Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

OFF Wedding Alternatywne Targi Ślubne Łódź 2021

 • Targ
 • Alternatywa

OFF Wedding Alternatywne Targi Ślubne Łódź 2021

Niedziela, 3 października 2021

11:00

od 10 zł
informacja organizatora

To już 7 edycja Alternatywnych Targów OFF Wedding!!!

Tym razem spotykamy się w kameralnym gronie w cudownym nowym miejscu Ogrody Geyera na Piotrkowskiej w Łodzi. Naszą niezmienną pasją jest inspirowanie par do planowania ślubu ich marzeń. Chcemy więcej wolności, swobody, i naprawdę szczerej radości w dniu ślubu. Chcemy, abyście nie przejmując się światem, robili wtedy to co lubicie najbardziej, wyglądali tak jak lubicie się najbardziej, mieli wokół swoje ukochane osoby i zwierzaki, byli bezwstydnie całym sobą ze sobą. Niech tego dnia najważniejsza będzie miłość. Chcemy pokazać wam, że ślub może być naprawdę waszym dniem, że istnieją wokół świetni ludzie i firmy, które mogą pomóc zorganizować ślub z marzeń, niestereotypowy, oryginalny, tylko Wasz.

miejsce

Ogrody Geyera

Łódź, Piotrkowska 293/305

Ogrody Geyera to wyjątkowe rewitalizowane miejsce z bogatą historią w Cenrum Łodzi łączące biznes, rozrywkę, kulturę oraz codzienne życie Łodzian.

podobne wydarzenia
 • Targ
  Polskie
  Pod dachem

  Poniedziałek, 20 września 2021, 10:00

  Atlas Arena, Łódź, od 10 zł

  **Już 17 września w łódzkiej Atlas Arenie rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych w Polsce.**Przez trzy dni w Atlas Arenie będzie można zapoznać się z szeroką ofertą najwyższej jakości certyfikowanych produktów ekologicznych oraz produktów naturalnych, regionalnych i tradycyjnych wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów oraz przetwórców. Nie licząc świadomych konsumentów - miłośników bioproduktów i ekożywności – znaczną większość odwiedzających stanowić będą branżyści. Wśród nich producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, importerzy oraz przedstawiciele: sklepów specjalistycznych, hurtowni spożywczych i wielobranżowych, żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń.**W bogatym programie wydarzeń towarzyszących pojawi się m.in.:*** „Akademia Biokuriera”, przygotowana przez magazyn „Biokurier” w partnerstwie z Fairtrade Polska, * szkolenia „Organic Media” * „VI Forum Alergii” – panele dotyczące zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, wzmacniania naturalnej odporności oraz zaburzeń tolerancji pokarmowej i alergii.Nie zabraknie też kolejnej edycji prestiżowego konkursu, w którym do wygrania są **„Złote Medale Targów natura FOOD & beECO”**. Wyróżnienie, przyznawane od pierwszej edycji wydarzenia, cieszy się wysokim poważaniem zarówno wśród odbiorców targów jak i przedstawicieli branży. Jest symbolem najwyższej jakości, którym chętnie chwalą się wszyscy laureaci.Atlas Arena, 17 – 19 września 2021 r. Do zobaczenia w Łodzi!Więcej szczegółów publikowanych będzie na bieżąco na stronie **www.naturafood.pl****Dzieci do lat 10 – bezpłatnie**