OLD School DISCO vs NU DISCO

  • Impreza

OLD School DISCO vs NU DISCO

Dzisiaj

21:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

OLD SCHOOL DISCO vs NU DISCO

W sobotę 12.09.2020 na Bulwarach Wiślanych przy Płycie Desantu w Fala - Pawilon nad Wisłą słoneczne, gorące i taneczne rytmy zagrają dla Was - FreedomSound & Afrofonik. Tego wieczoru OLD SCHOOL DISCO (70', 80', funk, soul, boogie, groove) spotyka NU DISCO (00' - 20', disco house, indie dance, funky house) który w smaczny sposób wymiksują dla Was FreedomSound (Funky Freak's) & DJ Afrofonik (Funk Invaders, Funky Freak's, UAWW we love afrobeat)!

12.09.2020 SOBOTA
Fala - Pawilon nad Wisłą
Bulwar Flotylli Wiślanej - Płyta Desantu
Start 21:00
Wejście FREE

FreedomSound - działa od 2005 roku, dj, selecta, toaster, promotor dobrej muzyki, organizator imprez, menedżer, animator kultury ... Spełnia swoje muzyczne fascynacje grając i organizując imprezy: od 2007 roku w Feel Like Jumping Sound System (reggae, dancehall, ska, rocksteady, dub), od 2009 roku w Track Numba1 (ragga jungle, dubstep, drum&bass) i w Funky Chicken (funk, soul, nu funk, disco, afrobeat, groove), od 2011 roku w Nuff Sensi Music (ragga jungle, reggae, drum&bass), od 2012 roku w Funky Duck (funk, disco, groove, nu disco) i Warsaw Jungle Massive (ragga, bass, jungle) oraz od 2015 roku Sublimacja (deep, atmospheric, drum&bass), od 2019 roku Funky Freak's (funk, soul, boogie, groove). Od 2011 roku po zagraniu i zorganizowaniu wspólnych imprez w Warszawie (Polska) i Ostrawie (Czechy) u boku czołówki światowej sceny jungle jak Jacky Murda (USA), Aries (UK), Chopstick Dubplate (UK), Serial Killaz (UK), Benny Page (UK) pod koniec 2012 roku zawiązał pomysł WARSAW JUNGLE MASSIVE czyli cyklicznej imprezy promującej producentów, mcs, djs skupionych wokół szeroko rozumianej elektronicznej muzyki basowej z jamajskim pazurem (ragga, bass, jungle) ! Jest to jeden z niewielu i najdłuższy cykl imprez z muzyką ragga jungle w naszym kraju, przez 8 lat odbyły się aż #36 edycje imprez na których wraz z kolegami gościł czołowych artystów z Polski oraz z zagranicy. W 2014 roku supportował legendę sceny jungle/drum&bass SHY FX (UK), w 2019 roku zagrał i współorganizował imprezę z weteranem sceny jungle i reggae DEMOLITION MAN aka RAS DEMO (UK) a w 2020 legendę sceny ragga i jungle CONGO NATTY aka REBEL MC (UK) ! Przez ponad 15 lat zagrał i współorganizował ponad tysiąc imprez, również z udziałem czołowych artystów z zagranicy z różnych gatunków muzyki.

https://www.facebook.com/freedomsoundart

Afrofonik: Dj, muzyk, kolekcjoner płyt winylowych. Już jako nastolatek słuchając audycji Druha Sławka nagrywał je na kasety magnetofonowe i robił z nich miksy. Przygodę z czarnymi krążkami zaczął w 2009 r. W swoich setach umiejętnie przeplata rożne style takie jak: funk, afrofunk, soul, afrobeat, latino, rap i inne byle były z tak zwanym groovem. Jego miksy rozruszają nawet najbardziej zagorzałych "podpieraczy" ścian. Związany z kolektywem "UAWW we love afrobeat", Funk Invaders i Funky Freak's.

https://www.facebook.com/DJ-Afrofonik-115361016576251