Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Olsztyn Green Festival [ZMIANA DATY]

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Alternatywa
  • Pop
  • Polskie
  • W plenerze

Olsztyn Green Festival [ZMIANA DATY]

13-15.08.2021r. | 15:00

od 89 zł

Olsztyn Green Festival już w sierpniu!

Tęskniliście za festiwalami? Już niedługo bo w dniach 13-15 sierpnia bieżącego roku odbędzie się już kultowy Olsztyn Green Festival. Wydarzenie odbędzie się na przepięknym terenie miejskiej plaży w Olsztynie z widokiem na urokliwe jezioro Ukiel.

Oczywiście w takiej scenerii nie może zabraknąć prawdziwych gwiazd. Będą to między innymi: Pezet, Margaret, Sanah, Miuosh czy też Natalia Przybysz. Gwiazdy te grają muzykę bardzo zróżnicowaną. Tak naprawdę każdy z nas znajdzie na tym festiwalu coś dla siebie. Nie zabraknie hip-hopu, muzyki elektro, popu alternatywnego, jak i także jazzu.

W ciągu dnia możemy liczyć na spotkanie z niezwykle ciekawymi ludźmi. Odbędą się także zajęcia sportowe jak i także warsztaty skierowane dla dzieci, które promują ekologię. Nie zabraknie festiwalowego kina z muzycznym filmami. Wszystko będzie podporządkowane zdrowemu stylu życia oraz ochronie środowiska. Możemy z stu procentową odpowiedzialnością powiedzieć, że Olsztyn Green Festiwal jest jednym z najciekawszych festiwali, które odbywają się w naszym kraju.

Nie może Cię tam zabraknąć!

informacja organizatora

Olsztyn Green Festival powraca! Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia na plaży miejskiej w Olsztynie, w malowniczej scenerii jeziora Ukiel.

Na Olsztyn Green Festival 2021 zobaczymy najjaśniej świecące gwiazdy polskiej sceny muzycznej:

Dotychczas ogłoszeni artyści:
MIUOSH.
Maria Peszek
T.Love/Muniek
Sorry Boys
Sonbird
Misia Furtak #reworki
KARAŚ/ROGUCKI
Natalia Przybysz
Bartek Królik
Kaśka Sochacka
Kirszenbaum
Arek Kłusowski

Kolejne ogłoszenia wkrótce! Olsztyn Green Festiwal to koncerty czołówki szeroko pojętego alternatywnego popu, ale także przedstawicieli hip-hopu, muzyki elektro i jazzu.

Ponad dwadzieścia gorących koncertów (na dwóch scenach) czołowych artystów z szeroko pojętego alternatywnego popu. Po występach tradycyjnie można się spotkać z artystami, zrobić małe zakupy na stoiskach czy zjeść coś pysznego, bo zjadą topowe food trucki.

W ciągu dnia są spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty dla dzieci promujące ekologię, zajęcia sportowe. Nie brakuje kina festiwalowego z filmami muzycznymi. Wszystko zaś podporządkowane jest propagowaniu ochrony środowiska i zdrowego stylu życia. Olsztyn Green Festival to jeden z najciekawszych, ale i najpiękniej położonych festiwali w kraju.

Poziom muzyczny i organizacyjny doceniają także widzowie, którzy regularnie od kilku lat wykupują wszystkie karnety już na wiele dni przed tym wydarzeniem. Podczas ostatniej edycji na festiwalu bawiło się ponad 30 tysięcy ludzi.

Regulamin: olsztyngreenfestival.com

Bilety dla niepełnosprawnych:
W przypadku, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna, posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna osoby niepełnosprawnej od obowiązku zakupu Biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej. Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę. Bilety dla niepełnosprawnych:
W przypadku, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna, posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna osoby niepełnosprawnej od obowiązku zakupu Biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej. Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę.
Ilość miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. W przypadku wyprzedania wszystkich Biletów przez rozpoczęciem się Imprezy, Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia osób niepełnosprawnych i ich opiekunów prawnych, które wcześniej nie zakupiły Biletu wstępu na Imprezę w określonej powyżej kategorii dla osób niepełnosprawnych.

bilety
Final Call! | PIĄTEK
od 89
Final Call! | SOBOTA
od 89
Final Call! | NIEDZIELA
od 89
miejsce