Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Nocny Kochanek | Rzeszów

 • Koncert

Nocny Kochanek | Rzeszów

Sobota, 12 listopada 2022

18:00

od 79 zł
Kup bilet
informacja organizatora

Trasa koncertowa "O Jeden Koncert Za Daleko Tour" to wycieczka po Polsce, promująca czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek pod tytułem "O Jeden Most Za Daleko"!

„O Jeden Most Za Daleko” to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej - od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest „Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo.

„O Jeden Most Za Daleko” to czwarty studyjny album zespołu Nocny Kochanek.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Do zobaczenia!

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Trasa

  Sobota, 10 września 2022, 16:00

  Secret Location, Rzeszów, od 79 zł

  W tym roku polecimy jeszcze wyżej! Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu. Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety już w sprzedaży!

 • Koncert

  Sobota, 9 lipca 2022, 20:00

  Przystań na Lato, Rzeszów, od 60 zł

  Po trzech latach ciszy Małpa kolejny raz podbija polską scenę. Już 9 lipca w Rzeszowie będziecie mieli możliwość posłuchać premierowych kawałków solowego albumu "Bóg nie gra w kości". Osobiste przemyślenia, wspomnienia czasów dzieciństwa i starych osiedli w klipie "Drogi dres" to tylko niektóre smaczki czekające tego wieczoru na was.I pula - 50 PLNII pula - 60 PLNNie czekaj i zgarnij je już teraz - liczba miejsc ograniczona!Kiedy - 09.07.2022Gdzie - Rzeszów | Przystań na LatoStart - 20:00Wiek - 16+____________________Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

 • Koncert

  Piątek, 5 sierpnia 2022, 20:00

  Przystań na Lato, Rzeszów, od 49 zł

  Tego sierpnia wszystkie drogi prowadzą do Przystani na Lato w Rzeszowie !!Widzimy się w piątek na koncercie hip-hopowej legendy.Włodi - raper i producent muzyczny, jeden ze współzałożycieli Molesta Ewenement podbija polską scenę kawałkami ze swoich solowych produkcji. Fani klasycznego brzmienia z pewnością znają takie albumy jak "Wszystko z dymem" czy "Wszystkie drogi prowadzą do dymu".I PULA - 39 PLNII PULA - 49 PLNNie czekaj i zgarnij je już teraz - liczba miejsc ograniczona!Kiedy - 05.08.2022Gdzie - Rzeszów | Przystań na LatoStart - 20:00Wiek - 16+____________________Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.