Nicola Cruz [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Nicola Cruz [ZMIANA DATY]

Środa, 7 kwietnia 2021

19:00

od 79 zł

Nicola Cruz to, z całą pewnością nazwisko, które warto poznać i zapamiętać na długi czas. Wszystko zapowiada się na to, iż pochodzący z Francji muzyk o ekwadorskim pochodzeniu narobi w mediach jeszcze sporego zamieszania!

Muzyka, którą tworzy to przede wszystkim połączenie muzyki elektronicznej z wpływami mitologicznymi w nieco nowocześniejszym wydaniu. Tworząc swoje utwory, Nicola stara się przedstawić Ekwador z jak najlepszej strony. To właśnie z tego powodu niezwykle często sięga po tradycje ludowe, które odtwarza w nieco świeższym wydaniu, co nadaje im unikatowego charakteru.

Oryginalność jego muzyki sprawia, iż jego kawałki koniecznie trzeba usłyszeć na żywo. Idealna ku temu okazja nadarzy się już 15 kwietnia na warszawskiej Pradze. Koncert ściśle powiązany będzie z jego najnowszą produkcją "Siku". Tworząc ją, artysta skupił się przede wszystkim na rozwoju duchowości oraz świadomości, a do współpracy zaprosił muzyków z całego świata. To właśnie niespotykany wymiar jego piosenek sprawi, iż warszawski koncert będzie wydarzeniem, o którym będzie głośno jeszcze przez długi czas.

Nicola Cruz przyjedzie do Polski 7 kwietnia 2021 r.

-- Going. --