Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

O.S.T.R • Scena Bydgoszcz [ZMIANA DATY]

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • Pod dachem

O.S.T.R • Scena Bydgoszcz [ZMIANA DATY]

Sobota, 26 marca 2022

20:00

od 60 zł

Koncert O.S.T.R. na scenie w Bydgoszczy

Już w sobotę, 27 listopada bieżącego roku o godzinie 20.00 odbędzie się koncert raper O.S.T.R. na Scenie Bydgoszcz.

Pomimo bardzo trudnego roku ubiegłego związanego z pandemią koronawirusa - raper O.S.T.R. zagrał dwadzieścia pięć koncertów. Musimy przyznać, że był to spory wyczyn. W tym roku dokończył trasę koncertową, która została przerwana w marcu zeszłego roku. Trasa nosi tytuł Gniew.

Na pewno raper O.S.T.R wyróżnił się uporem oraz pragnieniem ciągłego kontaktu z fanami. Na pewno czyni to Ostrego najlepszych scenicznym artystą w naszym kraju.

Na co możemy liczyć podczas koncertu w Bydgoszczy? Na pewno może się spodziewać zdwojonej koncertowe mocy ze strony O.S.T.R.

Nie zwlekaj z zakupem biletu. Rozchodzą się w szybkim tempie, a więc może ich niebawem zabraknąć. Poza rezerwacją bilety, zarezerwuj sobie wieczór sobotni. Będziemy mogli nie tylko posłuchać świetnej muzyki, ale także nawiązać kontakt bezpośredni z artystą, którego bliskość na pewno poczujemy.

Zapraszamy serdecznie!

występują

informacja organizatora

O.S.T.R . Wraca do Bydgoszczy!

Mimo wyjątkowych trudności i obostrzeń O.S.T.R. zagrał w zeszłym roku 25 koncertów, w tym dokończył przerwaną w marcu trasę GNIEW. Upór i pragnienie ciągłego kontaktu z fanami i sceną to coś co czyni Ostrego najlepszym artystą scenicznym w Polsce! Spodziewajcie się zdwojonej mocy koncertowej ze strony O.S.T.R.

bilety
Pula 1
od 60
miejsce

Scena Bydgoszcz

Bydgoszcz, Plac Kościeleckich 3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • PRO8L3M ALL-IN 22 TOUR / BYDGOSZCZ

  Niedziela, 3 kwietnia 2022

  Bydgoszcz

  ALL-IN 22 TOUR to nasza jedyna tegoroczna trasa klubowa, która podsumowuje prawie dekadę obecności na scenie. Z tej okazji czeka Was całkowicie nowe liveshow, stworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych.

Bilety na trasę ALL-IN 22 TOUR mogą kupić zarówno osoby z certyfikatem UCC, jak i te bez certyfikatu. Po trasie posiadacz każdego biletu będzie miał możliwość wygenerowania cyfrowej klubowej karty PRO8L3M. **Karty będą Was uprawniać do:** - wczesnego dostępu do nowych dropów merchu i pre-orderów; - ekskluzywnego dostępu do bonusowych materiałów muzycznych i graficznych; - zniżek zakupowych; - przedpremierowych odsłuchów nadchodzących produkcji zespołu PRO8L3M osadzonych w sieci. Karty klubowe powstają w oparciu o sieć Polygon. **Bramki:** 18:00 **Koncert:** 20:00 

**UWAGA!!Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!**

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Piątek, 11 marca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50.00 zł

  Już w piątek 11 marca zapraszamy do Fabryki Lloyda na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet, podczas którego wyruszymy w akustyczną podróż przez twórczość Ed'a Sheeran'a. Nie zabraknie starszych kawałków jak "Lego House" czy "The A Team", ale fani nowszych płyt na pewno nie będą zawiedzeni. Autorskiej interpretacji wielkich hitów podejmie się dla Państwa Wojtek Kiełbasa - charyzmatyczny gitarzysta i wokalista młodego pokolenia, który poprowadzi nas przez ten muzyczny wieczór. Otwarcie : 18:00Początek koncertu : 20:00W programie: - Powitalny kieliszek wina musującego dla każdej Pani- Specjalne MENU tego wieczoru - Konkurs niespodzianka Zabierzcie dobry humor i chęć do śpiewania. Do zobaczenia!

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 1 kwietnia 2022, 19:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 59.00 zł

  Fabryka Lloyda z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Palucha w Bydgoszczy promujący jego nadchodzący album „KOMPOT”. Artysta 1 kwietnia wystąpi po raz pierwszy z najnowszą płytą właśnie w Bydgoszczy, gdyż koncert otwiera oficjalną trasę promującą ten album. Otwarcie hali: 19:00Start: 21:00Miejsce: Fabryka LloydaBilety —>I Pula - 59 złII Pula - 69 złIII Pula - 79 złPaluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce.Po ogromnym sukcesie płyty „Nadciśnienie” (wydawnictwo okryło się platyną- ponad 30 tysięcy sprzedanych sztuk). Poznański raper wraca z krążkiem pt „KOMPOT”, a bydgoski koncert będzie oficjalnym otwarciem trasy promującej nadchodzący album.Do zobaczenia!

 • Koncert
  Rock
  Elektronika
  Alternatywa
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 2 kwietnia 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 59.00 zł

  Najbardziej tajemniczy zespół w Polsce powraca z czwartym, długo wyczekiwanym albumem i trasą koncertową “Blood Moon”.W wakacje 2019 roku BOKKA poprosiła zaprzyjaźnioną reżyserkę i scenarzystkę Dorotę Piskor o napisanie zarysu scenariusza, który zainspirowałby zespół do stworzenia czwartej płyty. Tak zrodził się pomysł „Blood Moon”, zabierający w fikcyjną podróż do dnia końca świata, który według wielu legend i wierzeń miał nastąpić podczas zjawiska nazywanego „krwawym księżycem”.Filmowa aura przeniosła artystów w rejony, w których jako BOKKA nigdy wcześniej nie byli. Zespół zdecydował się na nietypowe dla siebie środki wyrazu korzystając m.in.. z brzmień orkiestrowo-symfonicznych. Bliskie stały im się nie tylko instrumenty smyczkowe, ale także flety, klarnety, oboje czy fagoty. Wokale już nie są tylko na froncie, tkają też dywany w warstwie instrumentalnej. Jest to zasługa wielu godzin samplowania przeróżnych dźwięków, jakie może wydobyć z siebie człowiek.Płyta Blood Moon ma inną niż do tej pory u BOKKI melodykę, niespieszne tempo i narrację. Bohaterowie tej opowieści w obliczu zbliżającego się kataklizmu pozostają pochłonięci prywatnymi emocjami, rozterkami, płonnymi postanowieniami oraz rozważaniami nad sensem istnienia.Pieczę nad albumem sprawował uznany producent Bogdan Kondracki, odpowiedzialny za sukcesy wielu polskich artystów, m.in. Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej, czy Moniki Brodki. Za koncepcję wizualną wydawnictwa odpowiada Jakub Guzik.