OLA JAS - Jasna w Spatifie [ODWOŁANE]

  • Koncert

OLA JAS - Jasna w Spatifie [ODWOŁANE]

Niedziela, 22 marca 2020

20:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Zapraszamy na koncert promujący debiutancką płytę OLI JAS pt "Jasna"

Ola Jas
João de Sousa (citara)
Filip Miguła (klawisze)
Marcin Spera (kontrabas)
Sebastian Skrzypek (Perkusja)
Dominik Gawroński (Trąbka)

W czasie koncertu usłyszymy autorskie kompozycje wokalistki, ale również brazylijską sambę czy polski temat ludowy. Krążek łączy portugalskie słońce z polską melancholią, a sama artystka mówi, że właśnie te dwa światy: polski i luzofoński łączą się na jej płycie.
Polskie słowo i polska melancholia, jednak okraszone światłem Portugalii, które bez wątpienia wnosi producent i zarazem członek zespołu jako gitarzysta, znany świetnie polskiej publiczności, João de Sousa. Portugalczyk nie tylko aranżował utwory i grał, ale również gościnnie występuje w dwóch duetach jako wokalista. Ola nie ukrywa, że od lat to właśnie luzofońska muzyka jest jej największą inspiracją i chociaż szuka w swojej twórczości własnego języka, to wierzy, że w jej polskich utworach słuchacze będą mogli usłyszeć te wpływy.

Ola Jas to wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i piosenek. Jej koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności, którą uwodzi aksamitnym, zmysłowym głosem.
Singiel "Bez miłości" znalazł się na bestsellerowej serii płytowej Siesta, sygnowanej nazwiskiem Marcina Kydryńskiego, podobnie jak utwór "Nadzieja" i duet "Samba po utracie".

Bilety:
miejsca siedzące 50 (w dniu koncertu 55)
miejsca stojące 40 (w dniu koncertu 45)

miejsce

Klub SPATiF

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 45

Klub SPATiF mieści się w klimatycznym budynku przy al. Ujazdowskich 45 w Warszawie i imponuje ideą obraną przez założycieli. Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru i Filmu zrzeszyło osobistości ściśle związane z radiem, kinem i teatrem. To wszystko na rzecz stworzenia unikalnego miejsca, które będą mogli odwiedzać wszyscy spragnieni kulturalnych wrażeń. Wyjątkowość, klub SPATiF zawdzięcza awangardowej aranżacji i najlepszej jakości trunkom oraz kuchni. Mnogość atrakcji, jakie oferuje, przyprawia o zawrót głowy i ciężko przy jednej wizycie skorzystać z nich wszystkich, dlatego stali bywalcy tam wracają. Wszechstronność to główne założenie Klubu SPATiF. Ma być miejscem, do którego każdy, niezależnie od preferencji na spędzanie czasu wróci po więcej i dopieści swoje muzyczne podniebienie. SPATiF to jednak więcej niż standardowy klub. Odwiedzając lokal zaznamy profesjonalnej i sympatycznej obsługi, która przeprowadzi przez wszystkie ścieżki SPATiF'u i zostawi po sobie pozytywne wrażenia. To miejsce to swego rodzaju hołd oddany założycielom i członkom Stowarzyszenia. Dzięki stworzeniu takiego miejsca, jakim jest SPATiF mamy możliwość zasmakować profesjonalizmu i doskonałości w nieco zawadiackiej formie. Wszystko utrzymane w klimacie wypoczynku i nastrojowości, która urzeka pasmem udogodnień.  SPATiF to miejsce nie lada artystyczne i intrygujące. Odnajdą się w nim osoby o silnych i niezależnych osobowościach, fani ambitnej muzyki elektronicznej, ale i jazzu. Każdy dzień tygodnia oferuje coś innego, dzięki czemu klub ewidentnie trafia w każde gusta. Weekendami zamienia się w prawdziwie dynamiczną i energetyczną salę, a w dni, kiedy szukamy wysublimowanych brzmień zjemy przepyszny lunch, prosto z otwartej kuchni. Jakość obsługi i organizowanych wydarzeń jest zawsze na najwyższym poziomie. Możesz tam trafić zupełnie przypadkiem, bez różnicy czy szukasz klimatycznego miejsca na herbatę w ogródku albo drinka w znakomitym lokalu. Codzienność w SPATiF niesie za sobą nowe koncerty, wydarzenia i doskonale skomponowane menu, którym Cię uraczy.