Onoe Caponoe (uk) + 1988 (dj set) w Pogłosie

  • Koncert

Onoe Caponoe (uk) + 1988 (dj set) w Pogłosie

Niedziela, 8 marca 2020

19:00

od 25 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Makes it happen i Pogłos mają zaszczyt zaprosić na pierwszy i jedyny koncert w Polsce Onoe Caponoe (High Focus) podczas jego europejskiej trasy "MIDNIGHT STARSHIP TOUR" !

Koncert poprzedzi dj set 1988 (Latarnia Records) czyli Przemysława Jankowiaka, producenta współpracującego z czołowymi postaciami polskiej sceny hiphopowej i niezależnej, m.in. Lotto, Pezet, Rosalie., Włodi, Jetlagz, czy Kristen oraz współtwórcy synoskiego primeshitu.


Bilety:
I pula: 25zł
II pula: 30zł
Bramka w dniu koncertu: 35zł

Onoe Caponoe jest prawdziwą osobliwością pośród morza klonów. Wołając z nieznanej części Londynu, koci król wznosi się ponad niekończącą się produkcję taśmową norm... Onoe wykrawa swój własny kąt w galaktyce pełnej hałasów, które wszystkie – niestety - brzmią tak samo... Ulepszając swoje spojrzenie latami pracowitego eksperymentowania, Onoe podróżował do krain, o których większość raperów by nawet nie śniła.

Nie zadowalając się tym, co słyszał i widział, Onoe zanurzył się w procesie twórczym; zaczął budować swoje własne muzyczne uniwersum, wraz ze swoimi druhami – the Holy Delix.

Z wpływami czerpanymi z szerokiej gamy źródeł, zawierającymi eteryczny space funk od Funkadelic i Sun Ra po odartą surowiznę punk rocka, Onoe Caponoe pozostaje niedościgły w tym współczesnym świecie instagramowych kopii. Nie jesteśmy nawet pewni, czy mieszka na Ziemi, czy nadaje zdalnie z odległej planety.

Od projektowania okładek własnych albumów, przez tworzenie własnych wystaw, niszczenie występów na żywo, do produkowania własnych bitów i reżyserowania własnych teledysków, Onoe stanowi siłę wyobraźni jak nikt inny na niebie i ziemi. Pomimo jego unikalnego podejścia do twórczości istnieje jedna pewna rzecz, co do której zgadzają się wszyscy, od upartego fanatyka Boom Bapu do najmocniej wyhajpowanego Trap Lorda: Onoe ma POWAŻNY skill nawijania – to niepodważalny fakt. Rzadko obierane ścieżki są normą dla tego nieustraszonego, psychodelicznego twórcy. STRZEŻCIE SIĘ!


1988 (Przemysław Jankowiak) – Urodzony w Szczecinie, związany z Gdynią, a obecnie mieszkający w Warszawie producent muzyczny, kompozytor, muzyk. Wraz z Robertem Piernikowskim współtworzy duet Syny, z którym wydał dwie płyty „Orient” oraz „Sen”. Autor solowej płyty „Gruda”. Pracował z wieloma czołowymi postaciami polskiej sceny hiphopowej oraz niezależnej, m.in. Lotto, Pezet, Rosalie., Włodi, Jetlagz, czy Kristen. Primeshit Quality.

Drzwi: 19.00
1988 dj set: 20.00
Onoe Caponoe: 21.00

miejsce

Pogłos

Warszawa, ul. Burakowska 12