Nówka Sztuka online! Targi artystów i dizajnerów - nabór

  • Sztuka

Nówka Sztuka online! Targi artystów i dizajnerów - nabór

Wtorek, 3 listopada 2020

01:00

Free
Kup biletundefinedGoing.

W weekend 28–29 listopada 2020 zapraszamy Was po raz trzeci na Targi Artystów i Dizajnerów Nówka Sztuka! Tym razem w wyjątkowej odsłonie – z przyczyn, które wszyscy znamy – ONLINE. Całym zespołem opracowujemy obecnie nową formułę wydarzenia i już teraz wiemy, że zapowiada się świetnie!
Niezmiennie będziemy promować Artystów i zachęcać do kupna plakatu, grafiki, malarstwa, ilustracji, książki, fotografii oraz designu. Co tu dużo mówić, same NÓWKI SZTUKI! W przestrzeni targów online, poza możliwością nawiązania bezpośredniego kontaktu z Artystami i zakupu prac w promocyjnych cenach, czekać będzie na Was wiele niespodzianek, w tym: warsztaty, konsultacje portfolio, webinary, a także ciekawe warsztaty z zaproszonymi przez nas gośćmi.
Bądźcie czujni! Zaglądajcie na naszą stronę na FB Nówka Sztuka i Instagramie (https://www.instagram.com/kupujmy_sztuke), gdzie systematycznie będziemy informować Was o szczegółach tegorocznego programu!

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ TARGÓW ONLINE!
Artysto, designerze, grafiku! Wiemy, że okres pandemii działa twórczo stymulująco! Jeśli więc Twoje prace powoli zaczynają wychodzić z pracowni i niecierpliwisz się, by pokazać je światu… zrób to podczas NÓWKI SZTUKI!
Dlaczego warto właśnie w tym roku? Przestrzeń Internetu to szansa na dotarcie do gigantycznej ilości osób! Spójrzmy na tę sytuację właśnie z tej dobrej strony! Dzięki naszej nowo powstającej stronie stworzymy Wam możliwość sprzedaży prac oraz nawiązywania kontaktów w czasie rzeczywistym! Ale to oczywiście nie wszystko – program, który dla Was przygotowujemy będzie nie tylko ciekawy merytorycznie, ale także w pełni multimedialny.
Skorzystaj z tej okazji i dołącz do nas już dziś! Rejestracja: https://forms.gle/MRj6zwa866F6gP4M8
Ilość miejsc ograniczona! Deadline zgłoszeń: 13.11.2020.

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.