Lato Na Pradze: OKI „77747playground” FINAŁ TRASY + goście specjalni [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Polski rap
  • Rap
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa

Lato Na Pradze: OKI „77747playground” FINAŁ TRASY + goście specjalni [ZMIANA DATY]

Piątek, 27 sierpnia 2021

18:30

od 60 

Koncerty Lato na Pradze - Oki

Już w te wakacje będziemy mieli drugą edycję festiwalu Lato na Pradze i ponownie muzyczne centrum Warszawy znajdować się bezie na prawym brzegu Wisły. To doskonała propozycja, by znów poczuć klimat festiwalu w mieście. W ramach miasteczka festiwalowego funkcjonować będzie poza sceną równie zielona strefa i przygotowane specjalnie miasteczko gastronomiczne. Na scenie pojawi się wielu świetnych artystów a pod koniec sierpnia również Oki z ostatnim koncertem swojej trasy 77747playground. Trwająca już jakiś czas trasa była pomysłem na wypromowanie dwóch albumów, które OKI ma już na swoim koncie. Oki to jeden z raperów młodego pokolenia, który cieszy się dużą popularnością wśród młodych odbiorców. Dlatego jego dwa krążki były pozytywnie odebrane również z tego względu, że pojawia się na nich w towarzystwie innych muzyków. Uwieńczeniem trasy koncertowej ma być koncert na festiwalu Lato na Pradze właśnie w otoczeniu tych wszystkich gości, którzy razem z nim występują na jego płycie. Będzie to szansa na to, by w pełnej aranżacji posłuchać utworów na żywo.

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.

Agencja REVOLUME zaprasza na finałowy koncert szalonej trasy 77747playground, promującej pierwsze wydawnictwo Okiego "47playground" oraz mixtape "77747".
Scenę z artystą będą dzielili wyjątkowi goście, którzy pojawili się na dwóch wspomnianych płytach.

Data: 27.08.2021
Miejsce: Praga Centrum
Doors: 18:00
Start: 19:30

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)

Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.