Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

OIO & RETO

  • Koncert
  • Polski rap
  • Rap
  • Polskie

OIO & RETO

Sobota, 24 lipca 2021

18:00

od 85 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Wyjątkowy koncert OIO oraz ReTo odbędzie się już 24 lipca w Gorzowie!

Jeśli OIO to supergrupa, to jak mamy nazwać wydarzenie, na którym obok nich wystąpi jeszcze jeden hip-hopowy as w postaci Reto? Superkoncert? Chyba brakuje nam odpowiedniego określenia. Tak czy siak, pewne jest, że w sobotę 24 lipca nie może Was zabraknąć w Gorzowskim Amfiteatrze.

Choćby po to, by usłyszeć takie hity OIO, jak „Amerykańskie Teledyski”, „Moonwalk” czy „MVP” oraz bangiery Reto w stylu „Billy Kid”, „Wasabi” oraz „UA”. Wszystkie z nich są jeszcze dość świeżutkie i nie miały zbyt wielu okazji, by wybrzmieć w całej swojej okazałości, wraz z tysiącami wtórujących raperom gardeł. Jedną z pierwszych takich okazji po pandemii będzie właśnie koncert w Gorzowskim Amfiteatrze. Właśnie dlatego artyści zapowiadają specjalne show, który na pewno na długo zapadnie nam w pamięci.

Koncert OIO oraz ReTo to absolutnie obowiązkowy punkt wakacyjnych wojaży muzycznych, nie tylko dla fanów hip-hopu z Gorzowa Wielkopolskiego. My już odliczamy dni do koncertu.

informacja organizatora

OIO to sceniczna supergrupa, stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności: Otsochodzi, Young Igiego i Okiego.

Niebanalne połączenie zaowocowało albumem, który jest prawdziwą koncertową mieszanką wybuchową. Podczas specjalnie przygotowanego show OIO będziecie mogli usłyszeć wszystkie największe bangery ze wspomnianej płyty oraz solowe hity artystów. OIO guma nie orbit!

OIO: Otsochodzi x Young Igi x Oki
RETO
TRILL PEM

miejsce

Gorzow Wielkopolski Amfiteatr

Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały (park Siemiradzkiego)