Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Nocny Kochanek | Stosunkowo Udana Trasa | Olsztyn

 • Koncert

Nocny Kochanek | Stosunkowo Udana Trasa | Olsztyn

Sobota, 6 listopada 2021

18:00

od 69 zł
Kup bilet

występują

informacja organizatora

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów zespołu Nocny Kochanek, promująca album "Stosunki Międzynarodowe". Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. 

Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. 

miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Czwartek, 23 czerwca 2022, 19:00

  Filharmonia Warmińsko-Mazurska, Olsztyn, od 150 zł

  ALEJA ROCKA - to wspaniałe przedstawienie, które zgromadziło na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, chór i zespół rockowy, solistów i tancerzy. Oto muzyka - covery największych rockowych przebojów - nie tylko zabrzmi, ale przemieni się w spektakl do oglądania. Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance - unosząc się na rockowej fali świetlnej i dźwiękowej, zanurzy się w oceanie muzyki.. Tak jak szybko zmieniają się światła na scenie, tak będą przed nami migotać, błyszczeć i rozświetlać się emocje, wrażenia, uczucia. Wszyscy widzowie staną się uczestnikami niesamowitego show z nowoczesnymi wizualnymi i świetlnymi efektami specjalnymi. A zatem start, odpalamy reflektory i włączamy mikrofony - czas na naładowanie energią! Repertuar: 1. Come Together - The Beatles 2. Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band - The Beatles 3. Lady Madonna - The Beatles 4. Hey Jude - The Beatles 5. Oh Darling - The Beatles 6. Proud Marry - Tina Turner 7. Simple The best - Tina Turner 8. Rock&Roll - Led Zeppelin 9. Whole Lotta Love - Led Zeppelin 10. Stairway To Heaven - Led Zeppelin 11. Knonkin' on heaven's door - Bob Dylan 12. Another Brick In The Wall - Pink Floyd 13. A Whiter shade of pale - Procol Harum 14 Smoke on The water - Deep Purple 15. Aerosmith - I don't want to miss a think 16. The Final Countdown - Europe 17. Imagine - The Beatles 18. She Loves You - The Beatles 19. Let it be - The Beatles 20. All You Need Is Love - The Beatles 21. The long And winding road - The Beatles 22. Bring me to life - Evanescence 23. Highway To Heel - AC/DC 24.Black Night - Deep Purple 25..Zoombie - The cranberries 26. Shaolin - Lady Gaga 27. We will rock You - Queen 28. Love of my Love - Queen 29. We Are The Champions - Queen 30. Radio Gaga - Queen 31. Show must go on -Queen 32. Its my Life - Bon Jovi 33. Sailing - Rod Stewart

 • Koncert

  Wtorek, 25 października 2022, 19:00

  Filharmonia Warmińsko-Mazurska, Olsztyn, od 155 zł

  Nowy program występów Narodowej Perły Gruzji jest jak gruziński stół, obficie zastawiony wieloma potrawami, zgodnie z kaukaską tradycją gościnności. Nie brak tam muzyki instrumentalnej, upajającej jak gruzińskie wino.Ostry, dobrze przyprawiony szaszłyk z mięsa i warzyw – to taniec wojenny Chorumi, na który składają się kolejne fazy walki (zwiad, nadejście wroga, bitwa, świętowanie zwycięstwa). Kobiecą grację i zwinność, przypominającą krystalicznie czystą wodę z górskich potoków, będzie można podziwiać w tańcu Narnari. Pojawią się i owoce, noszone na głowach przez ulicznych sprzedawców w tańcu miejskim Kintauri, wprost z ulic starego Tbilisi. Wyrafinowane gusta pań zaspokoi słodycz tańca Osuri, w którym mężczyźni tańczą na palcach przed kobietami… Nie zabraknie też popisowego dania, a więc tańca z… nie, nie z szablami, z mieczami! Ów taniec, jeden z najbardziej archaicznych, o nazwie Parikaoba to choreograficzne przedstawienie szermierczych pojedynków, tak zaciętych, że z mieczy i tarcz dosłownie sypia się skry.To wszystko, a nawet więcej, pragną ofiarować publiczności w postaci muzyki, tańca i śpiewu artyści Narodowej Perły Gruzji podczas dwugodzinnego spotkania z egzotyczną i fascynującą kultura Kaukazu.