Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Nocny Kochanek | Stosunkowo Udana Trasa | Olsztyn

 • Koncert

Nocny Kochanek | Stosunkowo Udana Trasa | Olsztyn

Sobota, 6 listopada 2021

18:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów zespołu Nocny Kochanek, promująca album "Stosunki Międzynarodowe". Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. 

Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. 

miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Niedziela, 5 grudnia 2021, 19:00

  Las w Centrum Miasta, Olsztyn, od 35 zł

  Zapraszamy na koncert zespołu The Cassino, promujący ich debiutancki album!Zespół The Cassino tworzą Hubert Wiśniewski (wokal, gitara), Piotr Dawidek (perkusja) oraz Michał Badecki (bas). Grupa powstała w 2013 roku w Braniewie i nazwę wzięła od starego, wojskowego kasyna, w którym odbywała swoje pierwsze próby. The Cassino tworzą własną muzykę i nie boją się eksperymentować. Łączą rockowe brzmienie z bluesem i funkiem, a w ich kawałkach da się wyczuć inspiracje wyspiarskim indie rockiem. Mimo to ich utwory zachowują indywidualny charakter. Stawiają na emocje i szczerość.W 2018 roku The Cassino wzięli udział w konkursie Start NaGranie i wystąpili na scenie Studia Muzycznego Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. W 2019 r. zaznaczyli swoją obecność na trasie Męskiego Grania. Jak dotąd wydali trzy EP-ki. Ostatnia z nich, czyli "Glass and Styrofoam", ukazała się we wrześniu 2020 r. dzięki wytwórni FONOBO Label, z którą zespół związał się po wydaniu minialbumów "The Cassino" i "Zima". Teraz grupa promuje swój debiutancki album zatytułowany "Części".FB: [https://www.facebook.com/thecassinoband](http://www.facebook.com/thecassinoband)IG: [https://www.instagram.com/thecassino](http://www.instagram.com/thecassino/)---Przypominamy, że wydarzenie, na które się wybierasz odbywa się w reżimie sanitarnym, dlatego: Pamiętaj: Aby wejść na wydarzenie zobowiązany jesteś do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazać swoje dane kontaktowe (nr. telefonu komórkowego). Wzór oświadczenia możesz odebrać od obsługi na miejscu koncertu i złożyć przy wejściu na teren imprezy lub wydrukować, wypełnić i przekazać obsłudze na wejściu.Bez spełnienia powyższego obowiązku nabywca biletu nie zostanie wpuszczony na teren imprezy. W trakcie wydarzenia:- Zakrywaj nos i usta.- Zdezynfekuj ręce przed wejściem na teren imprezy.- Jeśli jesteś chory lub masz objawy choroby, nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu.- Utrzymuj dystans min. 1,5 m od innych uczestników koncertu.- Stosuj się do wszystkich poleceń wydanych przez obsługę wydarzenia. ---W razie wątpliwości napisz do nas wiadomość na adres: info@fonobo.plDO ZOBACZENIA POD SCENĄ!

 • Koncert

  Niedziela, 9 stycznia 2022, 17:00

  Filharmonia Warmińsko-Mazurska, Olsztyn, od 150 zł

  NOWOROCZNY WIECZÓR Z GWIAZDAMIStyczniowe niebo, usiane gwiazdami, roziskrzone blaskiem – czyż nie przypomina sali koncertowej, pełnej reflektorów, błyszczących kostiumów, gdzie na scenie prezentują się prawdziwe gwiazdy wokalistyki w repertuarze tak porywającym jak rozświetlony noworocznymi fajerwerkami nieboskłon?Dla naszych widzów mamy cały kalejdoskop muzyki klasycznej i popularnej w wykonaniu artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej: przed Państwem spotkanie z najjaśniejszymi punktami w galaktyce muzycznej. Z planety Operetka przybędzie najsławniejszy duet miłosny w całym kosmosie, czyli „Usta milczą, dusza śpiewa”. Niczym kometa na widnokręgu przemknie arcydzieło muzycznego humoru – aria Figara z „Cyrulika sewilskiego”. Gwiazdą Polarną, wskazującą nam drogę, będzie brawurowy kankan, zaś na Drodze Mlecznej spotkać będzie można fragmenty musicali… I jeszcze jedno – w naszym koncercie kosmonautów zastąpią piraci. Oczywiście – z Karaibów. Zapraszamy na ten pokaz fajerwerków humoru, wzruszenia i dobrej zabawy!PROGRAM:
I część1) I. Jaroszenko Uwertura "Grande operetta"2) J. Strauss Aria Sándora Barinkay'a "Wielka sława to żart" z operetki "Baron cygański"3) J. Strauss Polka "Na polowaniu"4) J. Strauss Kuplety Adeli z operetki "Zemsta nietoperza"5) I. Kálmán Aria hrabiego Tassila "Graj, Cyganie" z operetki "Hrabina Marica"6) L. Arditti Pieśń "Il baccio"7) I. Kálmán Aria Boniego z operetki "Księżniczki czardasza"8) I. Kálmán Czardasz z operetki "Księżniczka czardasza"9) F. Lehár Duet "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka"10) F. Lehár Aria "Kto me usta całuje, ten śni" z "Giuditty"11) G. Rossini "Largo al factotum" z opery "Cyrulika sewilskiego"12) F. Loewe "Przetańczyć całą noc" z musicalu "My Fair Lady"13) I. Kálmán Duet "Ach, jedź do Varaždin" z operetki "Hrabina Marica"14) J. Strauss Finał II aktu operetki "Zemsta nietoperza"15) J. Offenbach Kankan z operetki "Orfeusz w piekle"II część1) H. Zimmer Muzyka z filmu "Piraci z Karaibów"2) Ukraińska pieśń ludowa "Oj, wiem, że mam grzech"3) R. Stolz "Brunetki, blondynki"4) J. Herrman "Hallo, Dolly"5) L. Dalla "Caruso"6) C. Velásquez "Besame mucho"7) L. Prima "Sing, sing, sing"8) N. Brodszky "Be my love"9) D. Parton "I will always love you"10) R. Cocciante "Belle" z musicalu "Dzwonnik z Notre Dame"11) F. Sartori "Con te partir"12) "Happy New Year"

 • Koncert

  Czwartek, 17 marca 2022, 19:00

  Filharmonia Warmińsko-Mazurska, Olsztyn, od 150 zł

  10 Tenorów przynoszą miłość do Polski w 2022r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna zaśpiewa dosłownie wszystko - od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego - jest ich aż dziesięciu, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski, Ukrainy i Gruzji - ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę oraz skala talentu, który posiadają. Jakie są rezultaty tego spotkania? Oceńcie Państwo sami…