo will be supported by representation from Poznań Sassafras Tree and our resident Roger. **FIDELES (AFTERLIFE)**https://soundcloud.com/fideles**SASSAFRAS TREE**https://soundcloud.com/sassafrastree**ROGER**https://soundcloud.com/rogerkrkThe opening of the New Residence will last the entire weekend, check also who will perform on the first day!

 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 8 października 2022, 19:00

  TAURON Arena Kraków, Kraków, od 119.00 zł

  Norweski artysta, DJ i producent Alan Walker ogłasza pierwszą część jego podróży do WalkerVerse – trasę koncertową obejmującą Europę i Amerykę Północną, która odbędzie się już w tym roku. Jednym z przystanków na trasie będzie TAURON Arena Kraków, w której Alan wystąpi 8 października 2022 roku. Alan Walker ma ponad 15 miliardów odtworzeń audio i wideo na całym świecie oraz prawie 115 milionów obserwujących na social mediach, więc można śmiało powiedzieć, że ten 24-letni artysta na stałe zapisał się na kartach historii muzyki. Po premierze jego debiutanckiego albumu „Different World”, drugi krążek „World of Walker” wydany w 2021 wyniósł karierę artysty na jeszcze wyższy poziom. Alan Walker - Faded https://youtu.be/60ItHLz5WEAAlan podniesie poprzeczkę nadchodzącymi występami na żywo udowadniając, dlaczego stale jest jednym z najbardziej popularnych artystów elektronicznych na świecie. Słynny ze swoich znaków rozpoznawczych – maski i kaptura, artysta tworzy tajemniczą atmosferę wokół wszystkiego co z nim związane. Nie inaczej było w przypadku nadchodzącej trasy, obiecując początek immersyjnej podróży, która ujawni nową stronę pioniera muzyki dance. Czas wkroczyć do WalkerVerse…Alan Walker - The Drum https://youtu.be/TicGJQqrq2M