Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Nocny Kochanek | Stosunkowo Udana Trasa | Ostrów Wielkopolski

 • Koncert

Nocny Kochanek | Stosunkowo Udana Trasa | Ostrów Wielkopolski

Piątek, 8 października 2021

18:00

od 69 zł
informacja organizatora

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów zespołu Nocny Kochanek, promująca album "Stosunki Międzynarodowe". Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. 

Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. 

bilety
Przedsprzedaż
od 69
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Natalia Przybysz - Trasa Jak Malować Ogień 2 | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia [ZMIANA DATY]

  Piątek, 17 kwietnia 2020

  Ostrów Wielkopolski

  NATALIA PRZYBYSZ - TRASA JAK MALOWAĆ OGIEŃ 2Wracamy koncertowo z ciepłym powiewem nadchodzącej Wiosny. Chciałabym tym razem być jeszcze bliżej by zobaczyć Was dokładniej i usłyszeć jak śpiewacie i zobaczyć Wasze taneczne kroki i spotkać się z Wami po koncercie . Sprawdźcie jak my gramy w latach dwudziestych... do zobaczenia - Natalia PrzybyszTIMETABLEOtwarcie klubu: 20:30 | Start koncertu 21:30*---------------------*Możliwe maksymalne opóźnienie 20 minut.(wejście od 16 lat z opiekunem, który również musi posiadać bilet)

 • OKI / Klub Stara Przepompownia / Ostrów Wielkopolski

  Czwartek, 23 września 2021

  Ostrów Wielkopolski

  **Klub Stara Przepompownia z przyjemnością zaprasza na pierwszy Koncert OKI-ego w Ostrowie Wielkopolskim!**Artysta zaprezentuje dobrze znane publiczności numery z przekroju plyt 47playground, 77747mixtape oraz największych hitów supergrupy OIO.Oki - rocznik '98, artysta pochodzący z Lubina.Opiera swój styl na technicznej nawijce, złożonych linijkach.Skupia się na feelingu numerów, stara się przekazać emocje, energię poprzez brzmienie kawałka.Jak sam mówi - nie czuje się "nową falą” , raczej oldskulowym typem w nowym wydaniu.Pierwszym legalnym albumem pt. “47playground”, który zadebiutował na 2. miejscu Olis przebojem wdarł się do rodzimego mainstreamu. Obecnie skutecznie buduje swoją wyjątkową pozycję na polskim rynku muzycznym, co udowadnia wydany 25 września 2020 roku “77747mixtape” oraz udziałem w hitowym projekcie „OIO”.Bilety:I Pula 45 złII Pula 55 złTimetable:20:00 - Otwarcie bram21:00 - Koncert OKI22:00 - Afterparty--------------------------Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Rock
  Alternatywa
  Pod dachem

  Niedziela, 10 października 2021, 17:30

  Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski, od 89 zł

  Krzysztof Zalewski wraca do Ostrowa Wielkopolskiego. Artysta zaprezentuje dobrze znane publiczności utwory z przekroju swojej twórczości takie jak Kurier, Annuszka, Jaśniej. Usłyszymy także utwory z płyt Zabawa, Złoto oraz wcześniejszej twórczości.---------INFORMACJE ORGANIZACYJNE-Data: 10.10.2021 Otwarcie bram: 17:30 Start koncertu: 19:00 Miejsce: Arena Ostrów ul. Andrzeja Kowalczyka 1 63-400, Ostrów Wielkopolski--------Organizator: Klub Stara Przepompownia--------Opis:Debiutancką płytę - rockową, ostrą, surową - wydał zaraz po wygranej „Idola” w 2004 i po jakimś czasie słuch po nim zaginął – ale to nie znaczy, że Zalef zrezygnował z muzyki. Wręcz przeciwnie! Terminował u Nosowskiej i w Heyu, grał w Muchach i Japoto, występował z Brodką, a nawet zagrał w filmie. Uzbrojony w te do świadczenia Zalewski zadebiutował ponownie, albumem „Zelig”. To wyzwanie rzucone dzisiejszej muzyce popularnej: 10 rockowych piosenek, ambitnych i chwytliwych zarazem. Dla wszystkich, ale nie dla każdego. Tą płytą zaistniał w świecie muzyki alternatywnej i zagrał setki koncertów w całej Polsce. Rok 2016 to nowa odsłona - płyta „Złoto” - najbardziej osobista, a zarazem najbardziej przystępna i przebojowa płyta Krzysztofa Zalewskiego. Płyta ta otworzyła mu drogę do udziału w najciekawszych projektach dziejących się na polskim rynku muzycznym - jak np. Męskie Granie. To dla tego projektu Zalewski napisał utwór „Początek”, który w bardzo szybkim tempie osiągnął ponad 100 milionów wy świetleń. Kolejny singiel „Kurier”, który powsta ł do filmu Władysława Pasikowskiego również okazał się dużym przebojem. Obecnie Zalewski promuje swój najnowszy album ZABAWA. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień i mimo to – a mo że właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew.

 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 20 listopada 2021, 18:30

  Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski, od 79 zł

  Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju i przebojowy! To właśnie SŁAWOMIR!Twórca, wokalista, wizjoner! Zaprezentuje dobrze znane publiczności utwory z przekroju swojej bujnej twórczości takie jak Megiera, Miłość w Zakopanem, Aneta. Usłyszymy także inne kultowe przeboje z przekroju całej twórczości. -INFORMACJE ORGANIZACYJNE- Data: 20.11.2021 Otwarcie bram: 18:30 Start koncertu: 20:00 Miejsce: Arena Ostrów ul. Andrzeja Kowalczyka 1 63-400, Ostrów Wielkopolski Organizator: Klub Stara Przepompownia Twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. W teledyskach Sławomira występują największe gwiazdy. Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox.Wokalista udowadnia, że American Dream możliwy jest też w Ojczyźnie. W zaledwie trzy miesiące od premiery „Megiery”, Sławomir został zaproszony na Sopot Hit Festiwal, gdzie wystąpiłjako gwiazda. Narodziny nowej muzycznej legendy z zapartym tchem oglądały tysiące ludzi w Operze Leśnej oraz miliony widzów przed telewizorami. Mimo późnej pory, artysta Rock Polo poderwał cały amfiteatr. Jego siła estradowa była niepodważalna. W ciągu następnych dwóch dni posypały się propozycje z „Dancing with the Stars”, programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz największych wytwórni muzycznych.Wizjoner szołbiznesu wybrał niezależność i sam postanowił zostać producentem muzycznym. Stwierdził, że „pośpiech upokarza” i dopiero po roku przyjął lukratywne kontrakty programów dla Polsatu. Jednocześnie miał swoje cykle w programach: „Pytanie na Śniadanie” TVP2, Fura Gwiazd w „Dzień Dobry TVN” oraz „Śląska Karuzela” dla TVS. Otrzymał też ciekawe role w kilku filmach i serialach, gdzie błysnął aktorskim talentem komediowym. W życiu Sławomira funkcjonuje jasny podział. Żona zabiera mu wszystkie pieniądze – on zbiera popularność. Gwiazda Rock Polo koncertuje wraz z Kajrą i zespołem „Trzymamy się Zapały”, którzy tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Koncerty to wielkie show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra zawsze na żywo.