OFF Club 2020: Coals

  • Koncert
  • Online
  • Free

OFF Club 2020: Coals

Wtorek, 8 grudnia 2020

18:00

Free

Coals X Kościół Ewangelicko-Augsburski

Coals to Śląski duet futurystyczno-duchologiczny, który przez labirynty indie-popu chadza własnymi ścieżkami. Występowali na międzynarodowych festiwalach: Reeperbahn w Hamburgu, Primavera w Barcelonie, Eurosonic w Groningen. Podczas OFF Club 2020 zagrali na chórze w Kościele Ewangelicko-Augsburskim.

Festiwale często odbywają się w miastach, nasz również, ale wymagają zwykle od fanów znalezienia się w jednym określonym miejscu i czasie. Nowa formuła OFF Clubu zakłada odwrócenie tej zasady – muzyka podróżuje przez miasto, pojawia się w nowych kontekstach, zagląda w kąty, w których mieszka historia. Przestrzeń i jej atrybuty dopowiadają do dźwięków swoją własną opowieść.

Mecenasi wydarzenia: Cisowianka Perlage, Miasto Katowice, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Muzyki i Tańca

Patroni medialni: Newonce

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.