Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Nocny Kochanek | Stosunkowo Udana Trasa | Kielce

  • Koncert

Nocny Kochanek | Stosunkowo Udana Trasa | Kielce

Piątek, 12 listopada 2021

18:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Nocny Kochanek | Stosunkowo Udana Trasa | Kielce

Targi Kielce już 12 listopada 2021 roku o 18.00 staną się muzyczną areną heavymetalowego romansu. Nocny Kochanek wziął na warsztat dziewięć utworów, których brzmienie i tekst wywołują ciarki na plecach. Heavymelalowe utwory zyskały polskie tłumaczenie...w wersji Nocnego Kochanka.

Z zachowaniem pierwotnego sensu i zamysłu kompozycji zespół wplótł w tekst swój charakterystyczny, nocnokochankowy, czarny humor. Co powstało? Przekonać można się podczas wyjątkowej trasy koncertowej zespołu Nocny Kochanek: Stosunkowo Udana Trasa.

Występy promują najnowszy album w wymienionymi, tłumaczonymi na nocnokochankowy język tekstami. Ten zespół to wyjątkowość w każdym aspekcie, dlatego to, co będzie działo się podczas trasy, promującej płytę Stosunki Międzynarodowe na długo pozostanie w Twojej, muzycznej pamięci.

Pozwól sobie wciągnąć się w muzyczną rzeczywistość Nocnego Kochanka, gdzie niebanalne słowa łączą się z mocnym, klasycznym, unikalnym brzmieniem. Przystanek Kielce? Nie może Cię tam zabraknąć.

Trasa koncertowa - Nocny Kochanek

informacja organizatora

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów zespołu Nocny Kochanek, promująca album "Stosunki Międzynarodowe". Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. 

Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.