Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

OIO | Warszawa

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • W plenerze

OIO | Warszawa

Niedziela, 11 lipca 2021

20:30

od 79 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Superskład OIO ląduje na błoniach PGE Narodowego 11 lipca!

W Warszawie zostanie zrzucony rapowy ładunek wybuchowy o nazwie OIO, którego promieniowanie dotrze daleko poza Błonia PGE Narodowego. Supergrupa, w której skład wchodzą Otsochodzi, Young Igi oraz OKI to fenomen, a nawet trzy fenomeny ostatnich lat w rapowym światku. W ich przypadku powiedzieć stwierdzenie „gwiazdy młodego pokolenia raperów” to grube niedopowiedzenie - każdy z nich z prędkością światła wskoczył na tron rapowego królestwa. Tym razem łącząc swoje twórcze siły, artyści roznieśli rapowy rynek majową płytą, na której znajdują się takie bangiery, jak „Amerykańskie Teledyski” czy „Przypadkiem”. Trio nie boi się łączyć klasycznych rapowych inspiracji czy g-funku z niuskulowym wajbem, co owocuje wyjątkowo strawną mieszanką.
Ich trójkolorowa energia połączy się w synergicznym flow o 20:30. Wejście na koncert od 19.

informacja organizatora

OIO to sceniczna supergrupa, stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności: Otsochodzi, Young Igiego i Okiego. Niebanalne połączenie zaowocowało albumem, który jest prawdziwą koncertową mieszanką wybuchową. Podczas specjalnie przygotowanego show OIO będziecie mogli usłyszeć wszystkie największe bangery ze wspomnianej płyty oraz solowe hity artystów. OIO guma nie orbit!

miejsce

Błonia PGE Narodowego

Warszawa, Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Sokół - Eskimo Tour | Warszawa

  Sobota, 21 sierpnia 2021

  Warszawa

  **UWAGA: NOWA DATA WYDARZENIA TO 21.08.2021!**SOKÓŁ pojawi się z przekrojowym repertuarem, obejmującym utwory z platynowej płyty "Wojtek Sokół", a także odświeżone klasyki z projektów WWO, TPWC oraz duetu z Marysią Starostą.Bilety w sprzedaży ⬇http://goingapp.pl/sokoleskimotourJak zawsze możecie też liczyć na wyjątkową oprawę wizualną. Będziecie musieli po tym odśnieżać. Eskimo Tour.Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi wymogami sanitarnymi i na ten moment udostępniamy co drugie miejsce na widowni.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Alternatywa
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Trasa

  Środa, 20 października 2021, 20:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 79 zł

  Tricky wraca do Polski i to na aż trzy koncerty! Artysta zawita do Polski w ramach trasy koncertowej promującej album „Fall To Pieces”, który ukaże się 4 września 2020, nakładem wytwórni False Idol, której właścicielem jest Tricky.Tricky to brytyjski wokalista oraz producent, który na początku swojej kariery związany był z zespołem Massive Atack. Razem współtworzyli nowy nurt muzycznych, który zyskał miano trip hopu. Przez lata podziwiany przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Swoją dotychczasową karierę, trwającą ponad trzy dekady, podsumował w biografii, „Hell Is Round The Corner”, która ukazała się na rynku w 2019 roku.Tricky - Fall Please feat. Marta - https://youtu.be/yAEiIF5parQW swojej muzyce Tricky zawsze polegał na żeńskich wokalach. Na jego nowym krążku jest podobnie - większość utworów na „Fall To Pieces”, w tym pierwszy singiel „Fall Please”, wykonuje Marta Złakowska. Piosenkarka została odkryta przez Tricky’ego, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, kiedy został bez wokalisty. I wtedy pojawiła się ona, która uratowała go przed katastrofą. „Potrafię stwierdzić, kiedy ktoś jest pokorny i przyziemny. Marta nie dba o sławę, chce po prostu śpiewać.” - mówi o tej współpracy Tricky.Data: 20 Października 2021Doors: 19:00Start: 20:00Miejsce: Praga CentrumOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Image preview
  Koncert

  Sobota, 7 sierpnia 2021, 20:00

  Klub SPATiF, Warszawa, od 20.00 zł

  Antonina Nowacka wykona utwory improwizowane na głos, luźno nawiązujące do doświadczeń z ostatniej podróży artystki po meksykańskim stanie Oaxaca, gdzie dokonywała partyzanckich sesji nagraniowych w pustych kościołach. https://www.cafeoto.co.uk/shop/antonina-nowacka-vocal-sketches-from-oaxaca/Antonina Nowacka jest wokalistką zainteresowaną wykorzystaniem głosu jako instrumentu. Jej dźwiękowe poszukiwania osadzone są w operze, muzyce dawnej: pieśniach antycznych i religijnych. Z trębaczem Olgierdem Dokalskim oraz producentem Pawłem Bartnikiem współtworzyła zespół kIRk, w audiowizualnym duecie WIDT eksperymentowała z warstwą elektroniczną.W ubiegłym roku ukazał się jej solowy album Lamunan, będący konsekwencją wielomiesięcznego pobytu Nowackiej w Indonezji. Artystka studiowała lokalną muzykę tradycyjną, a jej oparty na nawarstwiającym się głosie i jego echach album jest rezultatem godzin spędzonych w jawajskich jaskiniach. Lamunan zostało bardzo ciepło przyjęto przez krytykę, trafiając nawet na listę 100 najlepszych albumów 2020 roku sporządzoną przez brytyjski portal Quietus.***W ramach cyklu sobotnich koncertów solowych występują:PAWEŁ SZAMBURSKI / MICHAŁ GÓRCZYŃSKI / RAPHAEL ROGIŃSKI / GRZEGORZ TARWID / PIOTR DAMASIEWICZ / JOAO DE SOUSA / TEONIKI ROŻYNEK / GERARD LEBIK / ANTONINA NOWACKA / JERZY MĄCZYŃSKI /MAREK POSPIESZALSKI / MIKOŁAJ TRZASKA / PATRYK ZAKROCKI / QBA JANICKI / ZBIGNIEW CHOJNACKI / JOANNA HALSZKA SOKOŁOWSKA/fot Filip Preis

 • Image preview
  Koncert

  Sobota, 21 sierpnia 2021, 20:00

  Klub SPATiF, Warszawa, od 20.00 zł

  Teoniki RożynekKompozytorka urodzona w 1991 roku w Krakowie. Mieszka w Warszawie. Tworzy muzykę zarówno instrumentalną, elektroakustyczną, jak i elektroniczną. Gra na skrzypcach, elektronikaliach i odpadach. Jej utwory były wykonywane na różnych festiwalach, m. in. na Warszawskiej Jesieni, Musice Electronice Novej, Sacrum Profanum, Unsoundzie, Containerclangu (Kolonia), czy Bedingo International Festival of Exploratory Music. Pracowała z takimi zespołami, jak Kompopolex, Spółdzielnia Muzyczna, Capella Cracoviensis, czy Sinfonia Varsovia. Współpracowała przy produkcjach filmowych (Prime Time Jakuba Piątka, Wieża. Jasny dzień Jagody Szelc, czy Sole w reż. Carlo Sironiego), spektaklach teatralnych (Hymn do miłości Marty Górnickiej (Najlepsza Muzyka na 10. Festiwalu Boska Komedia), Listopad w reż. Tomasza Węgorzewskiego (wyróżnienie na III edycji festiwalu Klasyka Żywa)), spektaklach telewizyjnych (Słabi w reż A. Biedrzyckiego (nagroda za muzykę na Teatroteka Fest 2019) i performansach (Chorus from the “The Ark of Covenant” Katarzyny Kozyry).***W ramach cyklu sobotnich koncertów solowych występują:PAWEŁ SZAMBURSKI / MICHAŁ GÓRCZYŃSKI / RAPHAEL ROGIŃSKI / GRZEGORZ TARWID / PIOTR DAMASIEWICZ / JOAO DE SOUSA / TEONIKI ROŻYNEK / GERARD LEBIK / ANTONINA NOWACKA / JERZY MĄCZYŃSKI /MAREK POSPIESZALSKI / MIKOŁAJ TRZASKA / PATRYK ZAKROCKI / ZBIGNIEW CHOJNACKI / QBA JANICKI