Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Wieczór Jazzowy w Lloydzie | Kolacja degustacyjna

 • Jedzenie

Wieczór Jazzowy w Lloydzie | Kolacja degustacyjna

Sobota, 22 stycznia 2022

18:00

od 40 zł
informacja organizatora

Wieczór Jazzowy w Lloydzie | Kolacja degustacyjna

Już 22 stycznia zapraszamy na wyjątkowy wieczór jazzowy oraz kolację degustacyjną przygotowaną przez nowego Szefa Kuchni Fabryki Lloyda przy muzyce NA ŻYWO!

3-daniowa kolacja serwowana z dedykowanym kieliszkiem wina do każdego dania!!

O muzyczną oprawę tego wyjątkowego wydarzenia zadba duet Kacper Siekirka + Michał Kozar na żywo!!! Kacper Siekirka & Michał Kozar duo. Debiutujący duet dwóch jazzowych muzyków, pomimo młodego wieku już wypracowali swój unikalny styl jest to fuzja sztuki gry na fortepianie i wokalu jazzowego. Na co dzień grają we wspólnym zespole „Kacper Siekirka” gdzie prezentują swoje autorskie kompozycje, które już niedługo będzie można w szerszym spektrum.

Otwarcie obiektu: 18:00 Muzyka na żywo: 18:30 Początek kolacji: 19:00

Bilety na koncert : 40/50 zł Cena za kolację degustacyjną i koncert : 190 zł/os

Do zobaczenia!

bilety
Pula dla osób zaszczepionych
od 190
Pula dla osób niezaszczepionych
od 190
Bilet wstępu na koncert
od 40
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Tribute to Coldplay - akustycznie | Bydgoszcz

  Piątek, 21 stycznia 2022

  Bydgoszcz

  Tribute to Coldplay - akustycznie Już 21 stycznia zapraszamy na wyjątkowy wieczór przy największych hitach zespołu COLDPLAY na żywo.Wystąpi przed Państwem wspaniały artysta - Wojtek Kiełbasa, który przeniesie nas wszystkich w klimat utworów brytyjskiego zespołu.Akustyczna interpretacja najbardziej znanych, ale również tych mniej popularnych utworów na żywo ze wszystkich krążków zespołu! Gwarantujemy wspaniałe doznania muzyczne w połączeniu z oryginalnym pokazem świetlnym!! Otwarcie Fabryki - 18:00Początek Koncertu - 20:00Do zobaczenia!

 • Wieczór Amerykański - Broadway Style

  Piątek, 28 stycznia 2022

  Bydgoszcz

  This is AMERICA!Już 28 stycznia przenosimy się do USA, a konkretniej na nowojorski BROADWAY!In New Yoooooork...kto nie zna kultowej piosenki Alicii Keys o najbardziej magicznym mieście na świecie...my taki Nowy York stworzymy Wam w Lloydzie!Zapraszamy na wspaniałą część artystyczną - Broadway'owski musical w wykonaniu: Wokaliści - Judyta Wenda (aktorka musicalowa), Mateusz Wiśniewski (wokalista i multiintrumentalista, uczestnik The Voice of Poland), Adam Lemańczyk (pianista, klawiszowiec, aranżer, producent muzyczny).Startujemy: 18:00.Musical: 20:00.Nie zabraknie Ameykańskich akcentów w barze i specjalnego MENU w Kantynie Lloyda. W planach m. in. Cosmopolitan drink & Martini Bianco, Amerykański Burger & Hot-Dog, Mac'n'cheese, Pancakes z syropem klonowym i wiele więcej...SEE YOU IN NEW YORK!

 • Bromberg Tattoo vol.2 TERYTORIUM

  Sobota, 29 stycznia 2022

  Bydgoszcz

  Bromberg Tattoo vol.2 TERYTORIUMWracamy do Was z drugą edycją bydgoskiego konwentu tatuażu, którą planujemy na 29 stycznia! Podczas pierwszej, lipcowej edycji pokazaliście nam, że Bydgoszcz zdecydowanie lubi dziarki. Czas na drugą odsłonę, w nieco innej formule. Prezentujemy Wam zimową wersję Bromberg Tattoo: TERYTORIUM. Ta edycja będzie wyjątkowa, bo postawimy na lokalnych artystów z naszego pięknego województwa! Ponownie spotkamy się w zabytkowych murach Fabryki Lloyda, gdzie będziecie mogli zjeść, wypić i pobawić się na afterze. Będą na Was czekać lokalni wystawcy oraz ciekawi goście. Dla tatuatorów przygotujemy 20 stanowisk.Na after specjalnie dla Was zaprosiliśmy HATELOVE i Sournois, którzy wspierani będą przez Matematyka i Goldzika z bydgoskiego kolektywu T52.FM.Patron sceny tatuatorskiej: Janusz Więckowski Jan Fat Can Studio SzerszeńPatron sceny muzycznej: BuhhajOrganizator: Fabryka Lloyda

 • Bromberg Tattoo vol.2 TERYTORIUM Afterparty

  Sobota, 29 stycznia 2022

  Bydgoszcz

  Początek roku akcentujemy mocnym bookingiem techno. Podczas pierwszego eventu spod znaku Terytorium Techno, industrialna Fabryka Lloyda zamieni się w świątynię pulsującego basu. Specjalnie dla Was zaprosiliśmy HATELOVE i Sournois, którzy wspierani będą przez Matematyka i Goldzika z bydgoskiego kolektywu T52.FM.Wydarzenie będzie zwieńczeniem drugiej edycji konwentu tatuażu Bromberg Tattoo vol.2 W części dziennej (od 12) będziecie mogli zjeść, wypić, będą na Was czekać lokalni wystawcy oraz ciekawi goście. Dla tatuatorów przygotujemy 20 stanowisk.Ze względu na obowiązujące przepisy, afterparty gramy w formule barowej. Zapraszamy!