Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

NEO(N) BISTRO - NOWY FINE DINING NA DACHU

  • Jedzenie

NEO(N) BISTRO - NOWY FINE DINING NA DACHU

Sobota, 31 lipca 2021

18:00

249 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

NEO(N) BISTRO

Nocny Market powraca z wyjątkowym projektem NEO(N) BISTRO i łączy siły z Restaurant Club. Tym razem organizatorzy zabiorą gości w jedno z najbardziej spektakularnych miejsc w Warszawie.

Czy marzyłeś kiedyś, żeby spróbować kolacji wybitnych szefów kuchni wysoko w chmurach, dodatkowo w wyjątkowym otoczeniu świateł miasta i niesamowitego widoku na nocną Warszawę? Pozwolimy Ci spełnić to marzenie i to już za chwilę.

Od lipca do końca września będziesz miał niepowtarzalną okazję uczestniczenia w wyjątkowym, kulinarnym doświadczeniu, bo odbywającym na ostatnim poziomie parkingu należącego do Hotelu Novotel przy ulicy Parkingowej.

Jak będziemy celebrować wakacyjną kulinarną idyllę?

Znakomici mistrzowie kuchni w każdy piątek i sobotę zaserwują Ci kolację pod gwiazdami. Czy będzie to zwykła kolacja? Nie, bo oprócz niesamowitych kulinarnych doznań i obserwacji pracy światowej klasy kucharzy na żywo możesz liczyć na wyśmienitą obsługę kelnerską, rozmowę z sommelierami i bezpośredni kontakt z autorami Waszych dań, którzy będą tam tylko dla Ciebie. Miejsce będzie się zmieniać nie tylko pod względem dań i Szefa kuchni, wypatrujcie dopracowanych detali i klimatycznych scenografii, jednak wyjątkowy widok na miasto nie opuści Cię nawet na moment.

Warto zaznaczyć, że NEO(N) BISTRO jest pierwszą pop up’ową restauracją, która pragnie zwrócić uwagę na problem marnowania żywności, a co więcej - zapobiegać mu. Pragnąc pozostać w duchu zero waste zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsca poprzez stronę internetową:: http://rclb.xyz/neon.

Organizatorzy: Nocny Market, Restaurant Club Partnerzy: Banki Żywności, Citi Handlowy, Ambition, Gastro Magic Service, Food Cartel

miejsce

Nocny Market

Warszawa, Towarowa 3

Nocny Market to stały targ mieszczący się na peronach nieczynnego dworca Warszawa Główna Osobowa. Działamy w każdy weekend do późnych godzin wieczornych. Dla wszystkich tych, którzy od wczesnych śniadań wolą leniwe kolacje. Dla miłośników różnorodnych kulinarnych doznań, lokalnych produktów i kuchni z całego świata. Dla tych, którzy najlepiej odpoczywają na świeżym powietrzu i odżywają w świetle księżyca. Klimatyczne perony, pyszne jedzenie, wyraziste trunki i ciepłe noce. Trochę Azja, trochę Berlin, najbardziej Warszawa. reprezentacja najlepszych wystawców street food’owych o różnorodnej ofercie gastronomicznej grono wystawców lifestyle’owych punkty usługowe, m.in: stanowisko tatuatorskie, barber shop. strefa artystyczna: DJe, koncerty solidnie zaopatrzone bary mnóstwo wspólnych stołów i miejsc do siedzenia